بستن

بنر هدر دسکتاپ
بنر هدر موبایل
رایا میکاپ / رایا کازمتیک مراقبتی چشم دور چشم کنسانتره ضد چروک دورچشم رینکل پلاس استریوکتین
کنسانتره ضد چروک دورچشم رینکل پلاس استریوکتین

کنسانتره ضد چروک دورچشم رینکل پلاس استریوکتین فول سایز

StriVectin Anti-Wrinkle Intensive Eye Concentrate for Wrinkles PLUS full size

کد کالا :

•    برند: استریوکتین - StriVectin
•    مبدا برند: آمریکا
•    کاهش انواع چین و چروک و پف و حلقه های تیره دورچشم 
•    دارای فناوری هدف گیری کلاژن و سوپرشارژ NIA-114 نیاسین 
•    آبرسانی و تقویت سد پوستی 
•    بهبود ظاهر کلی و درخشش و استحکام دورچشم در 5 روز 
•    کاهش علائم پیری، خطوط زیر چشم، پنجه کلاغی، خطوط اخم بین ابروها
•    مناسب انواع پوست
•    حجم: 7 و 29.57 میلی لیتر

حجم مورد نظر خود را انتخاب کنید :

نا موجود موجود شد به من اطلاع بده
استریوکتین
نام برند : استریوکتین
+ موارد بیشتر

کنسانتره ضد چروک دورچشم رینکل پلاس استریوکتین با حجم 15 میلی لیتر و ساخت آمریکا، یک محصول تخصصی برای درمان چین و چروک های اطراف چشم است. این کنسانتره با بهره گیری از فناوری هدف گیری کلاژن و سوپرشارژ NIA-114 از نیاسین، عصاره گل شاه بلوط اسب، تخمیر دریایی قطب شمال، عصاره میکرو جلبک و آنتی اکسیدان به تقویت سد پوستی و کاهش ظاهر انواع چین و چروک و پف و حلقه های تیره در ناحیه دورچشم کمک می کند. از نظر بالینی ثابت شده است که کنسانتره دورچشم رینکل پلاس استری وکتین به شما کمک می کند که فقط در 5 روز پوست و چشمانی صاف و جوان تر داشته باشید. 

آشنایی با کنسانتره ضدچروک دورچشم استریوکتین مدل Wrinkles PLUS

پوست دورچشم فوق العاده حساس است و در اثر افزایش سن و عوامل محیطی زودتر از سایر نواحی آسیب می بیند. کنسانتره ضد چروک دورچشم رینکل پلاس برند StriVectin برخلاف کرم های دور چشم معمولی که اغلب فقط به ظاهر پوست زیر چشم کمک می کنند، فرمول نوآورانه ای دارد که ضمن بهبود این قسمت، در سایر نواحی مشکل ساز که ممکن است خطوطی ظاهر شوند، نیز موثر است. این محصول سرسخت ترین چین و چروک ها، علائم پیری، خطوط زیر چشم، خطوط پنجه کلاغی، خطوط اخم عمودی بین ابروها که در اثر استرس مکرر و اخم کردن، چشم دوختن به صفحه های نمایشگرها و .... ایجاد می شوند را بهبود می دهد. این کنسانتره متخصص ضد چروک که با علم هدف گیری کلاژن و تقویت سد پوست به همراه فناوری مهارکننده نور آبی ساخته شده است، همه این کارها را به تنهایی انجام می دهد. 

کنسانتره ضد چروک دورچشم رینکل پلاس استریوکتین StriVectin Anti-Wrinkle Intensive Eye Concentrate for Wrinkles PLUS

سایر جزئیات کنسانتره دور چشم ضد چروک Anti-Wrinkle Intensive استریوکتین

کرم دورچشم ضد چروک رینکل پلاس استریوکتین فرمولاسیون بسیار سبک با جذب سریعی دارد. این کرم توسط چشم پزشک تست شده و فاقد عطر است و باعث ایجاد میلیا نمی شود. به علاوه برای آبرسانی و نرم کردن و بهبود واضح و فوری شرایط پوست ظریف دور چشم ایده آل است. کرم دور چشم صاف کننده چین و چروک استریوکتین در5  روز با پنج عملکرد عالی در نواحی خطوط پنجه کلاغی،خطوط عمودی بین ابروها (خط اخم11)، پف زیر چشم، افزایش درخشش و استحکام، ظاهر کلی ناحیه اطراف چشم را بهبود می بخشد. این محصول همچنین از پوست در برابر  اثرات قابل مشاهده نور آبی محافظت می نماید. 

خصوصیات کرم ضد چروک دور چشم رینکل پلاس استری وکتین

•    محصول تخصصی برای درمان ظاهر انواع چین و چروک ها و پف و حلقه های تیره اطراف چشم 
•    دارای فناوری هدف گیری کلاژن و سوپرشارژ NIA-114 از نیاسین و فناوری مهارکننده نور آبی
•    حاوی عصاره گل شاه بلوط اسب، تخمیر دریایی قطب شمال، عصاره میکرو جلبک و غنی از آنتی اکسیدان 
•    تقویت کننده سد پوستی و محافظت از پوست در برابر  اثرات مضر نور آبی 
•    آبرسانی و نرم کننده پوست
•    بهبود ظاهر کلی ناحیه اطراف چشم فقط در 5 روز 
•    صاف کننده و جوانساز پوست اطراف چشم ها
•    کاهش علائم پیری، پف و خطوط زیر چشم، خطوط پنجه کلاغی، خطوط اخم عمودی بین ابروها
•    افزایش درخشش و استحکام پوست اطراف چشم ها
•    دارای فرمولاسیون بسیار سبک با جذب سریع
•    بدون ایجاد میلیا
•    تست شده توسط چشم پزشک 
•    فاقد عطر 
•    مناسب برای انواع پوست
•    حجم: 7.39 و 29.57 میلی لیتر

کنسانتره ضد چروک دورچشم رینکل پلاس استریوکتین StriVectin Anti-Wrinkle Intensive Eye Concentrate for Wrinkles PLUS

عناصر سازنده فعال 

این محصول تقویت شده توسط فناوری هدف گیری کلاژن و سوپرشارژ شده توسط NIA-114، شکل ثبت شده از نیاسین، برای تقویت سد پوستی است. همچنین عصاره گل شاه بلوط اسب به هدف قرار دادن کلاژن برای کاهش ظاهر انواع چین و چروک در ناحیه چشم کمک می کند. تخمیر دریایی قطب شمال نیز منبعی از اعماق اقیانوس منجمد شمالی برای کمک به بازگرداندن هیدراتاسیون، صاف کردن ظاهر چین و چروک ها و محافظت از پوست در برابر  اثرات قابل مشاهده نور آبی است. این محصول همچنین حاوی عصاره میکرو جلبک می باشد. میکرو جلبک غنی از آنتی اکسیدان که در شرایط محیطی سخت رشد می کند به کاهش ظاهر پف کمک می نماید. 

دستورالعمل استفاده 

از این کنسانتره دورچشم صبح و شب روی پوست تمیز استفاده کنید. آن را به آرامی روی ناحیه زیر چشم، پنجه کلاغی و استخوان ابرو و حتی روی خطوط اخم "یازده" بین ابروها بزنید. 

نقد و بررسی کرم دورچشم ضدچروک رینکل پلاس استریوکتین

برای این که عملکرد این محصول را بررسی کنیم به نتایج یک ازمایش بالینی رجوع کرده ایم. نتایج اثبات شده با مصرف این محصول100  درصد بهبود در ظاهر کلی ناحیه چشم را نشان داده است. همچنین 93  درصد بهبود قابل توجهی در استحکام پوست و90  درصد بهبود مشهود در خطوط پنجه کلاغی و خطوط اخم و پف زیر چشم حاصل شده است. متخصصان بیان کرده اند که در صورت استفاده از این کرم دورچشم طبق دستور، می توانید به شدت ظاهر خطوط پنجه کلاغی، خطوط زیر چشم و خط اخم "یازده" بین ابروها را کاهش دهید. این کرم دورچشم ظاهر حلقه های تیره را کاهش می دهد و به کاهش پف آن نیز کمک می کند. از طرفی دیگر اثرات قابل مشاهده نور آبی را خنثی می نماید. مصرف کنندگان نتایج  استفاده را شگفت انگیز دانسته و معتقدند که تمام محصولات مراقبت از پوست این برند واقعاً همانطور که تبلیغ می شود عمل می کنند. به طوری که حتی برای بهبود چروک های پوست افراد در سنین بالاتر نیز موثر می باشند.

کنسانتره ضد چروک دورچشم رینکل پلاس استریوکتین StriVectin Anti-Wrinkle Intensive Eye Concentrate for Wrinkles PLUS

StriVectin Anti-Wrinkle Intensive Eye Concentrate for Wrinkles PLUS

Our cult-favorite, #1 wrinkle-smoothing eye cream, now upgraded and clinically proven to reduce the look of all types of lines around the eyes, starting in just five days*. Expertly formulated to deliver results all around the eyes – even on stubborn eleven lines between brows – reducing the look of crow’s feet, under-eye lines, puffiness and dark circles. It's fast-absorbing, lightweight, and layerable plus fragrance-free, ophthalmologist tested, and non-milia inducing. Ideal for hydrating and visibly transforming delicate skin around the eyes.

مشخصات کالا

موارد استفاده

نوع پوست انواع پوست
مناسب برای همه افراد

مشخصات محصول

کشور مبدا برند

آمریکا

برند

استریوکتین

نظرات

سمیرا
۰۰
پاسخخیلی عالیه ولی متاسفانه اصلش توی ایران کمیابه
captcha Refresh
محصولات مشابه