بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد رایا میکاپ / رایا کازمتیک کاملا محفوظ می باشد

مقالات

سلامتی پوست انسان تاثیر قابل توجهی بر زیبایی خواهد داشت. به‌ همین جهت میتوان گفت مراقبت از پوست  دغدغه همه افراد مخصوصا افراد بالای 25 سال و به خصوص خانم ها  است. همانطور که میدانیم ، زیبایی و سلامت طبیعی پوست به خودی خود با استفاده از هیچ  آرایشی قابل جایگزینی نیست و همواره باید به سلامت پوست در روتین روزانه توجه کرد. توجه به این موضوع باعث شده که امروزه بسیاری از محصولات زیبایی و مراقبتی تحت نظر برند‌های مختلف در سراسر دنیا تولید و عرضه شده است.  از میان کمپانی های موفق در ارائه محصولات مراقبتی و سلامت از پوست ،  برند آمریکایی نوتروژینا ( نیتروژنا) Neutrogena میباشد که محصولات آن در عرصه جهانی محبوبیت فوق العاده ای پیدا کرده و طرفداران زیادی دارد. در ادامه به معرفی این برند و محصولات آن میپردازیم.

کلینیک از برندهای معروف تولید محصولات با کیفیت ارایشی، بهداشتی و مراقبت از پوست میباشد.این برند زیر مجموعه شرکت استی لودر است. به این دلیل که محصولات کمپانی کلینیک قبل از عرضه توسط کارشناسان مراقبت پوستی تست آلرژی زایی شده و جزو اولین محصولات بدون عطر هستند بسیار محبوب میباشند. در حال حاضر کلینیک یکی از برندهای شناخته شده و با اقتدار در صنعت تولید لوازم آرایشی با کیفیت و نواورانه و البته مقرون به صرفه از لحاظ اقتصادی هست تا زیبایی را به افراد هدیه کند.طی ده سال اخیر برند کلینیک سومین برند محبوب در تولید لوازم آرایشی و بهداشتی میباشد.

برند قدرتمند استی لادر در سال 1946 توسط یک زوج آمریکایی ، جوزف لودر و همسرش جوزفین استه منتزر، در امریکا تاسیس شد و ترکیبی از نام هر دو بود. استی لادر در آغاز کار خود فقط چهار محصول از جمله لوسیون پوست، روغن پاک‌سازی پوست، کرم چندمنظوره روغنی و مجموعه کرم‌های پوستی را تولید می کرد، اما به مرور محصولات خود را گسترش داد تا جایی که امروزه طرفداران زیادی در نقاط مختلف جهان به سمت خود جذب کرده است.

برند بین المللی بادی شاپ با استفاده از مواد گیاهی و رایجه های طبیعی در ترکیبات تمامی محصولات خود، در 65 کشور و و بیش از سه هزار فروشگاه محصولات خود را به فروش می رساند. برند بادی شاپ شعار غنی کردن و نه نابود کردن را سیاست کار خود قرار داده است. The Body Shop یکی از پرچمداران صنعت لوازم آرایشی بهداشتی در اروپا می باشد.