بستن

بنر هدر دسکتاپ
بنر هدر موبایل
رایا میکاپ / رایا کازمتیک مراقبتی پوست سرم سرم روشن کننده پوست حاوی ویتامین سی رن مدل رادیانس گلو اند پروتکت 
سرم روشن کننده پوست حاوی ویتامین سی رن مدل رادیانس گلو اند پروتکت  جدید

سرم روشن کننده پوست حاوی ویتامین سی رن مدل رادیانس گلو اند پروتکت 

Ren clean skincare Radiance Glow And Protect Vitamin C Serum

کد کالا : 30303419
2,150,000 تومان 1,300,000 تومان

•    برند: رن - Ren clean skincare
•    آبرسانی و روشن و یکدست کننده پوست 
•    فواید انتی اکسیدانی غنی
•    محافظت پوست در برابر آسیب محیطی و  رادیکال آزاد 
•    کاهش علائم پیری، خطوط ریز، چروک، لک، تیرگی
•    مناسب انواع پوست
•    حجم: 30 میلی لیتر

خرید با محصولات مشابه مقایسه کن
رن
نام برند : رن
+ موارد بیشتر

سرم روشن کننده پوست حاوی ویتامین سی رن مدل رادیانس گلو اند پروتکت یک سرم سوپرمیوه و آنتی اکسیدانی می باشد. از نظر بالینی ثابت شده است که این سرم به طور قابل توجهی پوست را در 14 روز روشن و یکدست می کند. همچنین با داشتن آنتی اکسیدان های محافظ به محافظت از پوست در برابر آسیب های ناشی از رادیکال های آزاد و عوامل محیطی کمک می نماید. سرم ویتامین سی روشن کننده رادیانس گلو اند پروتکت رن پوستی نرم، صاف، انعطاف پذیر، درخشان و سالم تر به شما می دهد. 

معرفی سرم ویتامین  Cدرخشان کننده و محافظت کننده پوست رن گلو اند پروتکت

یکی از بهترین سرم ها برای مراقبت از جوانی و زیبایی پوست، سرم های ویتامین سی هستند. سرم روشن کننده ویتامین سی رادیانس گلو اند پروتکت برند Ren یک سرم با فرمولی سبک و موثر است. این سرم غنی از آنتی اکسیدان به روشن و یکدست شدن رنگ پوست کمک می کند. همچنین ثابت شده است که علائم پیری ناشی از آسیب های نوری مانند خطوط ریز و چین و چروک، تیرگی و لک و رنگدانه های تیره را کاهش می دهد. این سرم برای محدود کردن تحریکات پوستی نیز فرموله شده است. بنابراین برای انواع پوست مناسب می باشد.

توضیحات تکمیلی سرم ویتامین C رن مدل Radiance Glow And Protect 

سرم ویتامین سی Glow And Protect رن دارای فرمول انرژی بخش با ترکیبی از سه نوع ویتامین C با گلیکوژن تقویت کننده رطوبت و اسید هیالورونیک است. از این رو آبرسانی موثر و حداکثر درخشش را ارائه می دهد. این سرم با ترکیبی فعال از قوی ترین مواد طبیعی مانند آلو کاکادو، انار، ویتامینE ، پلی فنول ها و پری بیوتیک ها و مواد معدنی ضروری ساخته شده است. از این رو باعث تسکین، محافظت و تقویت سد رطوبتی پوست شده و به روشن و یکنواخت شدن رنگ پوست کمک می کند.

سرم روشن کننده پوست حاوی ویتامین سی رن مدل رادیانس گلو اند پروتکت  Ren clean skincare Radiance Glow And Protect Vitamin C Serum

مشخصات سرم ویتامینC  گلو اند پروتکت رن

•    سرم سوپرمیوه و آنتی اکسیدانی با فرمولی سبک 
•    روشن و یکدست کننده رنگ پوست در 14 روز 
•    محافظت از پوست در برابر آسیب های ناشی از رادیکال های آزاد و عوامل محیطی 
•    ایجاد پوستی نرم، صاف، انعطاف پذیر، درخشان و سالم تر 
•    کاهش علائم پیری، خطوط ریز و چروک، تیرگی و لک های پوستی
•    دارای فرمول انرژی بخش با ترکیبی از سه نوع ویتامین C و اسید هیالورونیک 
•    غنی از ویتامین C  وE ، پلی فنول ها و پری بیوتیک ها و مواد معدنی ضروری
•    آبرسانی موثر و درخشان کننده پوست
•    تسکین دهنده و تقویت سد رطوبتی پوست 
•    مناسب برای انواع پوست 
•    حجم: 30 میلی لیتر

مواد موثر

این سرم با ترکیبی از سه نوع ویتامین C با گلیکوژن تقویت کننده رطوبت و اسید هیالورونیک آبرسان ساخته شده است. آلو کاکادو با داشتن ویتامین C به اندازه 100 برابر بیشتر از پرتقال به روشن شدن و یکنواخت شدن رنگ پوست کمک می کند. میوه اژدها، مملو از پری بیوتیک ها و مواد معدنی ضروری بوده و به محافظت و تقویت سد رطوبتی پوست کمک می کند. انار سرشار از امگا 5 و پلی فنول ها به تسکین پوست کمک می کند. عملکرد آنتی اکسیدانی ویتامین E باعث محافظت از پوست در برابر آسیب های ناشی از عوامل محیطی می شود. 

سرم روشن کننده پوست حاوی ویتامین سی رن مدل رادیانس گلو اند پروتکت  Ren clean skincare Radiance Glow And Protect Vitamin C Serum

طرز استفاده

هر روز صبح و شب از این سرم استفاده کنید. مقدار کمی از سرم را بین دست ها پخش کنید و روی پوست تازه تمیز شده فشار دهید. سپس با حرکات دایره ای به سمت بالا و بیرون ماساژ دهید تا کاملا جذب شود. اگر از این سرم در روتین صبحگاهی خود استفاده می کنید، لطفاً پس از آن از ضدافتاب استفاده کنید. 

نقد و بررسی سرم ویتامین سی روشن کننده رادیانس گلو اند پروتکت رن

سرم ویتامین سی Ren clean skincare را می توانید به عنوان بخشی از روتین صبحگاهی یا روتین شب خود استفاده کنید. مصرف هر روزه این سرم هر پوستی را روشن و شاداب کرده و باعث درخشش شما می شود. بر اساس مطالعه ای که روی 85 مرد و زن مصرف کننده انجام شد،95٪  گفتند که پوست بعد از 14 روز صاف تر می شود. 91 ٪ پوست بعد از 14 روز روشن تر به نظر می رسد.91٪  موافق بودند که بافت پوست پس از 14 روز کمتر زبر احساس می شد. 84 ٪ گفتند پوست بعد از 14 روز درخشش طبیعی دارد.88٪  گفتند پوست پس از 14 روز سالم تر به نظر می رسد. 96 ٪ نیز گفتند پوست بعد از 14 روز انعطاف پذیرتر می شود.

مشخصات کالا

موارد استفاده

نوع پوست انواع پوست
مناسب برای همه افراد

مشخصات محصول

حجم

30

برند

رن

نظرات

حدیث
۰۰
پاسخخطوط رو تا حدودی برطرف میکنه راضی بودم
ژینا
۰۰
پاسخدو هفته س استفاده میکنم و خیلی راضیم
آیناز
۰۰
پاسخآبرسانیش عالیییه
captcha Refresh
محصولات مشابه