بستن

مرتب سازی :

محصولات مراقبت از موی سر برای محافظت کامل و  پیشرفته از سلامت مو و افزایش درخشندگی و شادابی موها است. یکی از مهمترین عوامل در افزایش زیبایی چهره و افزایش اعتماد بنفس داشتن موهایی سالم، درخشان و شاداب میباشد. وجود عوامل داخلی و خارجی مانند کمبود مواد معدنی و ویتامین، حرارت بیش از حد سشوار یا آب داغ حمام، آلودگی هوا، استرس و ... به سلامت موها آسیب وارد کرده و باعث نازک شدن، ریزش مو، موخوره و .... میشود و نهایتا موهایی کدر و مات با ظاهری ژولیده و خسته به خود میگیرند. به همین دلیل اهمیت به حفظ سلامت موها با استفاده از محصولات مراقبت و ترمیم مو امری بسیار مهم است تا آبرسانی مو و رطوبت مورد نیاز موها تامین شده و مواد مغذی لازم به بافت موها برسد.

خرید محصولات بهداشت و مراقبت مو با بهترین قیمت

خرید و معرفی انواع محصولات مراقبت از مو

محصولات مراقبت از مو از حیطه تنوع نسبتا خوبی برخوردار بوده و متناسب با کاربردهای متفاوت خود در دسته های جداگانه ای گروه بندی میشوند.

ماسک مو

 ماسک مو یک محصول ضروری برای  حفظ رطوبت موها بوده و معمولا هفته ای یکبار استفاده میشود.  ماسک مو با خاصیت نرم کنندگی و مرطوب کنندگی  تارهای مو به درمان خشکی مو کمک شایانی کرده و از موخوره افتادن به موها جلوگیری می کند. 

روغن مو

از مهم ترین و پرفروش ترین محصولات در روتین محافظت از سلامت موها، برای همگان، مخصوصا افرادی که حالت نرمی، درخشانی و شادابی موهایشان را از دست داده اند، روغن مو می باشد.

روغن مو بهترین گزینه برای مراقبت و تقویت موها میباشد و برای مصرف روزانه ایده آل است.

واکس مو

واکس مو یک حالت دهنده مو اما بدون باقی گذاشتن مواد اضافی، چرب و زبر کردن موهاست. و موهایی حالت گیرنده و خوش فرم برای مصرف کننده به ارمغان آورده و قدرت حفظ حالت موی خوبی نیز دارد.

بهترین محصولات مراقبت از مو

خرید محصولات مراقبت از موی اورجینال با بهترین قیمت

استفاده از محصولات اورجینال و با برند های معتبر جهانی مشخصا دارای تاثیر بهتر و بدون آسیب رسانی به بافت موها میباشد. ما در تیم رایا میکاپ با واردات مستقیم محصولات از نمایندگی های اصلی برند های معتبر در زمینه مراقبت از سلامت مو مانند: هاسک، OGX ، موروکان اویل و ... توانسته ایم ضمن حفظ و افزایش اعتبار خود ، محصولات اصل مراقبت از مو را با قیمتی مناسب به دست شما عزیزان برسانیم.

مشاهده بیشتر
نرم کننده مو کنرا مدل شوگر بیچ کاندیشنر % حراج 30

نرم کننده مو کنرا مدل شوگر بیچ کاندیشنر

  • 141,000 تومان
  • 99,000 تومان