بستن

بنر هدر دسکتاپ
بنر هدر موبایل
رایا میکاپ / رایا کازمتیک مراقبتی پوست سرم سرم ضد جوش و کنترل چربی حاوی اسید سالیسیلیک و کلپ دریایی سلفلس بای هیرام
سرم ضد جوش و کنترل چربی حاوی اسید سالیسیلیک و کلپ دریایی سلفلس بای هیرام

سرم ضد جوش و کنترل چربی حاوی اسید سالیسیلیک و کلپ دریایی سلفلس بای هیرام

Selfless by Hyram Salicylic Acid & Sea Kelp Pore Clearing and Oil Control Serum

کد کالا : 30302609
680,000 تومان 595,000 تومان

•    برند: اینکی لیست - The Inkey List  
•    حاوی اسید سالیسیلیک، نیاسینامید، اسید سوکسینیک 
•    کنترل چربی و کاهش منافذ باز پوست
•    پاکسازی و رفع انسداد منافذ و جلوگیری از جوش
•    آبرسانی و ترمیم سد پوستی
•    مناسب انواع پوست خصوصا پوست چرب، مستعد آکنه، حساس 
•    حجم: 30 میلی لیتر

خرید با محصولات مشابه مقایسه کن
اینکی لیست
نام برند : اینکی لیست
+ موارد بیشتر

سرم ضد جوش و کنترل چربی حاوی اسید سالیسیلیک و کلپ دریایی سلفلس بای هیرام یک محصول چندکاره برای پوست است. این سرم با ترکیبی از اسید سالیسیلیک، نیاسینامید و اسید سوکسینیک برای هدف قرار دادن عیوب و باز کردن منافذ بسته طراحی شده است. لذا به کاهش چربی پوست بدون خشک شدن بیش از حد آن کمک می کند. سرم کنترل کننده چربی و پاک کننده منافذ سلفلس بای هیرام دارای اثرات ضد جوش نیز می باشد. این محصول ظاهر منافذ باز را به حداقل می رساند. همچنین به ترمیم سد پوستی و جلوگیری از از دست دادن هیدراتاسیون کمک می کند.

معرفی سرم سالیسیلیک اسید و کلپ دریایی سلفلس بای هیرام اینکی لیست

اگر مدام جوش می زنید، پوستتان بیش از حد چرب است یا منافذ بزرگتری دارید توصیه ما به شما استفاده از سرم اسید سالیسیلیک و کلپ دریایی Selfless by Hyram است. این سرم حاوی مواد فوق العاده ای است و چندین عملکرد مختلف را ارائه می نماید. در عین حال باعث تحریک یا خشک کردن پوست نمی شود. مهم ترین مزایای این محصول لایه برداری، آبرسانی، مرطوب کننده، کنترل چربی می باشد. بعلاوه بطور ویژه چربی اضافی را کاهش می دهد و احتقان و انسداد منافذ را رفع می کند. 

توضیحات تکمیلی سرم ضد جوش و کنترل کننده چربی هیرام

سرم پاکسازی منافذ و کنترل چربی سالیسیلیک اسید و سی کلپ هیرام باعث تصفیه و پاکسازی پوست و منافذ می شود. لذا با کاهش باکتری ها به جلوگیری از جوش های آینده کمک می کند. همچنین به لطف کلپ دریایی به محافظت در برابر استرس آلاینده ها نیز کمک می کند. این محصول به دلیل ارائه نتایج قابل مشاهده موثر و در عین حال ملایم بودن برای همه انواع پوست خصوصا پوست چرب، مستعد آکنه و حساس مناسب است.  سرم Salicylic Acid & Sea Kelp هیرام بدون بو، بدون تست حیوانی و وگان است. 

سرم ضد جوش و کنترل چربی حاوی اسید سالیسیلیک و کلپ دریایی سلفلس بای هیرام Selfless by Hyram Salicylic Acid & Sea Kelp Pore Clearing and Oil Control Serum

مشخصات سرم کنترل چربی و ضد جوش و منافذ سلفلس بای هیرام 

•    حاوی ترکیبی از اسید سالیسیلیک، نیاسینامید و اسید سوکسینیک 
•    طراحی شده برای هدف قرار دادن عیوب و باز کردن منافذ بسته 
•    کنترل کننده چربی و کاهش چربی اضافی پوست
•    رفع احتقان و انسداد منافذ و کاهش باکتری ها برای جلوگیری از جوش
•    لایه برداری و تصفیه و پاکسازی پوست و منافذ
•    ترمیم سد پوستی و جلوگیری از از دست دادن هیدراتاسیون
•    رطوبت رسانی و محافظت پوست در برابر استرس آلاینده ها
•    موثر در کاهش ظاهر منافذ باز
•    بدون تحریک یا خشک شدن بیش از حد پوست 
•    ارائه نتایج موثر و در عین حال ملایم 
•    بدون بو
•    وگان و بدون تست حیوانی 
•    مناسب انواع پوست خصوصا پوست چرب، مستعد آکنه و حساس 
•    حجم: 30 میلی لیتر

مواد موثر

این سرم حاوی0.5٪  اسید سالیسیلیک است که به باز کردن منافذ پوست کمک می کند. این شکل محصور شده از اسید سالیسیلیک در مقایسه با اسیدهای سالیسیلیک استاندارد، با وجود اثربخشی مشابه، تحریک کمتری بر روی پوست دارد. لذا لایه برداری ملایمی را ارائه می دهد. 

2٪ سوکسینیک اسید به کاهش باکتری ها کمک می کند تا از بروز جوش های آینده جلوگیری کند. این ماده به همراه نیاسینامید چربی اضافی پوست را کاهش داده و به کاهش جوش ها کمک می کنند.

5% نیاسینامید به کاهش چربی و اصلاح ظاهر منافذ کمک می کند. از نظر بالینی ثابت شده است که این ماده چربی اضافی پوست را به میزان قابل توجهی کاهش داده و باعث کاهش جوش می شود. هنگامی که با مرطوب کننده ها ترکیب می شود باعث شده تا سد پوستی قوی تر و سالم تر شود. 

0.997٪ کمپلکس عصاره کلپ دریایی به طور قابل توجهی آبرسانی پوست را بهبود می بخشد. بنابراین به کاهش اثر خشک کردن بالقوه اسید سالیسیلیک کمک می کند. این ماده در تقویت تأثیر نیاسینامید هم موثر است. کلپ دریایی در ترمیم سد پوستی، محافظت در برابر استرس آلاینده و جلوگیری از از دست دادن هیدراتاسیون موثر است. 

3% پروپاندیول همراه با نیاسینامید برای حمایت از رطوبت رسانی و کاهش از دست دادن آب ترانس اپیدرمی (TEWL) عمل می کند.

سرم ضد جوش و کنترل چربی حاوی اسید سالیسیلیک و کلپ دریایی سلفلس بای هیرام Selfless by Hyram Salicylic Acid & Sea Kelp Pore Clearing and Oil Control Serum

طرز استفاده

از این سرم هر روز صبح بعد از پاکسازی پوست استفاده کنید. قبل از استفاده آن را تکان دهید. 3-5 قطره را روی پوست تمیز تمام صورت یا مناطق خاصی بزنید. در آخر از مرطوب کننده استفاده کنید. دقت کنید. این سرم دور چشم استفاده نشود. 

نقد و بررسی سرم ضد جوش و چربی اضافی حاوی سالیسیلیک اسید و سی کلپ هیرام

سرم Salicylic Acid & Sea Kelp Pore Clearing and Oil Control سلفلس بای هیرام محصول موثری است که حس خوبی روی پوست دارد. این سرم سریع جذب می شود. و بطور چشمگیری به بهبود شرایط پوستی شما کمک می کند. از زمانی که شروع به استفاده از آن کنید آکنه را درمان کرده و لک جای زخم را بهبود می دهد. این سرم در کاهش ناحیه چرب و مستعد آکنه روی پوست مختلط و چرب به خوبی عمل می کند. علملکرد آن بطور ملایم و بدون تحریک باعث رفع انسداد، پیشگیری از جوش و کنترل چربی می شود. 

مشخصات کالا

موارد استفاده

نوع پوست انواع پوست
مناسب برای همه افراد

مشخصات محصول

حجم

30

برند

اینکی لیست

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه