بستن

بنر هدر دسکتاپ
بنر هدر موبایل
رایا میکاپ / رایا کازمتیک مو تقویت مو کپسول مولتی ویتامین زنانه ول وومن اورجینال ویتابیوتیکس
کپسول مولتی ویتامین زنانه ول وومن اورجینال ویتابیوتیکس

کپسول مولتی ویتامین زنانه ول وومن اورجینال ویتابیوتیکس

Vitabiotics Wellwoman Original

کد کالا :

•    برند: ویتابیوتیکس - Vitabiotics
•    مبدا برند: انگلستان
•    حاوی روغن گل مغربی و گل ستاره ای برای حفظ سلامت و شادابی بدن
•    حاوی بیوتین، نیاسین (ویتامین B3)، روی و ریبوفلاوین)ویتامین (B2 برای تقویت پوست 
•    حاوی ویتامینD ، سلنیوم، روی جهت عملکرد طبیعی سیستم ایمنی 
•    حاوی ویتامین B6 و B12 جهت عملکرد طبیعی سیستم عصبی و آزادسازی انرژی
•    حاوی ویتامین B6 و آهن و تنظیم فعالیت هورمونی و حفظ سلامت زنان
•    مناسب زنان 
•    حاوی30  عدد کپسول در هر بسته

نا موجود موجود شد به من اطلاع بده
ویتابیوتیکس
نام برند : ویتابیوتیکس
+ موارد بیشتر

کپسول مولتی ویتامین زنانه ول وومن اورجینال ویتابیوتیکس حاوی 30  عدد کپسول در هر بسته و ساخت کشور انگلستان، یکی از بهترین مولتی ویتامین های تقویت مو تولید شده برای زنان و حاوی 24 ماده مغذی است. این کپسول با بهره گیری از روغن گل مغربی و روغن گل ستاره ای به طور ویژه برای کمک به حفظ سلامت و شادابی کلی شما ایجاد شده است. مکمل مولتی ویتامین زنانه ول وومن اورجینال ویتابیوتیکس برای بهبود کیفیت پوست، افزایش ایمنی بدن، افزایش سطوح انرژی و سلامت زنان فرموله شده است. این مکمل حاوی بیوتین، نیاسین (ویتامین B3)، روی و ریبوفلاوین)ویتامین (B2 است که همگی به حفظ و بهبود طبیعی پوست کمک می کنند. ویتامین D نیز به عملکرد طبیعی سیستم ایمنی کمک می کند. این مکمل با ویتامین B6 و B12 و آهن منجر به آزادسازی طبیعی انرژی می شود. در کنار آن به کمک فولات، اسید پانتوتنیک و ویتامین B12 به کاهش خستگی کمک می کند. ویتامین B6 نیز سبب تنظیم فعالیت هورمونی جهت حفظ سلامت زنان می شود. 

معرفی کپسول مولتی ویتامین زنانه Wellwoman Original ویتابیوتیکس

مولتی ویتامین های زنانه حاوی ویتامین های اصلی هستند که برای تامین و تکمیل نیازهای زندگی مدرن و حمایت از حوزه های سلامتی که بیشترین اهمیت را برای زنان دارد، فرموله می شوند. مولتی ویتامین برای زنان ول وومن اورجینال ویتابیوتیکس برند شماره 1 مکمل زنان در بریتانیا است. این مکمل حاوی طیف وسیعی از مواد ریزمغذی و عناصر کمیاب از جمله گل پامچال و روغن گل ستاره بوده و تغذیه همه جانبه و هوشمندی را برای زنان فراهم می کند. این کپسول فقط برای مصرف زنان ساخته شده است. 

کپسول مولتی ویتامین زنانه ول وومن اورجینال ویتابیوتیکس Vitabiotics Wellwoman Original

توضیحات تکمیلی کپسول مولتی ویتامین زنانه ول وومن اورجینال Vitabiotics

کپسول مولتی ویتامین زنانه ول وومن اصل ویتابیوتیکس یک مولتی ویتامین جامع روزانه است که شما را از مصرف سایر مولتی ویتامین ها نیاز می کند. بر اساس سال ها تحقیق بالینی بین المللی، فرمول جامع Wellwoman از نظر علمی به خوبی متعادل است. این کپسول حتی شامل سطح دقیق اسید فولیک توصیه شده توسط وزارت بهداشت برای زنان از روز اول بارداری تا هفته دوازدهم بارداری می باشد. زیرا زنان گاهی اوقات در سن باروری در سنین کمتر حتی قبل از اینکه بدانند باردار هستند نیاز به حمایت تغذیه ای دارند. مولتی ویتامین زنانه ول ومن اورجینال ویتابیوتیکس بدون رنگ مصنوعی، مواد نگهدارنده، نشاسته، شکر یا مخمر و گلوتن فرموله شده است. این مکمل بر روی حیوانات آزمایش نمی شود.

مشخصات مولتی ویتامین برای زنان Wellwoman Original 

•    یکی از بهترین مولتی ویتامین ها برای زنان و حاوی 24 ماده مغذی تخصصی و ویتامین های اصلی
•    فرموله شده برای بهبود کیفیت پوست و مو و ناخن، افزایش ایمنی بدن، افزایش سطوح انرژی و سلامت زنان 
•    حاوی روغن گل مغربی و روغن گل ستاره ای برای کمک به حفظ سلامت و شادابی کلی بدن
•    حاوی بیوتین، نیاسین (ویتامین B3)، روی و ریبوفلاوین)ویتامین (B2 برای تقویت پوست 
•    حاوی ویتامین D و سلنیوم و روی برای کمک به عملکرد طبیعی سیستم ایمنی بدن 
•    حاوی ویتامین B6 و B12 و موثر در عملکرد طبیعی سیستم عصبی و آزادسازی طبیعی انرژی
•    حاوی فولات، اسید پانتوتنیک و ویتامین B12 و موثر در کاهش خستگی 
•    حاوی ویتامین B6 و تنظیم فعالیت هورمونی جهت حفظ سلامت زنان
•    حاوی آهن و کمک به تشکیل طبیعی گلبول های قرمز خون و هموگلوبین خصوصا در طول چرخه ماهانه 
•    حاوی ویتامین C برای بهبود کیفیت پوست، مو و ناخن ها و بهبود کلاژن سازی طبیعی
•    حاوی ویتامین های E، K، تیامین (B1)، اسید فولیک و منیزیم، مس، منگنز، کروم، آنتی اکسیدان
•    کمک به تقویت و حفظ ناخن های طبیعی به کمک ماده روی
•    کمک به تقویت و حفظ موهای طبیعی به کمک بیوتین
•    حاوی طیف وسیعی از مواد ریزمغذی و عناصر کمیاب جهت تغذیه همه جانبه و هوشمند بدن زنان 
•    برند شماره 1 مکمل زنان در بریتانیا 
•    مولتی ویتامین روزانه جامع با ترکیبات کاملا متعادل شده
•    دارای سطح دقیق اسید فولیک توصیه شده برای زنان از روز اول بارداری تا هفته دوازدهم
•    فاقد رنگ مصنوعی، مواد نگهدارنده، نشاسته، شکر یا مخمر و گلوتن 
•    بدون تست بر روی حیوانات
•    مناسب برای زنان 
•    حاوی30  عدد کپسول در هر بسته

کپسول مولتی ویتامین زنانه ول وومن اورجینال ویتابیوتیکس Vitabiotics Wellwoman Original

مواد موثر

مکمل Wellwoman Original  حاوی 24 ماده مغذی تخصصی است. در جدول اطلاعات تغذیه ای این کپسول میزان مواد فعال به طور میانگین در هر کپسول به شرح زیر می باشد. روغن گل ستاره ای 100 میلی گرم، روغن گل مغربی100  میلی گرم، بیوفلاونوئیدهای مرکبات10  میلی گرم، بتاکاروتن2  میلی گرم، PABA 30 میلی گرم، ویتامین D به عنوان(D3 400 IU)  10 میکروگرم، ویتامین  Eبه میزان30  میلی گرم، ویتامین  Kبه میزان90  میکروگرم، ویتامین C (اسید اسکوربیک)60  میلی گرم، تیامین (ویتامینB1) 10 میلی گرم، ریبوفلاوین (ویتامین B2)5  میلی گرم، نیاسین (ویتامین  B3) 36 میلی گرم، ویتامین  B6به میزان10  میلی گرم، اسید فولیک400  میکروگرم، ویتامین B12 به میزان20  میکروگرم، بیوتین 50 میکروگرم، اسید پانتوتنیک 6 میلی گرم، منیزیم100  میلی گرم، اهن12  میلی گرم، روی 12 میلی گرم، مس 1500 میکروگرم، منگنز 2.5 میلی گرم، سلنیوم100  میکروگرم، کروم50  میکروگرم، آنتی اکسیدان.
ویتامین  B6به تنظیم فعالیت هورمونی کمک می کند. به علاوه ویتامین های B6، B12 و آهن سبب آزادسازی طبیعی انرژی می شوند. در این مکمل، روغن های گل پامچال و گل های ستاره ای به همراه طیف گسترده ای از مواد مغذی و عناصر کمیاب برای حمایت سلامت زنان گنجانده شده است. این مکمل حاوی اهن است و به تشکیل طبیعی گلبول های قرمز خون و هموگلوبین کمک می کند که در طول چرخه ماهانه مورد توجه قرار می گیرد. همچنین حاوی 400 میکروگرم اسید فولیک است که به رشد بافت مادر در دوران بارداری کمک می کند که اگر قصد بارداری دارید یا احتمال بارداری وجود دارد، این ماده برای شما بسیار مهم است. 
مراقبت از سلامت سیستم ایمنی بدن در طول سال و نه تنها در ماه های زمستان مهم است. کپسولWellwoman  شامل سلنیوم و روی است که به عملکرد طبیعی سیستم ایمنی کمک می کند. ویتامین B6 و B12 نیز به عملکرد طبیعی سیستم عصبی کمک می کنند. از طرفی بسیاری از ما دوست داریم حمایت بیشتری برای پوست، مو و ناخن های خود داشته باشیم. ویتامین C در فرمولاسیون این کپسول موجود است. زیرا به کلاژن سازی طبیعی برای عملکرد طبیعی پوست کمک می کند. کلاژن ماده ای است که به پوست خاصیت ارتجاعی می دهد. به علاوه بیوتین، نیاسین، روی و ریبوفلاوین همگی برای حفظ طبیعی پوست موثر هستند. روی همچنین به حفظ ناخن های طبیعی و بیوتین به حفظ موهای طبیعی کمک می کند.

طرز استفاده

روزانه یک کپسول را با آب یا نوشیدنی سرد قورت دهید. این کپسول جویده نشود و همچنین از میزان توصیه شده بیشتر مصرف نکنید. بهتر است ان را با معده پر مصرف نمایید. این فرمول جامع جایگزین سایر مولتی ویتامین ها بوده و نیازی به مصرف مولتی ویتامین اضافی نیست.
دقت نمایید که مکمل های غذایی نباید جایگزین رژیم غذایی متنوع و متعادل و سبک زندگی سالم شوند. همچنین اگر تحت نظارت پزشکی هستید، باردار هستید، در دوران شیردهی هستید، مبتلا به صرع، هموکروماتوز هستید، از آلرژی غذایی رنج می برید یا به هر یک از ترکیبات آلرژی دارید، قبل از مصرف با پزشک یا داروساز خود مشورت کنید. این مکمل برای کودکان مناسب نیست. 

کپسول مولتی ویتامین زنانه ول وومن اورجینال ویتابیوتیکس Vitabiotics Wellwoman Original

نقد و بررسی کپسول مولتی ویتامین روزانه زنانه ول وومن اورجینال ویتابیوتیکس

پی از آن که به طور مفصل با ترکیبات و مواد تشکیل دهنده کلیدی این مکمل بر اساس ادعای کمپانی سازنده آشنا شده اید، در این قسمت نوبت به نقد آن می رسد. این محصول یک مکمل غنی از ویتامین و مواد معدنی یک روزه برای خانم ها می باشد که در سراسر جهان و خصوصا در بریتانیا در صدر جدول رضایت مصرف کنندگان قرار دارد. این مکمل مورد تایید تمامی پزشکان و خصوصا متخصصین زنان و زایمان حتی در کشور ما بوده و توسط پزشک زنان به خانم ها توصیه می شود. بنابراین شما با خیال راحت می توانید آن را در کنار برنامه تغذیه ای خود قرار دهید. 

این مکمل مملو از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز رژیم غذایی شما  به علاوه روغن گل ستاره و گل مغربی است. از این رو تمامی نیاز های بدن را برطرف می نماید. این مولتی ویتامین همچنین امتیاز 4.7 از 5 را به خود اختصاص داده است و جایزه قهرمان تغذیه، تناسب اندام زنان می باشد. اما فراموش نکنید که مکمل های غذایی نباید جایگزین رژیم غذایی مغذی و متنوع و متعادل شوند. همچنین در صورت داشتن هر گونه سابقه بیماری یا آلرژی قبل از مصرف از یک پزشک یا داروساز مشاوره بگیرید. 

Vitabiotics Wellwoman Original

Our flagship multivitamin for women with evening primrose oil and starflower oil, specially developed to help maintain overall health and vitality. Wellwoman is also the UK’s No.1 women’s supplement brand. Skin - contains biotin, niacin (vit. B3), zinc and riboflavin (vit. B2) all which contribute to the maintenance of normal skin. Immune - contains vitamin D which contributes to the normal function of the immune system. Energy levels - with vitamin B6 and B12 which contribute to normal energy release. Female health - contains vitamin B6 which contributes to the regulation of hormonal activity.

مشخصات کالا

موارد استفاده

نوع پوست انواع پوست
مناسب برای همه افراد

مشخصات محصول

حجم

30 کپسول

کشور مبدا برند

انگلستان

برند

ویتابیوتیکس

نظرات

مریم میرزایی
۰۰
پاسخسلام میخواستم سفارش یک بسته بدم
مدیر
۰۰

سلام وقت بخیر به واتساپ ویا به دایرکت اینستاگرام پیام بدید

مریم
۰۰
پاسخسلام. مصرف این مکمل همراه مکمل ایمدین و مکمل هیالورونیک اسید مشکلی ایجاد نمیکنه؟
مدیر
۰۰

سلام..در تایم های جدا استفاده بشن

سها ناجی
۰۰
پاسخ این کپسول کی موجود میشه؟اکثر داروخانه ها این کپسول رو دارن ولی فاقد عکس خانمه هست آیا کیفیت همین کپسول رو داره یا خیر؟
مدیر
۰۰

سلام.وقتتون بخیر.زنگوله رو بزنین موجود شدنی پیامک میشه

سها ناجی
۰۰
پاسخاین محصول شارژ خواهد شد؟
مدیر
۰۰

سلام.وقت بخیر.زنگوله رو بزنین موجود شدنی بهتون پیامک میشه

ندا تقی پور
۰۰
پاسخبنظرم برای هر خانمی لازمه
فرهنگ
۰۰
پاسخبرای افزایش سطح انرژی بدن خیلی خوبه و اکثر ویتامین های مورد نیاز بدن رو داره
captcha Refresh
محصولات مشابه