بستن

بنر هدر دسکتاپ
بنر هدر موبایل

آشنایی با برند تخصصی مراقبت از مو فیلیپ کینگزلی

آشنایی با برند تخصصی مراقبت از مو فیلیپ کینگزلی
چکیده این مطلب : انتشار : 1402/11/23 0 نظر

امروزه برندها و کمپانی های بسیار زیادی در سرتاسر جهان برای مراقبت از پوست و مو فعالیت می کنند. اغلب این کمپانی ها محصولات مختلفی را برای مراقبت های مخصوص پوست و مراقبت های موها تولید می کنند. اما کمتر برندی را می توان یافت که بطور تخصصی در حوزه مراقبت از مو فعالیت کند. برند انگلیسی فیلیپ کینگزلی یک برند فوق تخصصی برای مراقبت از موها است. این برند توسط متخصصین و کارشناسان خبره مدیریت شده و محصولاتی برای درمان انواع مشکلات مربوط به پوست سر و موها را ارائه می دهد. در این مقاله شما را با این کمپانی تخصصی و حرفه ای آشنا می کنیم. پس در ادامه همراه ما باشید.

برند فیلیپ کینگسلی، یک چشم انداز واقعی از مراقبت از مو

برند فیلیپ کینگزلی (Philip Kingsley) یک برند تخصصی در زمینه مراقبت از مو و پوست سر در کشور انگلستان است. این برند بطور تخصصی و کاملا حرفه ای برای درمان مشکلات مختلف مربوط به موها و پوست سر فعالیت می کند. موسس این برند یک تریکولوژیست به نام فیلیپ کینگزلی است که نام برند نیز از روی نام او گرفته شده است. او که جزو پیشگامان حوزه مراقبت مو می باشد، کارنامه کاری بسیار درخشاتی دارد و در این حوزه به شدت مشهور و خوش نام است. اهمیت و توجه فیلیپ به موها زمینه ساز تاسیس برند شد. این برند توسط مجموعه ای از تریکولوژیست ها یا متخصصین مو اداره می شود که بطور کامل با مشکلات مو آشنایی دارند. این برند محصولات متنوعی را ارائه کرده و به خوبی تمام نیازهای مصرف کنندگان را برآورده می سازد. شور و حرارت فیلیپ کینگزلی، دخترش آنابل کینگزلی را تشویق کرد تا راه پدرش را دنبال کند. آنابل، مدیر برند و یک متخصص تریکولوژیست موفق است. او برای حفظ میراث فیلیپ کینگزلی در ارائه مراقبت از مو پیشرفته و نسل بعدی اختصاص داده شده است. 

موسس برند فیلیپ کینگزلی

فیلیپ کینگزلی (1930-2016) یک رویاپرداز واقعی در دنیای مراقبت از مو بود. او در طول 65 سال زندگی حرفه ای خود، موهای هزاران مشتری از جمله بازیگران، مدل ها، خانواده سلطنتی، ورزشکاران حرفه ای، روزنامه نگاران فعال در حوزه زیبایی و شخصیت های تلویزیونی را درمان کرد و توانست روحیه آن ها را تقویت نماید. او می توانست راه حل هایی برای شدیدترین مشکلات مو و پوست سر ارائه دهد. همچنین محصولات، توصیه ها و رژیم هایی را برای کسانی که می خواستند بهترین ظاهر و احساس را روی موهایشان داشته باشد، ارائه می داد.

آشنایی با برند تخصصی مراقبت از مو فیلیپ کینگزلی

علاقه فیلیپ کینگزلی به حوزه مو از 16 سالگی و زمانی که در آرایشگاه عمویش در لندن شروع به کار کرد، شروع شد. او که قادر به پرداخت هزینه های تحصیل در دانشگاه نبود، شروع به پس انداز پول برای تحصیل در موسسه تریکولوژیست ها کرد. فیلیپ کینگزلی حتی در همین سنین پایین، اهمیت روانی عمیق مو را برای مردان و زنان تشخیص داد. او برخلاف افراد دیگر به خوبی فهمید که موها به چه اندازه برای عزت نفس افراد اهمیت دارد. لذا با در نظر گرفتن این موضوع، حرفه خود را وقف کمک به مردم برای دستیابی به بهترین موها کرد.

مراقبت و بصیرت فیلیپ باعث شد که او اولین کارهای زیادی را در زمینه کاری خود به دست آورد. او اولین متخصص مو بود که سلامت مو را از طریق تغذیه و تندرستی حمایت کرد. او عبارت «روز موی بد» را ابداع کرد و اولین نرم کننده پیش شامپو در جهان به نام الاستیزر را شخصاً برای آدری هپبورن ساخت. تخصص او شکاف بین علم و زیبایی را پر کرد و جوایز و افتخارات زیادی را برایش به ارمغان آورد. نشریه نیویورک تایمز از او به عنوان گورو مو نام برد. مجله ووگ او را جادوگر مو خواند و ساندی تایمز نیز از او به عنوان دکتر مو یاد می کرد.

برندی بر اساس تریکولوژی؛ آیا می دانید تریکولوژی چیست؟

تریکولوژی (Trichology)، علم مو و پوست سر است. بنابراین تریکولوژیست برای مو و پوست سر شما همان چیزی است که یک متخصص پوست برای پوست صورت و بدن شما است. همان طور که گفتیم این برند با همکاری تریکولوژیست ها و بر مبنای علم تریکولوژی فعالیت می کند. تریکولوژیست های برند فیلیپ کینگزلی (متخصصین مو و پوست سر) به ارائه بهترین موی ممکن به شما اهمیت می دهند. کلینیک های آن ها در لندن و نیویورک مراقبت های تخصصی را برای انواع مشکلات مو و پوست سر فراهم می سازند. بنابراین باید گفت که آن ها چندین دهه تجربه در درمان مشکل ساز ترین شرایط مو  و پوست سر و همچنین نگرانی های زیبایی مانند خشکی موها، غیر قابل کنترل بودن، شکنندگی و ... دارند. این ها دلایل مهمی هستند که باعث موفقیت محصولات ارائه شده توسط این کمپانی شده اند. این تیم از تریکولوژیست های مشهور جهان که توسط آنابل کینگزلی، تریکولوژیست برجسته و رئیس برند، رهبری می شود، بیش از 170 سال تجربه ترکیبی در مراقبت از مو و پوست سر دارند. بنابراین این موضوع آنها را به اولین نقطه مورد نظر شما برای مراقبت موهایتان تبدیل می کند.

اصول و ارزش های ویژه برند فیلیپ کینگزلی

بنا به گفته آنابل کینگزلی، مدیر و رئیس برند: "هر محصولی که ما فرموله می کنیم همان نحوه مراقبتی را دارد که گویی آن را مخصوصاً برای یک عزیز درست می کنیم. به همین ترتیب، هر نصیحت و پیشنهادی که می دهیم از جایگاه مراقبت، درک و تخصص واقعی است."

موهای سالم می تواند زندگی شما را تغییر دهد…

متخصصین و تریکولوژیست های این کمپانی به خوبی می دانند که موهای شما چقدر برای عزت نفس شما اهمیت دارد. بنابراین ماموریت آن ها در این است که به شما کمک کنند از طریق علم و مراقبت از مویی که بر اساس اصول سلامتی انجام می شود، احساس خوبی داشته باشید. محصولات این کمپانی که برنده جایزه زیبایی نیز شده اند، همراه با مشاوره تخصصی متخصصان ارائه می شوند. بنابراین علم و مراقبت ویژه را برای دستیابی به موهای سالم بکار می گیرند تا زندگی را برایتان تغییر دهند.

محصولات فیلیپ کینگزلی، رویکردی جامع و عملی برای مراقبت از مو

تخصص و تریکولوژی فیلیپ کینگزلی درباره سلامت کامل مو و پوست سر شما از درون به بیرون است. همان طور که می دانید موهای سالم یک شبه به وجود نمی آیندف بلکه به مرور زمان ایجاد می شوند. این موضوع نیز فقط به محصولاتی که استفاده می کنید مربوط نمی شود، بلکه با نحوه مراقبت از خود نیز ارتباط مستقیمی دارد. رویکرد این برند شامل تقویت تغذیه و سلامت عمومی شماست. در کنار استفاده از محصولاتی که به طور خاص برای بافت و وضعیت موهای شما فرموله شده اند. همچنین اطمینان از اینکه به خوبی از پوست سر خود مراقبت می کنید. این رویکرد جامع، مراقبتی همه جانبه و عملی از موها به ارمغان می آورد. 

درمانی عالی و همه جانبه در هر بطری…

هر یک از محصولات این برند توسط علم تریکولوژی هدایت می شود. بعلاوه هر فرمول از نگرانی های واقعی مربوط به موها و پوست سر الهام گرفته است که متخصصان این برند هر روز در کلینیک های خود مشاهده می کنند. بنابراین هر کدام از محصولات این برند نه تنها برای بهبود ظاهر موهای شما، بلکه برای بهبود سلامت و استحکام طولانی مدت آن نیز طراحی شده اند. در نتیجه بطور همزمان از خشکی، موخوره و دو شاخه شدن و شکستگی مو گرفته تا شوره سر، حساسیت پوست سر و ریزش مو و سایر مشکلات موهای شما را پوشش می دهند. 

فیلیپ کینگزلی؛ برندی صریح، قابل اعتماد، دلسوز…

این کمپانی رویکردی صادقانه و اخلاقی دارد. اگر چیزی درست نیست، آن ها به سادگی آن را بیان نمی کنند. این برند در هیچ زمینه ای ادعای بیش از حد ندارد. بعلاوه در توصیه های خود و آنچه می توانید از فرمول های این کمپانی انتظار داشته باشید، کاملا شفاف هستند. بنابراین می توانید بطور کامل به این موضوع اعتماد کنید که شما و موهایتان در بهترین و ایمن ترین دستان قرار گرفته اید. زیرا آن ها هر آنچه را که وعده می دهنده، صادقانه و متعهدانه و دلسوزانه فراهم می کنند. آن ها همواره تلاش می کنند تا برای مصرف کنندگان از محصولات خود و همچنین مراجعه کنندگان برای مشاوره به کلینیک ها، بهترین تجربه و نتایج ممکن را رقم بزنند. از این رو "مهم نیست که چه مشکلی برای مو یا پوست سر شما وجود دارد، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم." 

تعهد به محیط زیست و سیاره 

این کمپانی عمیقاً به آینده زمین اهمیت می دهد. به همین دلیل است که بسته بندی زیبای جدید آن ها از منابع تجدیدپذیر و با کاهش ردپای کربن ساخته شده است. آن ها این موضوع را تنها گام اول در تعهد مداوم خود به سیاره می دانندبا این حال تلاش های دیگری نیز در زمینه پایداری انجام می دهند. آن ها از بسته بندی های بازیافتی و قابل بازیافت استفاده می کنند. همچنین اکثر کارتن های مقوایی خود را حذف کرده اند. با این وجود همچنان نیز در این حوزه در حال ارتقا و پیشروی هستند. 

تعهد به تلاش های همیشگی در حوزه خیریه

فیلیپ کینگزلی بنیانگذار این برند در طول زندگی خود حامی سخاوتمندانه بسیاری از موسسات خیریه بوده است. و امروز این برند به عنوان یک شرکت خانوادگی، به سیاره خود و افرادی که روی آن زندگی می کنند اهمیت می دهد. به همین دلیل است که آن ها هرگز در زندگی تغییر دهنده موها متوقف نمی شوند. آن ها همچنین در تلاشند تا از طریق تعهد خود به اهدای خیریه ها به ایجاد تغییرات مثبت در جهان کمک کنند. 

ارائه محصولات متنوع، خدمات و درمان های کامل 

این برند خدمات زیادی را برای مراقبت از شما و موهایتان ارائه می دهد. فعالیت های ان ها شامل تولید محصولات متنوع و همچنین درمان های اسپا و کلینیکی و مشاوره های تخصصی است. محصولات تولید شده در این کمپانی بطور تخصصی برای سلامت پوست سر و موها می باشند. بنابراین انواع محصولات مراقبتی مو نظیر شامپو، نرم کننده و حالت دهنده، ماسک های مو، محصولات درمانی، محصولات مراقبت از پوست سر، مراقبت از رنگ، مکمل ها، برس ها و ... را بر اساس نوع مو و مشکلات موها ارائه می دهد. تمام محصولات مراقبت از موی این برند بر اساس نگرانی های خاصی مانند ریزش مو، پوست سر حساس، پوسته پوسته شدن پوست سر، نازک شدن مو، آسیب، موخوره و ... فرموله می شوند. همچنین محصولات برای انواع موهای معمولی، موهای رنگ شده و بلوند، خشک و آسیب دیده، و ... دسته بندی می شوند. از طرفی دیگر هم محصولات در اندازه های کامل و بزرگ و یا در اندازه های سفری عرضه می گردند. بنابراین شما می توانید بر اساس نوع و نیاز موهایتان از محصولاتی که به طور ویژه برای شما موثر هستند، استفاده کنید. 

معرفی محصولات محبوب و پرفروش فیلیپ کینگزلی

اولین محصول پیشنهادی ما از این برند، شامپو متعادل کننده رطوبت فیلیپ کینگسلی مدل مویسچر بالانسینگ است. این شامپو برای هدف قرار دادن خشک ترین نواحی موها طراحی شده است. لذا ضمن پاکسازی ملایم و موثر موها باعث آبرسانی و مرطوب نگه داشتن آن می شود. این شامپوی بی نظیر بطور هوشمندانه ای رطوبت مورد نیاز نواحی خشک تر مو خصوصا وسط و انتهای آن را تامین می کند. در نتیجه میزان رطوبت در موهای مختلط و ترکیبی که ریشه چرب و ساقه و انتهای خشک دارند را متعادل می سازد. در فرمولاسیون آن از مواد مغذی مانند گوار، پروتئین گندم و آنتی اکسیدان ها استفاده شده است. این ترکیبات با تقویت موهایتان، ظاهری نرم و صاف و براق تر ایجاد می کنند. از طرفی هم با ایجاد یک لایه حفاظتی بیشتر موجب محافظت موها در برابر آسیب های محیطی می شوند. این شامپو ضد وز و موخوره بوده و گره های موها را باز می کند. استفاده از این شامپو را به همه انواع موها به ویژه موهای مختلط توصیه می کنیم.

آشنایی با برند تخصصی مراقبت از مو فیلیپ کینگزلی 

محصول شگفت انگیز بعدی، نرم کننده مو و متعادل کننده رطوبت فیلیپ کینگسلی مدل مویسچر بالانسینگ است. این محصول یک نرم کننده و حالت دهنده فوق العاده قوی برای موها می باشد. در فرمولاسیون آن از پروتئین گندم، سیلیکون، الاستین هیدرولیز شده و مقادیر فراوانی از مواد مغذی و رطوبت رسان بکار رفته است. لذا موها را بطور عمقی آبرسانی و تغذیه می کند. در عین حال با تمرکز بر تامین رطوبت نواحی میانی و انتهایی مو باعث متعادل شدن رطوبت موها می شود. این کاندیشنر موهایتان را تقویت می کند و درخشش، لطافت، خاصیت ارتجاعی و استحکام آن را بهبود می بخشد. فرمول ضد الکتریسیته ساکن آن نیز باعث ایجاد موهای نرم، براق، صاف و قوی تر می شود. این نرم کننده موها را چرب و سنگین نمی کند. بلکه گره ها را باز کرده و شکنندگی تارهای مو را کاهش می دهد. استفاده از این محصول را نیز شدیدا به همه انواع موها خصوصا افراد دارای موهای مختلط توصیه می کنیم. 

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

جدیدترین مقالات