بستن

بنر هدر دسکتاپ
بنر هدر موبایل
مرتب سازی :

همانگونه که حفظ سلامت پوست صورت برایمان از اهمیت بالایی برخوردار است و شامل مراقبت های روزانه و هفتگی میشود، سلامت و شادابی پوست بدن نیز در گرو رسیدگی های مداوم و مراقبت از پوست میباشد. برای داشتن پوستی سالم، بانشاط و شاداب، باید تلاش کنیم تا یک روتین مناسب برای مراقبت از پوست بدن را داشته باشیم.

اهمیت مراقبت از پوست بدن

پوست، یکی از مهم ترین ارگانهای بدن به حساب می آید. از دلایل اصلی این موضوع اینست که این عضو تمام بدن را در برمیگیرد و در عین حال تنها عضوی است که مانند یک سد حفاظتی محیط خارج را از داخل بدن جدا میکند. نکته جالب اینست که پوست همچنین به دلیل ارتباط با تمامی اعضای داخلی بدن، در صورت وجود مشکل در یکی از اعضای بدن، مانند کبد، جگر و... در پوست نمایان می گردد.

خرید محصولات مراقبت از سلامت بدن اصل خارجی

خرید محصولات مراقبت از بدن

محصولات مراقبت از بدن شامل انواع کرم مرطوب کننده، آبرسان، لیفت کننده و سفت کننده میباشد. دئودورانت ها و کرم های دست نیز جزو همین دسته میباشند.

کرم دست

کرم دست با تامین میزان رطوبت پوست و کمک به حفظ آن در سلول های پوستی باعث نرم شدن و شاداب ماندن پوست میشود و در طولانی مدت از بروز چین و چروک و افتادگی پوست جلوگیری کرده و روال پیری و تخریب پوست را به تعویق می اندازد.

دئودورانت ها

انواع مام دئودورانت باعث جلوگیری از تعریق و یا حذف باکتری های بد بوی موجود در تعریق میشوند تا در فصول گرم سال پوست بدن خوشبو باقی بماند.

کرم بدن

کرم بدن نیز با تامین میزان رطوبت پوست و کمک به حفظ آن در سلول های پوستی باعث نرم شدن و شاداب ماندن پوست میشود و در طولانی مدت از بروز چین و چروک و افتادگی پوست جلوگیری کرده و روال پیری و تخریب پوست را به تعویق می اندازد.

مشاهده بیشتر
کرم اولترا مرطوب کننده و مغذی صورت و بدن آتودرم بایودرما % حراج 19 ارسال رایگان

کرم اولترا مرطوب کننده و مغذی صورت و بدن آتودرم بایودرما

  • 1,530,000 تومان
  • 1,240,000 تومان
ماسک لایه بردار و نرم کننده پا پیوردرم  % حراج 5

ماسک لایه بردار و نرم کننده پا پیوردرم 

  • 210,000 تومان
  • 199,000 تومان