بستن

بنر هدر دسکتاپ
بنر هدر موبایل
رایا میکاپ / رایا کازمتیک مراقبتی کپسول های مغذی و جوانساز پوست سوپر سی و سوپر آر اوسکیا
کپسول های مغذی و جوانساز پوست سوپر سی و سوپر آر اوسکیا

کپسول های مغذی و جوانساز پوست سوپر سی و سوپر آر اوسکیا

Oskia Super-C X Super-R Capsules Duo

کد کالا : 30307505
1,000,000 تومان 880,000 تومان

•    برند: اوسکیا - Oskia
•    مجموعه دوتایی کامل برای مراقبت روزانه و شبانه پوست
•    کپسولSuper C  برای محافظت، آبرسانی، تغذیه، روشن، حجیم و جوان شدن پوست 
•    کپسولSuper R  برای جوانسازی، ضدچروک، صاف و سفت شدن پوست
•    مناسب انواع پوست
•    حاوی: 14 کپسول (14* 0.28 میلی لیتر)

خرید با محصولات مشابه مقایسه کن
اوسکیا
نام برند : اوسکیا
+ موارد بیشتر

کپسول های مغذی و جوانساز پوست سوپر سی و سوپر آر اوسکیا شامل دو نوع کپسول با عملکردهای متفاوت است. کپسول هایSuper C  اسکیا برای محافظت، آبرسانی، تغذیه، روشن و حجیم شدن پوست و ایجاد ظاهری جوان و درخشان عمل می کنند. این کپسول ها کاملاً سرم و مواد را حفظ کرده و برای دوزهای یکبار مصرف و مسافرتی ایده آل هستند. بعلاوه وگان و تجزیه پذیر می باشند. کپسول هایSuper R  بعنوان یک درمان قوی و در عین حال غیر حساسیت زای رتینول در روتین روزانه شما خواهد بود. این کپسول های سرم رتینوئید شبانه پایدار و محلول در روغن، بافت بسیار سبکی دارند. لذا می توان آن ها را به روتین مراقبتی خود اضافه کنید. 

معرفی کپسول های جوان ساز اوسکیا مدل Super-C X Super-R

استفاده از ویتامین C باید کم و همیشگی باشد. ویتامین C بسیار ناپایدار است و در صورت استفاده در سطوح بالا می تواند به راحتی تبدیل به یک پرو اکسیدان شده و باعث آسیب سلولی شود. کپسول سوپر C اوسکیا فرم برتری از ویتامین C پایدار و ویتامین E هوشمند را بکار گرفته است. لذا این دو به طور هم افزایی برای ارائه نتایج بهتر در سطوح ایمن تر و پایین تر عمل می کنند. کپسول سوپر R اوسکیا به حجیم و صاف شدن و کاهش ظاهر خطوط و چین و چروک کمک می کند. از تولید کلاژن برای سفت تر شدن پوست پشتیبانی می کند. بعلاوه با تنظیم تولید چربی اضافی باعث شفاف تر شدن پوست می شود. این کپسول در روشن و یکنواخت شدن رنگ پوست موثر است. همچنین محافظت آنتی اکسیدانی را فراهم می کند. 

توضیحات تکمیلی کپسول های جوان کننده سوپر سی و سوپر ار Oskia 

کپسول سوپر آر و سوپر سی اوسکیا یک مجموعه دوتایی کامل برای مراقبت روزانه و شبانه پوست است. کپسول Super R یک کپسول و سرم خواب رتینوئیدی است. این سرم فاقد چربی بوده و عمیقا در پوست نفوذ می کند. همچنین کپسول ها از جلبک دریایی ساخته شده اند تجزیه پذیر هستند. این کپسول حاوی 0.5% رتینوئید، ویتامین C و پروویتامین D3 است. کپسول های زیبایی مغذی هوشمند Super C نیز حاوی بهترین نوع ویتامین C و E می باشند. کپسول های Super R فاقد عطر بوده و بافت روغنی خشک و غیر چرب دارند. در حالیکه کپسول هایSuper C  رایحه طبیعی پرتقال و بافت روغنی سبکی دارند. 

کپسول های مغذی و جوانساز پوست سوپر سی و سوپر آر اوسکیا Oskia Super-C X Super-R Capsules Duo

مشخصات کپسول های دوگانه اوسکیا مدل سوپر سی و سوپر آر 

•    یک مجموعه دوتایی کامل برای مراقبت روزانه و شبانه پوست
•    کپسول هایSuper C  برای محافظت، آبرسانی، تغذیه، روشن و حجیم و جوان شدن پوست 
•    کپسول هایSuper R  بعنوان درمان قوی و غیر حساسیت زای رتینول برای جوانسازی پوست
•    حجیم و صاف کننده پوست و کاهش ظاهر خطوط و چین و چروک
•    محافظت آنتی اکسیدانی و موثر در تولید کلاژن برای سفت تر شدن پوست
•    تنظیم تولید چربی اضافی و شفاف کننده پوست
•    حاوی فرم برتری از ویتامین C پایدار و ویتامین E هوشمند در کپسول های سوپر سی
•    حاوی 0.5% رتینوئید، ویتامین C و پروویتامین D3 در کپسول های سوپر آر
•    قابلیت نفوذ و جذب عمیق در پوست
•    ایده آل برای دوزهای یکبار مصرف و مسافرتی 
•    کپسول های Super R فاقد عطر و بافت روغنی خشک و غیر چرب 
•    کپسول هایSuper C  رایحه طبیعی پرتقال و بافت روغنی سبک
•    مناسب برای انواع پوست
•    حاوی: 14 کپسول (14* 0.28 میلی لیتر)

مواد موثر

این کپسول های سرشار از مواد مغذی برای مراقبت از پوست هستند. 
امگا 3، 6 و 9 اسیدهای چرب ضروری هستند که محتوای چربی را افزایش می دهند. به ترمیم عملکرد سد پوست کمک می کنند. از پوست حساس محافظت می کنند. رطوبت را افزایش می دهند تا نرمی و خاصیت ارتجاعی را بهبود دهند.
ویتامین E خواص آنتی اکسیدانی و آرام بخش دارد. لذا از طریق محافظت از پوست در برابر آلودگی های محیطی، محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش و اثر ضد التهابی قوی از علائم پیری زودرس جلوگیری می کند. 
رتینول یکی از قوی ترین عناصر ضد چروک و جوانساز است. این ماده سلول های پوستی را برای نوسازی و بازسازی تحریک می کند. 
ویتامین سی نیز قوی ترین آنتی اکسیدان برای محافظت پوست است. این ماده روشن کننده قوی باعث تحریک کلاژن سازی و جوانی پوست می شود. 

کپسول های مغذی و جوانساز پوست سوپر سی و سوپر آر اوسکیا Oskia Super-C X Super-R Capsules Duo

طرز استفاده

کپسول Super R  در شب به عنوان بخشی از روتین مراقبت از پوست استفاده کنید. کپسول را بپیچانید و سرم را روی ناحیه صورت قرار دهید. می توانید 2 یا 3 شب در هفته یا در صورت تمایل هر شب استفاده می کنید. پس از ان مرطوب کننده بزنید. در صورت بروز حساسیت دفعات مصرف را کاهش دهید. این محصول را می توان بعد از سرم های مبتنی بر آب و قبل از روغن های صورت یا مرطوب کننده ها استفاده کرد.
نکات احتیاطی: از تماس با چشم خودداری کنید. در صورت تماس، چشم را با آب گرم به خوبی بشویید. از ان روی پوست تحریک شده استفاده نکنید. دور از دسترس اطفال نگهداری کنید. در دوران بارداری، شیردهی یا همراه با سایر محصولات رتینول / رتینوئید استفاده نشود. کپسول های مغذی و جوانساز پوست سوپر سی و سوپر آر اوسکیا ممکن است پوست شما را نسبت به آفتاب حساس تر کند، لطفا در طول روز از ضدافتاب استفاده کنید. 
کپسولSuper C  هر روز صبح یا شب یا به دلخواه روی پوست تمیز استفاده شود. کپسول را بچرخانید تا روغن سرم را روی پوست بزنید. آن را به تنهایی یا به عنوان بخشی از روتین مراقبت از پوست خود استفاده کنید. 
نکات احتیاطی:  از تماس با چشم خودداری کنید. در صورت تماس چشم را به خوبی با آب گرم بشویید. روی پوست تحریک شده استفاده نکنید.

نقد و بررسی کپسول دوتایی سوپر آر و سوپر سی اسکیا

کپسول های سوپر سی و سوپر آر برند اوسکیا محصولاتی شگفت انگیز و جذاب هستند. استفاده از این کپسول ها اسان و لذت بخش است. کپسول رتینول برخلاف بسیاری از ترکیبات سرم های رتینول پوست را اذیت نمی کند. بلکه باعث جوانسازی آن و کاهش آسیب و علائم پیری می شود. کپسول ویتامین سی نیز فوق العاده است. این پایه روغنی خیلی قوی نیست و حتی برای پوست های حساس مناسب است. با استفاده از این محصولات می توانید پوست روشن، صاف و جوان تری را تجربه کنید. 
 

مشخصات کالا

موارد استفاده

نوع پوست انواع پوست
مناسب برای همه افراد

مشخصات محصول

برند

اوسکیا

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه