بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد رایا میکاپ / رایا کازمتیک کاملا محفوظ می باشد

معرفی و تاریخچه برند اینیسفری INNISFREE

معرفی و تاریخچه برند اینیسفری INNISFREE
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/10/11 3 نظر

اینیسفری یکی از برندهای لوازم آرایشی و مراقبتی در کره جنوبی است که از زیرمجموعه‌های آمور پاسیفیک محسوب می شود و در سال 2000 تأسیس شده‌است.
مؤسس برند اینیسفری به نام SUNG HWAN SUH ازدوران کودکی مأموریت خود را  آغاز کرد، از زمانی که ساعات زیادی را صرف تماشای مادر خود می کرده  که با هنرمندی و دقت تمام از روغن کاملیا داروهایی برای زیبایی پوست درست می‌کرد. علاقه و جستجوی خستگی‌ناپذیر او درباره‌ی موضوع ارثی و الهام گرفته شده از مادرش، وی را به جزیره جیجو Jeju رساند.

در حالی که بسیاری از مردم این منطقه بر این باور بودند که خاک جزیره بی‌حاصل است و گیاهی در آن رشد نمیکند، آقای SUH بر این باور بود که جزیره جیجو بهترین زمین برای پرورش درخت چای میباشد. اندیشه و تفکر او کاملا درست بود، زیرا عناصر طبیعی موجود در این جزیره مانند آب غنی از مواد معدنی، خاک خاکستر آتشفشان، سطح متعادل بارش باران و دمای معتدل، همگی باهم موجب شدند تا کاشت و برداشت چای سبز در این منطقه بسیار فوق العاده باشد.

در سال 2000، جزیره جیجو و زمین های کشت چای سبز آن سنگ بنایی برای تاسیس برند اینیسفری شد. درست از آنجا بود که برند اینیسفری مزیت ها و خواص بیش از 15 ماده‌‌ بی نظیر موجود در جزیره را با بهره گرفتن از روش‌های مدرن عصاره گیری گیاهان روی مراقبت از پوست کشف نمود. این برند تمام سعی خود دارد تا مزیت های خالص گیاهان را مستقیما به محصولات خود منتقل کند. جنگل Gotjawal در جزیره جیجو بزرگترین جنگل همیشه سبز شبه جزیره کره میباشد و نقش بسیار مهمی در اکوسیستم جزیره جیجو دارد که با عنوان “ریه‌های جیجو” شناخته شده می‌باشد. برند اینیسفری 3 درصد از سود فروش محصولات خود را سالانه برای حفاظت از این جنگل در برابر رشد خصوصی سازی و تخریب، صرف حفاظت از این جنگل می‌کند.

اینیسفری هم چنان تلاش های خود را در راستای کشف شگفتی‌های نادر منابع طبیعی موجود در جزیره جیجو ادامه می دهد تا راه حل‌های مراقبتی پوست را برای هر عارضه و مشکل پوستی عرضه کند.

معرفی و تاریخچه برند اینیسفری INNISFREE

بررسی ویژگی های محصولات برند اینیسفری

استفاده از مواد طبیعی و منابع معدنی در محصولات اینسفری

این برند یکی از معدود برندهای کره ای است که به گواهی سازمان اکوسرت از مواد ارگانیک استفاده می‌کند و فاقد هرگونه ماده شیمیایی و مواد نگهدارنده مضر است.

اینیسفری دوستدار محیط زیست 

 برند اینیسفری برای حفظ و نگهداری از کره زمین سوگند یاد کرده است و این کار را با ترویج فرهنگ داشتن زندگی سبز ازطریق فعالیت های زیست‌محیطی مانند برنامه های بازیافت و اقدامات حفاظتی انجام می‌دهد.

معرفی و تاریخچه برند اینیسفری INNISFREE

محصولات ارگانیک برند اینیسفری Innis free 

•    محصولات روشن کننده پوست اینیسفری

خط تولید محصولات روشن کننده پوست برند اینیسفری با دربرداشتن فرمولاسیون به دست آمده از عصاره های پوست مرکبات جزیره جیجو و مشتقات ویتامین های( B3، Cو B5 ) لکه های قابل رؤیت بر روی پوست و لکه‌های تیره و منافذ موجود روی  پوست را درمان می‌کند. به دلیل تابش همیشگی نور خورشید روی پوست ما در طول سال و در نتیجه همانند استفاده روزانه از کرم های  ضدآفتاب، با استفاده از محصولات روشن کننده پوست برند اینیسفری، مراقبت های روشن کننده پوست را در طول سال برای پوست خود فراهم آورید.

•    اسانس انرژی بخش  دانه سویا Soybean Energy essence

یکی از محصولات طبیعی و اثر بخش برند اینیسفری اسانس انرژی بخش حاوی عصاره سویا است که از طبیعت خالص جزیره جیجو به دست آمده است که به سرعت باعث شادابی پوست‌های خسته و سالم و سفت شدن آن می‌شود. این محلول  تسکین دهنده پوست است و آن را مرطوب و شاداب می‌کند. همچنین، با حفاظت از سد دفاعی پوست و جلوگیری از ایجاد خطوط ریز باعث تقویت پوست شده و از افتادگی پوست جلوگیری میکند.

طبیعت بکر جریره جیجو بهترین مکانی است که سویای تخمیر شده در آن به خوبی عمل می‌آید که این نوع سویا فواید بیشتری نسبت به سویای معمولی دارد. سویای تخمیری یک غذای کامل حاوی 8 نوع اسید آمینه ضروری برای بدن و نشاط آور است.  در رشته کوه هالا در جزیره جیجو یعنی 620 متر بالاتر از سطح دریا، دما و ارتفاع برای تخمیر سویا بسیار مناسب است. سویای به دست آمده از این منطقه جیجو را درون گلدان‌هایی که از خاکستر آتشفشانی درست شده اند می‌ریزند و آب معدنی جزیره جیجو را به آن اضافه می‌کنند و به مدت 300 روز در مقابل نور خورشید و نسیمی که از سمت دریا میوزد قرار می‌دهند.  عصاره تخمیرشده سویا به این روش که بسیار با ارزش است و از طبیعت خالص به دست آمده  ماده اصلی تشکیل دهنده اسانس انرژی بخش سویا اینیسفری و منبعی برای داشتن پوستی سالم و قوی می‌باشد.

این اسانس بی نظیر سویا سلول‌های مرده روی پوست را از بین می‌برد و ضمن نرم و یکدست کردن بافت پوست‌، منافذ آن را باز و تمیز می‌کند و چهره‌ای سالم به شخص میبخشد. فواید اسانس سویا اینیسفری نه تنها در زمان مصرف محصول بلکه تا مدت‌های طولانی بعد از صرف نیز باعث بهبود شرایط پوست می‌شود.

•    اسانس ضد چروک خردل اینیسفری Eco Science Wrinkle Spot Essence

برخی از محصولات برند اینیسفری از اسپروفیل خردل دریایی که  از آب‌های جزیره جیجو به دست آمده اند تهیه شده اند. این گیاه دریایی شگفت انگیز دارای خاصیت ضد پیری طبیعی می‌باشد. تکنولوژی به کار گرفته شده  در ساخت این دسته از محصولات  برند اینیسفری، مزایای عالی ضد پیری پوست از جمله اثرات سفت کننده پوست، ضد چروک و ضد اکسیده شدن را فراهم کرده است. اسانس ضد چروک Eco Science اینیسفری حاوی ترکیبات فعال بدست آمده از خردل دریایی باعث افزایش شادابی ذاتی پوست و کاهش چین و چروک آن می‌شود و پوست را نرم و سفت کرده و از شل شدن آن جلوگیری میکند.

معرفی و تاریخچه برند اینیسفری INNISFREE

•    محصولات ساخته شده از گل ارکیده اینیسفری

برند اینیسفری و شرکت Amorepacific  با تأکید بر دوره گلدهی طولانی مدت گل ارکیده معروف و زیبای جزیره جیجو، محصولاتی تولید کرده‌اند که اصلی ترین محصولات ضد پیری پوست  برند اینیسفری به حساب می آیند که پوست را جوان، محکم و شاداب و قوی می‌کنند. فرمولاسیون اصلی این محصولات از ماده باارزشی به نام Orchidelixir™ تهیه شده‌اند که دارای اثر آنتی اکسیدانی بسیار قوی میباشد. Orchidelixir™ و سایر ترکیبات فعال کاربردی، سلولهای پوستی را که با افزایش سن پیر و پژمرده شده اند را از درون تغذیه و تقویت می‌کنند، مشکلات پیری آن را برطرف و پوست را سالم و پرطراوت می‌کنند.

•    ماسک خاکستر آتشفشانی اینیسفری Super Volcanic Pore Clay mask

ماسک جدید خاکستر آتشفشانی پاک کننده منافذ برند اینیسفری که از جزیره جیجو بدست آمده، 89 درصد اثر قوی‌تری در از بین بردن سبوم اضافی پوست نسبت به ماسک اولیه این برند دارد. خاکستر آتشفشانی موجود در این محصول، انسداد منافذ داخلی پوست و همچنین سلولهای مرده سطح پوست را از بین می‌برد. با توجه به اینکه آزادسازی سبوم اضافی پوست در روزهای گرم بیشتراز روزهای سرد است، استفاده از فرمول خنک کننده پوست در این محصول، دمای پوست را کاهش داده و احساس شادابی و نشاط را برای پوست به وجود می آورد. برای درمان مشکلات مختلف پوستی مربوط به منافذ، ماسک برطرف کننده منافذ پوست خاکستر آتشفشانی اینیسفری به صورت یک محصول عالی و کامل به گونه‌ای تهیه شده است که می‌تواند در درمان 6 مشکل عمده مربوط به منافذ پوستی از جمله، بستن منافذ، از بین بردن سبوم اضافی، لایه‌برداری، پاک کنندگی عمیق، یکدست کردن رنگ پوست و خنک کردن پوست بسیار مؤثر باشد.

تعدادی از جدیدترین محصولات برند اینیسفری

1.    اسکراب پاک کننده لب
2.    ماسک پاک کننده ژله‌ای برند اینیسفری حاوی قهوه خالص و بازیافت‌شده
3.    شامپو بدن پاک‌کننده اینیسفری حاوی عصاره قهوه بازیافت شده

برند اینیسفری در کدام کشورها نمایندگی دارد؟

اینیسفری در کشورهای کره جنوبی، چین، ژاپن، تایوان، مالزی، سنگاپور، هند و آمریکا و… نمایندگی رسمی دارد.

معرفی و تاریخچه برند اینیسفری INNISFREE

آیا برند اینیسفری در ایران نمایندگی دارد؟

به دلیل تحریم بودن کشور ایران، نمیتوان نمایندگی رسمی برند های معتبر آرایشی و بهداشتی علی الخصوص کمپانی های تولید کننده آمریکایی و انگلیسی را در ایران ثبت کرد، نمایندگی برند اینیسفری  نیز از این قاعده مستثنی نیست و ادعاهای مختلف بابت داشتن نمایندگی اصلی و رسمی اینیسفری نیز بی پایه و اساس است. صادقانه ترین ادعا در این مورد را میتوان به وارد کننده بودن مستقیم و بدون واسطه بودن محصولات اینیسفری نسبت داد . رایا میکاپ تمامی محصولات خود را از نمایندگی های هر برند در کشورهای اروپایی و بدون هیچ واسطه ای تامین میکند تا محصولی اورجینال و با کیفیت را به دست شما عزیزان برساند.

نظرات

پناهی
۰۰
پاسختونر ارکیده شو دارم ضد چروک هست خیلی خوبه
پناهی
۰۰
پاسختونر ارکیده شو دارم ضد چروک هست خیلی خوبه
معصومه
۰۰
پاسختونرهاش خیلی خوبن قیمتشونم خیلی خوب و به صرفه اس
captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 2

جدیدترین مقالات