بستن

بنر هدر دسکتاپ
بنر هدر موبایل
رایا میکاپ / رایا کازمتیک مراقبتی پوست سرم سرم جوانساز و ترمیم کننده پوست پیترا فیشیال تریتمنت اسنس اس کا دو
سرم جوانساز و ترمیم کننده پوست پیترا فیشیال تریتمنت اسنس اس کا دو

سرم جوانساز و ترمیم کننده پوست پیترا فیشیال تریتمنت اسنس اس کا دو

SK-II Pitera Facial Treatment Essence 

کد کالا :

•    برند: اس کا دو - SK-II
•    مبدا برند: ژاپن
•    حاوی بیش از 90٪ ماده پیترا و سرشار از مواد مغذی، آنتی اکسیدان، ویتامین
•    بهبود فرآیند تجدید سلولی سطحی پوست و ترمیم آسیب ها
•    کاهش خطوط ریز، لک، چروک، بافت ناهموار، تیرگی، خشکی، قرمزی پوست 
•    مناسب انواع پوست
•    حجم: 10 میل

نا موجود موجود شد به من اطلاع بده
 اس کا دو
نام برند : اس کا دو
+ موارد بیشتر

سرم جوانساز و ترمیم کننده پوست پیترا فیشیال تریتمنت اسنس اس کا دو جزو بهترین محصولات مراقبتی پوست می باشد. این سرم حاوی بیش از 90٪ ماده منحصر به فرد پیترا مشتق شده از مخمر است که شامل بیش از 50 ریز مغذی، آنتی اکسیدان، ویتامین، مواد معدنی و اسیدهای آمینه می باشد. این ماده انحصاری، تجدید سلول های سطحی پوست را بهبود می بخشد و تولید اسید هیالورونیک و عوامل مرطوب کننده طبیعی در پوست را تحریک می کند. بعلاوه علائم قابل مشاهده پیری را برطرف می نماید. سرم جوانساز و ضدپیری پوست پیترا فیشیال تریتمنت اسنس اسکادو از طریق آبرسانی سد دفاعی پوست، توانایی آن را برای بازسازی و بهبود خود تقویت می کند. در نتیجه پوست شما را اساسا سالم و جوان تر می سازد. 

معرفی سرم جوانساز صورت اس کا دو مدل Pitera Facial Treatment Essence

پوست ما بر اثر عوامل مختلفی همچون نور خورشید، پیری، استرس ها، آلودگی و ... آسیب می بیند. این آسیب ها می تواند به شکل خطوط و چروک و لک و سایر ناهمواری ها ظاهر شوند. یکی از بهترین محصولاتی که برای بازسازی و ترمیم آسیب های پوستی تولید شده است، سرم اسنس پیترا فیشیال تریتمنت برند SK-II می باشد. این اسانس درمانی صورت بیش از 40 سال است که مورد علاقه افراد مشهور و متخصصان مراقبت از پوست بوده است. بطوریکه هر 2 ثانیه یک بطری از آن فروخته می شود. این محصول توسط متخصصان پوست تست شده و برای هر نوع پوستی مناسب است. همچنین یک سرم بدون بو می باشد.

سرم جوانساز و ترمیم کننده پوست پیترا فیشیال تریتمنت اسنس اس کا دو SK-II Pitera Facial Treatment Essence

 

توضیحات تکمیلی سرم اسنس درمانی صورت حاوی  Piteraاسکای تو

سرم اسنس جوان ساز پیترا فیشال تریتمنت اسکای- II درمانی موثر برای خطوط ریز، لکه های ناشی از نورخورشید، چین و چروک، بافت ناهموار، تیرگی، خشکی پوست می باشد. این محصول به کاهش لکه های تیره ناشی از آسیب اکسیداتیو UVA و UVB روی سطح پوست کمک می کند. همچنین از نظر بالینی ثابت شده است که قرمزی را کاهش می دهد. اسنس فیشال تریتمنت پیترا اس کا- IIسرعت تجدید سلول های سطحی را بهبود می بخشد. در نتیجه ضمن کاهش خطوط و چروک، لک و کدری و سایر علائم پیری، پوست را سفت، صاف و نرم تر می سازد. این محصول برای انواع پوست های معمولی، خشک، مختلط و چرب مناسب است و به بهبود آنها کمک می کند. 

مشخصات سرم ضد چروک و ضد لک پیترا فیشال تریتمنت اسنس اسکا- II

•    فرموله شده با بیش از 90٪ ماده منحصربفرد پیترا مشتق شده از مخمر 
•    حاوی بیش از 50 ریز مغذی، آنتی اکسیدان، ویتامین، مواد معدنی و اسیدهای آمینه 
•    بهبود فرآیند تجدید سلول های سطحی پوست 
•    تحریک تولید اسید هیالورونیک و عوامل مرطوب کننده طبیعی در پوست 
•    تقویت توانایی پوست برای بازسازی و بهبود خود از طریق آبرسانی سد دفاعی
•    کاهش علائم قابل مشاهده پیری و ایجاد پوست سالم و جوان تر 
•    کمک به بازسازی و ترمیم انواع آسیب های پوستی 
•    کاهش خطوط ریز، لکه های ناشی از نورخورشید، چین و چروک، بافت ناهموار، تیرگی، خشکی، قرمزی پوست 
•    کاهش لکه های تیره ناشی از آسیب اکسیداتیو UVA و UVB روی سطح پوست 
•    ایجاد پوستی سفت، جوان، صاف و نرم تر 
•    تست شده توسط متخصصان پوست 
•    بافت مایع سبک و بدون بو 
•    مناسب برای انواع پوست ها 
•    حجم: 10 میل

سرم جوانساز و ترمیم کننده پوست پیترا فیشیال تریتمنت اسنس اس کا دو SK-II Pitera Facial Treatment Essence

مواد موثر 

اصلی ترین ماده در ترکیبات این محصول، فیلتر تخمیر گالاکتومایسس  (PITERA) است. این ماده زیستی اختصاصی و طبیعی SK-II که از تخمیر به دست می آید، ابعاد متعدد آسیب دیدگی پوست و پیری را بهبود می بخشد. این ماده به طور انحصاری در ژاپن برای SK-II ساخته شده است. PITERA حاوی بیش از 50 ریز مغذی از جمله آنتی اکسیدان ها، ویتامین ها، مواد معدنی و اسیدهای آمینه است. لذا به تغذیه و بهبود پوست از ابعاد مختلف و کاهش آسیب های قابل مشاهده آن کمک می کند. 

طرز استفاده

از این محصول می توانید 2 بار در روز، صبح و شب بعد از پاکسازی و تونر و قبل از سرم یا کرم مرطوب کننده استفاده کنید. 
بطری را تکان داده و2-3  پمپ از آن را در کف دست بریزید. کف دست ها را به هم فشار دهید تا هر دو دست خیس شوند. سپس به مدت 1 دقیقه به آرامی روی صورت و گردن فشار دهید تا کاملا جذب شود.

نقد و بررسی سرم بازسازی کننده پوست اس کا-دو پیترا فیشیال تریتمنت اسنس 

سرم اسنس Pitera Facial Treatment اس کا- II محصولی فوق العاده موثر با نتایج غیر قابل انکار تنها در یک ماه می باشد. بر اساس شبیه سازی 39 روزه با استفاده از این سرم درمان صورت، مشخص شده که این اسنس پوست را آبرسانی می کند تا سد دفاعی سطحی پوست را بهبود بخشد و برای انعطاف پذیری بیشتر در برابر عوامل پیری مشهود تقویت کند. در نتیجه مشاهده می شود که ظاهر خطوط ریز و چین و چروک کاهش یافته است. همچنین از نظر بالینی ثابت شده است که این سرم قرمزی را کاهش می دهد. بعلاوه در کاهش لکه های تیره ناشی از آسیب اکسیداتیو UVA و UVB بر روی سطح پوست نیز موثر بوده است. 
شما با استفاده از این سرم، پس از2  هفته متوجه کاهش خطوط ریز و چین و چروک قابل مشاهده می شوید. همچنین بافت پوست بهبود یافته و سفت تر، صاف تر، نرم تر می شود. پس از1  ماه نیز تغییرات قابل مشاهده در لکه های صورت احساس می شود. در صورت مصرف مداوم از1  سال تا 10 سال، آسیب های قابل مشاهده پوست و علائم پیری کاهش می یابد. به کمک این اسنس درمانی، پوست بهبود یافته و واقعاً سالم به نظر می رسد. این محصول به راحتی جذب می شود و فورا به صورت احساس زیبایی می دهد. همچنین به جذب سایر محصولات کمک می کند. بنابراین مصرف آن را به هر کسی توصیه می کنیم. این سرم کمی گران است، اما با توجه به عملکرد شگفت انگیز، کاملا ارزشش را دارد. 

سرم جوانساز و ترمیم کننده پوست پیترا فیشیال تریتمنت اسنس اس کا دو SK-II Pitera Facial Treatment Essence

معرفی برند اس کا دو

برند اس کا دو یک برند مراقبت از پوست ژاپنی است که در دهه 1980 توسط گروهی از محققان پوست راه اندازی شد. این برند برای تولید محصولاتی موثر، بسیاری از مواد گیاهی و طبیعی را مورد آزمایش و بررسی قرار داد و سپس با ماده ای معجزه آسا به نام مخمر آشنا شد. شرکت اس کا دو، به خاطر تاثیرگذاری فوق العاده این ماده بر لطافت و جوانسازی پوست، از آن در ترکیبات اصلی محصولاتش استفاده نمود. این ماده که بر اثر فرایند تخمیر طبیعی تشکیل شده است، مایعی شفاف و سرشار از انواع ویتامین، آمینو اسید و مواد معدنی و آلی است که به تغذیه شدن و رطوبت رسانی به پوست کمک می کند. 

SK-II Pitera Facial Treatment Essence

Fix your skin's ability to improve itself via hydration. Over 90% PITERA™, this cult-favorite proven to address visible signs of aging for lifelong youthfulness. 

مشخصات کالا

موارد استفاده

نوع پوست انواع پوست
مناسب برای همه افراد

مشخصات محصول

حجم

10

کشور مبدا برند

ژاپن

برند

اس کا دو

نظرات

سمانه
۰۰
پاسخچروکهای ریزم کامل باز شده
فاطمه
۰۰
پاسخمحصول خیلی قوی هستش
captcha Refresh
محصولات مشابه