بستن

بنر هدر دسکتاپ
بنر هدر موبایل
رایا میکاپ / رایا کازمتیک مراقبتی پوست سرم سرم سفت کننده و لیفت کننده پوست صورت و گردن پریکون ام دی
سرم سفت کننده و لیفت کننده پوست صورت و گردن پریکون ام دی

سرم سفت کننده و لیفت کننده پوست صورت و گردن پریکون ام دی

Perricone MD High Potency Growth Factor Firming & Lifting Serum

کد کالا :

•    برند: پریکون ام دی - Perricone MD
•    مبدا برند: آمریکا
•    جوانساز و سفت و لیفت کننده پوست 
•    دارای فاکتور رشد پلی آمین قدرتمند، رتینول کپسوله شده و غشای پوسته تخم مرغ
•    تسریع روند بازسازی پوست و کاهش خطوط و چروک، منافذ و ... 
•    بهبود استحکام و انعطاف پذیری پوست 
•    تقویت سد رطوبتی و ایجاد پوستی صاف و درخشان
•    مناسب انواع پوست
•    حجم: 7.5 میلی لیتر

نا موجود موجود شد به من اطلاع بده
پریکون ام دی
نام برند : پریکون ام دی
+ موارد بیشتر

سرم سفت کننده و لیفت کننده پوست صورت و گردن پریکون ام دی حاوی فاکتور رشد قدرتمند یک سرم جوانساز قوی برای روتین روز و شب است. این سرم با تکنولوژی فاکتور رشد پلی آمین پیشرفته دکتر پریکون فرموله شده است تا اثر لیفتینگ چشمگیری را ارائه دهد. همچنین دارای فناوری منحصر به فرد رتینول کپسوله شده که شکل تثبیت شده و فوق العاده قدرتمند رتینول از مشتقات ویتامین A است و غشای پوسته تخم مرغ می باشد. سرم سفت کننده و لیفت کننده پوست با فاکتور رشد قدرتمند پریکون ام دی پوست را صاف و درخشان می کند. بعلاوه با تقویت سد رطوبتی پوست، ظاهری به وضوح حجیم تر، یکدست تر و صاف تر به شما می بخشد. 

معرفی سرم لیفت و سفت کننده پریکون ام دی مدل High Potency Growth Factor

با افزایش سن و قرارگیری در معرض آسیب های محیطی، پوستمان به مرور تحلیل می رود. بعلاوه تولید فاکتورهای رشد در اثر افزایش سن کاهش می یابد و نشانه های پیری مانند خطوط ریز، چین و چروک، افتادگی و ... آشکار می شود. برای مبارزه با علائم پیری زودرس پوست می توانید از سرم سفت کننده و لیفت کننده پوست حاوی عامل رشد با قدرت بالا برند Perricone MD کمک بگیرید. این سرم به کمک فاکتورهای رشد قوی و تامین رطوبت و مواد مورد نیاز پوست، بافتی جوان، غنی از کلاژن و به وضوح سفت تر به پوست می دهد. در نتیجه پوستی سالم تر و درخشان تر و قوی تر خواهید داشت. 

سرم سفت کننده و لیفت کننده پوست صورت و گردن پریکون ام دی Perricone MD High Potency Growth Factor Firming & Lifting Serum

توضیحات تکمیلی سرم جوانساز پریکون ام دی های پوتنسی گروث فاکتور فرمینگ اند لیفتینگ

سرم سفت کننده و لیفت کننده پوست پریکون ام دی دارای بافت سبک و رایحه طبیعی و تازه و معطر می باشد. کپسولاسیون رتینول در این سرم در حین ماساژ روی پوست شکسته می شود. سپس رتینول به طور مؤثر و کنترل شده ای آزاد شده و به راحتی جذب پوست می شود. این مواد ضمن تغذیه و محافظت از پوست، روند بازسازی و لایه برداری و تجدید سلولی سطح پوست را تسریع می کند. در نتیجه باعث کاهش ظاهر چین و چروک، خطوط ریز، منافذ، قرمزی و سایر عیوب پوست می شود. افزون بر این استحکام، حالت کشسانی و انعطاف پذیری پوست را بهبود می بخشد. به کمک این سرم شاهد بهبود رنگ و بافت پوست و ایجاد ظاهری سفت و لیفت شده خواهید بود. 

مشخصات سرم لیفت کننده و سفت کننده صورت های پوتنسی گروث فکتور پریکون ام دی

•    سفت کننده و لیفت کننده پوست صورت و گردن 
•    فرموله شده با تکنولوژی فاکتور رشد پلی آمین پیشرفته و قدرتمند دکتر پریکون 
•    دارای فناوری منحصربفرد رتینول کپسوله شده و شکل تثبیت شده و قوی از ویتامین A و غشای پوسته تخم مرغ 
•    دارای اثرات جوانساز و ضد پیری قوی
•    تسریع روند بازسازی و لایه برداری و تجدید سلولی سطح پوست 
•    بهبود استحکام، حالت کشسانی و انعطاف پذیری پوست 
•    تقویت سد رطوبتی پوست و ایجاد ظاهری سالم تر، حجیم تر، یکدست تر و صاف تر 
•    کاهش ظاهر چین و چروک، خطوط ریز، منافذ، قرمزی و سایر عیوب پوست 
•    دارای بافت سبک و زودجذب و رایحه طبیعی و تازه و معطر 
•    تغذیه کننده و محافظت از پوست
•    بهبود رنگ و بافت پوست و ایجاد ظاهری صاف و درخشان و لیفت شده 
•    مناسب انواع پوست
•    حجم: 7.5 میلی لیتر

سرم سفت کننده و لیفت کننده پوست صورت و گردن پریکون ام دی Perricone MD High Potency Growth Factor Firming & Lifting Serum

مواد موثر

در این سرم از فاکتور رشد پلی آمین استفاده شده که از پوستی با ظاهری سالم و درخششی جوان پشتیبانی می کند. این یک مولکول درون زا است که تقریباً توسط همه موجودات زنده روی زمین مورد استفاده قرار می گیرد. فاکتور رشد پلی آمین احساس کشسانی پوست را بهبود می بخشد. بعلاوه با تامین رطوبت به ظاهر پوستی جوان، غنی از کلاژن و به وضوح سفت تر کمک می کند. پوست با افزایش سن مقادیر کمتری از فاکتورهای رشد تولید کرده که اغلب با آشکارترین نشانه های پیری مانند خطوط ریز، چین و چروک، از دست دادن قابلیت ارتجاعی و بافت ناهموار مرتبط است. 
این سرم حاوی غشای پوسته تخم مرغ نیز می باشد. این لایه نازک و محلول در آب که پوسته تخم مرغ را می پوشاند، از سد رطوبتی پوست نیز حمایت می کند. همچنین با بهبود احساس کشسانی در طول زمان، بافتی جوان و درخشان به پوست می بخشد. این لایه نازک که برای محافظت از سفیده و زرده تخم مرغ شناخته شده است، به صورت موضعی نیز برای تغذیه و محافظت از پوست استفاده می شود. 
رتینول کپسوله شده، شکل تثبیت شده رتینول از مشتقات ویتامین A فوق العاده قدرتمند و بدون نسخه می باشد. این ماده باعث تسریع بازسازی پوست می شود. لذا ظاهر پوست نازک و فاقد کلاژن را با تسریع لایه برداری و تجدید سلولی دوباره بازسازی می کند. میکروکپسول ها وقتی روی پوست اعمال می شوند شکسته شده و آزادسازی بسیار مؤثر و کنترل شده مواد قوی را تسهیل می کنند.

طرز استفاده

صبح و شب پس از شستشوی پوستتان، سرم را با حرکات ملایم رو به بالا روی صورت و گردن ماساژ دهید. سپس صبر کنید تا کاملا جذب شود و از مرطوب کننده خود استفاده کنید. 

نقد و بررسی سرم سفت کننده و لیفت کننده High Potency پریکون ام دی

سرم سفت کننده و لیفت کننده برند پریکون MD یکی از اثربخش ترین سرم های پوستی و به نوعی یک غذای صورت است. این محصول را به هر کسی که می خواهد پوستی جدید و روشن و بازسازی شده داشته باشد، توصیه می کنیم. زیرا این سرم هر آنچه را که می گوید انجام می دهد. پس اگر با افتادگی، چروک، آکنه، جای زخم، تغییر رنگ و تیرگی پوست دست و پنجه نرم می کنید، از این سرم استفاده کنید. با توجه به فناوری منحصر به فرد رتینول کپسوله شده، این فرمول ممکن است در هنگام استفاده اولیه کمی شنی احساس شود. این مسئله کاملا طبیعی است. بعلاوه همانطور که محصول روی صورت ماساژ داده می شود، کپسولاسیون شکسته می شود و رتینول به راحتی جذب پوست می شود. 
بر اساس یک مطالعه بالینی با 38 زن پس از 56 روز استفاده از این سرم، نتایج بالینی89%  بهبودی در قرمزی پوست و ایجاد ظاهری درخشان را نشان دادند.78%  نیز بهبود در ظاهر پوست و 76% بهبود سفتی پوست را تجربه کردند. در یک مطالعه بر روی افراد مصرف‌کننده با 104 زن پس از 28 روز نیز89%  موافق بودند که پوست صاف تر به نظر می رسید.88%  کاهش و بهبود خطوط ریز را تایید کردند.87%  احساس کردند پوست انعطاف‌پذیرتری دارند. 85% گفتند که پوست سفت تر شده و بافت آن بهبود یافته است.85%  موافق بودند که پوستشان سالم تر به نظر می رسد.84%  متوجه بهبود انعطاف پذیری و رفع کدری پوست شدند. 84% شاهد کاهش ظاهر چین و چروک بوده و82%  بهبودی در سفتی پوست داشته اند.80%  نیز احساس می کنند پوست قوی تری دارند و عیوب سطحی آن به حداقل رسیده است. 79% پوست درخشان و سفت تر و 77% احساس می کردند پوستشان لیفت شده است. 76% متوجه شدند که پوست حجیم تر و رنگ آن یکدست تر است.75%  هم احساس کردند ظاهر منافذ باز به حداقل رسیده است.

سرم سفت کننده و لیفت کننده پوست صورت و گردن پریکون ام دی Perricone MD High Potency Growth Factor Firming & Lifting Serum

Perricone MD High Potency Growth Factor Firming & Lifting Serum

Powerful day and night serum formulated with Dr. Perricone’s next generation polyamine technology to deliver a visibly dramatic lifting effect, leaving the skin looking smooth and radiant. Supports the skin’s moisture barrier and visibly improves skin plumpness, strength, cushion, bounce and resiliency.

سوالات متداول

 

آیا می توانم از رتینول و سرم لیفت پریکون ام دی با هم استفاده کنم؟

اگر از علاقه مندان به استفاده از رتینول هستید، همچنان می توانید از این سرم در کنار هم برای افزایش نتایج ضد پیری نیز استفاده کنید.

 

آیا سرم فاکتور رشد پریکون ام دی بهتر از رتینول است؟

نتایج تحقیقات کارشناسان نشان داده که سرم لیفت پوست پریکون ام دی می تواند کمتر از رتینول و رتینوئیدها تحریک کننده پوست باشد. پس خیالتان بابت حساسیت و تحریک راحتتر است.

مشخصات کالا

موارد استفاده

نوع پوست انواع پوست
مناسب برای همه افراد

مشخصات محصول

حجم

7.5

کشور مبدا برند

آمریکا

برند

پریکون ام دی

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه
whatsapp