بستن

بنر هدر دسکتاپ
بنر هدر موبایل
رایا میکاپ / رایا کازمتیک مراقبتی پوست تونر تونر لایه بردار و ضد جوش 30 روزه میراکل سام بای می حاوی آ اچ آ و بی اچ آ و پی اچ آ
پیشنهاد ویژه

زمان باقیمانده تا پایان حراجی

00 : 00 : 00 : 00
تونر لایه بردار و ضد جوش 30 روزه میراکل سام بای می حاوی آ اچ آ و بی اچ آ و پی اچ آ

تونر لایه بردار و ضد جوش 30 روزه میراکل سام بای می حاوی آ اچ آ و بی اچ آ و پی اچ آ حجم 150 میل

Some By Mi Aha.Bha.Pha 30Days Miracle Toner

کد کالا : 30309308

•    برند: سام بای می - Some By Mi
•    مبدا برند: کره جنوبی
•    حاوی اسیدهای AHA، BHA و PHA، عصاره درخت چای، نیاسینامید، پاپایا، فندق جادوگر
•    لایه برداری و رفع سلول های مرده
•    کنترل چربی و درمان جوش ها
•    آبرسانی و روشن و صاف کننده پوست
•    پاکسازی منافذ و کاهش منافذ باز
•    مناسب انواع پوست خصوصا پوست مستعد جوش
•    حجم: 150 و 30 میلی لیتر

حجم مورد نظر خود را انتخاب کنید :

نا موجود موجود شد به من اطلاع بده
سام بای می
نام برند : سام بای می
+ موارد بیشتر

تونر لایه بردار و ضد جوش 30 روزه میراکل سام بای می حاوی آ اچ آ و بی اچ آ و پی اچ آ محصول کشور کره جنوبی، یک تونر معجزه آسای چند منظوره است. در این تونر با بکارگیری همزمان اسیدهای AHA، BHA و PHA در کنار هم، یک هم افزایی کامل و اثربخشی بی نظیر ایجاد شده است. تونر لایه بردار و ضد جوش معجزه 30 روزه سام بای می پوست را لایه برداری کرده و سلول های مرده و باقی مانده آلودگی های آن را از بین می برد. این تونر در رطوبت رسانی و آرامش بخشی و کاهش مشکلات پوستی مانند جوش ها، منافذ باز، ترشح چربی اضافی و ... فوق العاده موثر است. 

آشنایی با تونر لایه بردار و ضد جوش سام بای می مدل Aha.Bha.Pha 30Days Miracle

آکنه و جوش ها یکی از مشکلات رایجی هستند که اغلب ما با آن مواجه شده ایم. استفاده از تونرها با ترکیبات ضد جوش می تواند در بهبود آکنه ها نقش مهمی ایفا کند. تونر ضدجوش معجزه آسای سی روزه سام بای می یک تونر لایه بردار ملایم باAHA/BHA/PHA  و عصاره پاپایا و عصاره فندق جادوگر است. این تونر از نظر پوستی برای پوست های حساس تست شده و دارای pH بهینه 5.5 می باشد. همچنین برای انواع پوست های معمولی، مستعد آکنه، خشک، مختلط و چرب قابل استفاده است. تونر ضدجوش میراکل سام بای می فرمولی فاقد عطر و رنگ مصنوعی، پارابن، سولفات، الکل، روغن معدنی و سیلیکون دارد. 

تونر لایه بردار و ضد جوش 30 روزه میراکل سام بای می حاوی آ اچ آ و بی اچ آ و پی اچ آ Some By Mi Aha.Bha.Pha 30Days Miracle Toner

سایر توضیحات تونر ضد جوش و لایه بردار سی روزه میراکل Some By Mi

ونر لایه بردار ضدجوش 30 روزه میراکل حاوی Aha.Bha.Pha سام بای می دارای غلظت بالای (10000 پی پی ام) عصاره درخت چای و همچنین آدنوزین و نیاسینامید است. این تونر رنگ و بافت پوست را بهبود می بخشد و التهاب آن را تسکین می دهد. همچنین دارای اثرات آبرسانی و مرطوب کننده می باشد و پوست را روشن تر می کند. این تونر معجزه آسا به تصفیه منافذ پوست و کاهش اندازه آن ها کمک می کند. علاوه بر این میزان سبوم و چربی پوست را کنترل کرده و پوست را صاف و سالم نگه می دارد. تونر ضد آکنه میراکل سام بای می در بهبود کدری و چروک پوست نیز موثر است. 

خصوصیات تونر ضد آکنه و لایه بردار میراکل 30 روزه سام بای می

•    تونر معجزه آسای چند منظوره 
•    حاوی اسیدهای AHA، BHA و PHA 
•    لایه برداری پوست و رفع سلول های مرده و باقی مانده آلودگی های آن
•    کنترل کننده چربی پوست و درمان جوش و آکنه ها 
•    حاوی عصاره پاپایا، فندق جادوگر، غلظت بالای (10000 پی پی ام) عصاره درخت چای، آدنوزین، نیاسینامید 
•    آبرسانی و مرطوب کننده پوست
•    تصفیه کننده منافذ پوست و کاهش اندازه منافذ باز
•    بهبود رنگ و بافت پوست 
•    آرامش بخش و تسکین دهنده التهاب پوست
•    روشن کننده و صاف کننده پوست
•    موثر در بهبود کدری و چروک پوست
•    جلوگیری از مسدود شدن منافذ پوست و ایجاد جوش و آکنه
•    تست شده از نظر پوستی برای پوست های حساس و دارای pH بهینه 5.5 
•    فاقد عطر و رنگ مصنوعی، پارابن، سولفات، الکل، روغن معدنی و سیلیکون 
•    مناسب برای انواع پوست خصوصا پوست مستعد جوش و آکنه
•    حجم: 150 و 30 میلی لیتر

تونر لایه بردار و ضد جوش 30 روزه میراکل سام بای می حاوی آ اچ آ و بی اچ آ و پی اچ آ Some By Mi Aha.Bha.Pha 30Days Miracle Toner

عناصر سازنده محصول

این تونر حاوی AHA می باشد که پوست را لایه برداری می کند. همچنین BHA اثرات ضد جوش دارد و سبوم را کنترل کرده و منافذ را تمیز می کند. PHA نیز از دست دادن رطوبت را به حداقل می رساند. در این تونر از عصاره پاپایا و عصاره فندق جادوگر استفاده شده است که به کنترل منافذ پوست و صاف و سالم شدن آن کمک می کنند. علاوه بر این وجود غلظت بالای (10000 پی پی ام) عصاره درخت چای، رنگ و بافت پوست را بهبود می بخشد و التهاب آن را تسکین می دهد. در حالی که آدنوزین و نیاسینامید چین و چروک ها را هدف قرار می دهد و رنگ کدر و ناهموار پوست را شفاف و یکدست می کند. 

نحوه مصرف 

در روتین های مراقبت از پوست، پس از شستشوی صورت می توانید مقداری از تونر را با استفاده از یک پد پنبه ای روی پوست بزنید. 

نقد و بررسی تونر ضدجوش 30 روزه میراکل حاوی آ اچ آ و بی اچ آ و پی اچ آ سام بای می

پس از این که ویژگی ها و ترکیبات کلیدی این تونر را بیان کردیم، حال به نقد آن می پردازیم. بر اساس برخی از نتایج مصرف تونر معجزه آسای میراکل، این تونر محصولی مناسب برای پوست‌های مستعد آکنه است که امکان بسته شدن منافذ پوست را کاهش می دهد. همچنین جوش ها را درمان کرده و سبوم و ناخالصی را از داخل منافذ بیرون می کشد. بر اساس نتایج یک مطالعه بالینی 4 هفته ای بر روی 21 بزرگسال 20 تا 32 ساله، استفاده این تونر پس از 4 هفته، 35.38٪ موجب کاهش آکنه ها شده است. همچنین منجر به 28.50 درصد کاهش تولید سبوم شده است. از این رو با مراقبت از تعادل سبوم پوست مانند یک معجزه با ظرافت به جلوگیری از نگرانی های پوستی ناشی از سبوم اضافی کمک می کند.

عده بسیاری این تونر را جزو بهترین تونرهای مورد استفاده خود اعلام کرده اند که در همان هفته اول استفاده تغییرات زیادی را ایجاد می کند. این محصول در درمان جشو و قرمزی پوست موثر بوده و سبب می شود که پوست یکنواخت تری داشته باشید. از طرفی مشاهده می کنید که منافذ پوست به میزان قابل توجهی کوچک تر شده است. این تونر ضد جوش در مقایسه با بسیاری از تونر و داروهای ضد آکنه که اثرات موقتی دارند، بسیار موثر بوده و تمام آکنه ها را بهبود می دهد. از این رو باعث می شود پوست به حالت عادی و متعادل برگردد و بسیار شفاف، صاف و هیدراته به ر برسد. این تونر واقعاً آنچه را که تبلیغ می کند انجام می دهد و پس از حدود 30 روز اثرات معجزه آسای آن را می بینید. 

این تونر در بهبود هایپرپیگمانتاسیون سرسخت، خطوط ظریف و صاف و حجیم و یکدست شدن رنگ پوست موثر است. از طرفی دیگر به پوستتان احساس طراوت و لطافت می دهد. با این وجود فراموش نکنید که پوست هر کسی متفاوت است و ممکن است یک محصول اثرات متفاوتی برای هر نفر داشته باشد. همچنین اگر پوست حساسی دارید یا می‌خواهید اثر پاکسازی آن را به حداقل برسانید، توصیه می کنیم آن را آهسته و با احتیاط مصرف کنید. زیرا هر آنچه در زیر پوست شما وجود دارد را به سطح می آورد. بنابراین می توانید در بین مصرف ها، فاصله بیاندازید. 

معرفی سام بای می (Some By Mi)

سام بای می از جدید ترین برند های تولید کننده محصولات آرایشی و مراقبت از پوست می‌باشد که فعالیت گسترده خود را در سال 2016 شروع کرده است. این برند با کسب جوایز متعدد توانسته محصولاتی کاربردی و نوین مانند انواع ماسک های پوستی، پالت سایه چشم، انواع کرم‌پودر و ... تولید کرده و صنعت زیبایی کره‌جنوبی را متحول سازد. برند سام بای می پس از کسب موفقیت و شهرت جهانی تلاش کرد وارد بازار های دنیا شود و در حال حاضر در بیش از 20 کشور دنیا مانند آمریکا، کانادا و استرالیا فعالیت دارد و محصولاتی طبیعی و ارگانیک تولید می‌کند که بسیار مرغوب، موثر و فاقد رایحه و رنگ های مصنوعی هستند.

تونر لایه بردار و ضد جوش 30 روزه میراکل سام بای می حاوی آ اچ آ و بی اچ آ و پی اچ آ Some By Mi Aha.Bha.Pha 30Days Miracle Toner

مشخصات کالا

موارد استفاده

نوع پوست انواع پوست
مناسب برای همه افراد

مشخصات محصول

حجم

150 و 30 میلی لیتر

کشور مبدا برند

کره جنوبی

برند

سام بای می

نظرات

نیلوفر احمدی مقدم
۰۱
پاسخاین تونر با لاکتیک اسید 10 درصد اوردینری تداخل داره؟ یا میشه بعد این تونر لاکتیک اسید استفاده کرد؟🫧
مدیر
۰۰

سلام.تداخل د ارن

نیلوفر احمدی مقدم
۰۰
پس لطفا بهم میگید چجوری استفاده کنم که تداخل نداشته باشن؟🌼
ممنونتون میشم
مدیر
۰۰

عزیزم برای راهنمایی بهتر به همکارامون در واتساپ پیام بدید راهنماییتون کنن

elmira
۰۰
پاسخسلام برای پوست خشک و دهیدراته مشکلی ایجاد نمیکنه ؟؟
مدیر
۰۰

سلام.وقت بخیر.بهتره استفاده نشه

آزاده
۰۰
پاسخسلام وقت بخیر.
من الان 4 روزه دارم از این تونر استفاده میکنم جوش های سر سفید زدم که قبلا نداشتم .به نظرتون طبیعیه ؟ داره روال درمان رو طی میکنه یا پوست من حساسیت نشون داده ؟
مدیر
۰۰

سلام.وقت بخیر.اوایل استفاده از محصولات ضدجوش باعث برون ریزی جوشهای زیر پوستی میشه

نصرتی
۰۰
پاسخباچندروز استفاده جوشهام بکل رفته عالیه
سنگدل
۰۰
پاسخاین تونر لایه بردار محصول خوبیه
مبینا
۰۰
پاسخعالیه حرف نداره
سونیا
۰۰
پاسخخیلی عالیه ممنون از توصیه تون
الهام
۰۰
پاسخخیلی خوبه من راضی ام
نفس
۰۰
پاسخعالیه من راضی ام
فاطیما
۰۰
پاسخواقعا تونر خوبیه
captcha Refresh
محصولات مشابه