بستن

بنر هدر دسکتاپ
بنر هدر موبایل
رایا میکاپ / رایا کازمتیک مراقبتی پوست سرم سرم آبرسان و مرطوب کننده بسیار قوی مدل ایزوتونیک هیدرا سرم اوسکیا
سرم آبرسان و مرطوب کننده بسیار قوی مدل ایزوتونیک هیدرا سرم اوسکیا

سرم آبرسان و مرطوب کننده بسیار قوی مدل ایزوتونیک هیدرا سرم اوسکیا

Oskia Isotonic Hydra-Serum

کد کالا : 30307715
710,000 تومان 620,000 تومان

•    برند: اوسکیا - Oskia
•    حاوی 32 ماده فعال از جمله هیالورونیک، پلی گلوتامیک، نیاسینامید
•    آبرسانی فوری و پایدار برای رفع خشکی و کم آبی پوست 
•    تحریک پوست برای تولید اسید هیالورونیک طبیعی
•    تسکین دهنده و تقویت سد پوستی
•    مناسب انواع پوست
•    حجم: 7 میلی لیتر

خرید با محصولات مشابه مقایسه کن
اوسکیا
نام برند : اوسکیا
+ موارد بیشتر

سرم آبرسان و مرطوب کننده بسیار قوی مدل ایزوتونیک هیدرا سرم اوسکیا محصولی منحصربفرد با یک برداشت تکنولوژیکی از آبرسانی پوست است. این سرم حاوی 32 ماده فعال، هیالورونیک، اسید پلی گلوتامیک، آب یخبندان کپسوله شده، نیاسینامید، پرو ویتامین B5، پنتا پپتید P5، بیزابولول،MSM  و سرامیدهای جو دوسر و ... می باشد. لذا نه تنها آبرسانی و رطوبت فوری و طولانی مدت را برای رفع خشکی پوست ایجاد می کند. بلکه سلول های پوست به تولید و تنظیم اسید هیالورونیک وادار می کند. سرم آبرسان ایزوتونیک هیدرو سرم اوسکیا یک سرم آرام بخش و تسکین دهنده پوست است. 

معرفی سرم آبرسان قوی پوست صورت اوسکیا Isotonic Hydra-Serum

همانطور که می دانید پوست برای سالم ماندن به آبرسانی نیاز دارد. سرم آبرسان و مرطوب کننده ایزوتونیک هیدرا سرم Oskia با برخورداری از مجتمع بیومیمتیک هیدرا با مواد فعال و اسیدهای آمینه یک رویکرد سه جانبه برای افزایش هیدراتاسیون پوست ارائه می دهد. بعبارتی به تولید هیالورونیک، پیشگیری از تخریب هیالورونیک و تحریک تولید طبیعی آن در پوست کمک می کند. بطوریکه از نظر بالینی ثابت شده است که رطوبت پوست را تا 34 درصد بعد از 1 ساعت و 30 درصد 4 هفته افزایش می دهد. همچنین آرام بخش است و از واکنش پذیری بیش از حد پوست جلوگیری می کند. 

سرم آبرسان ایزوتونیک هیدرا سرم اوسکیا Oskia Isotonic Hydra-Serum

توضیحات تکمیلی سرم آبرسان صورت Isotonic اسکیا

سرم آبرسان عمیق پوست مدل ایزوتونیک هیدرا اسکیا یک سرم بسیار سبک است که به سرعت جذب می شود. این سرم ضمن هیدراتاسیون فوری به پر کردن مواد مغذی و معدنی حیاتی در پوست کمک می کند. همچنین از عملکرد سد محافظ پوستی برای جلوگیری از هدررفت رطوبت پشتیبانی می کند. بنابراین گامی حیاتی برای انواع پوست است. زیرا احساس هیدراته، انعطاف پذیری، استحکام و آرامش به پوست می دهد. بعلاوه پوست را نرم و لطیف و یکدست می سازد. سرم آبرسان مدل ایزوتونیک هیدرا سرم اوسکیا جوایز زیادی را بعنوان بهترین محصول مراقبت از پوست در سال 2021 و 2022 کسب کرده است. از سوی دیگر بوی زیبایی از اسطوخودوس می دهد.

مشخصات سرم آبرسان اوسکیا ایزوتونیک هیدرا-سرم

•    حاوی 32 ماده فعال از جمله هیالورونیک، پلی گلوتامیک، نیاسینامید، پروویتامین B5، سرامیدها
•    آبرسانی فوری و طولانی مدت برای رفع خشکی و کم آبی پوست 
•    تحریک سلول های پوستی به تولید و تنظیم اسید هیالورونیک طبیعی
•    آرام بخش و تسکین دهنده پوست 
•    تامین رطوبت و مواد مغذی و معدنی حیاتی برای پوست
•    تقویت عملکرد سد محافظ پوستی برای جلوگیری از هدررفت رطوبت 
•    دارای بافت بسیار سبک و جذب سریع 
•    ایجاد احساس هیدراته، انعطاف پذیری، استحکام و آرامش برای پوست 
•    نرم و مرطوب و یکدست کننده پوست
•    دارای بوی دلپذیر اسطوخودوس
•    برنده جوایز بهترین محصولات مراقبتی در سال 2021 و 2022 
•    مناسب انواع پوست و تمام سنین خصوصا پوست خشک و کم آب
•    حجم: 7 میلی لیتر

سرم آبرسان ایزوتونیک هیدرا سرم اوسکیا Oskia Isotonic Hydra-Serum

مواد موثر

مجتمع Biomimetic Hydra  انحصاری اوسکیا از 16 ماده هم افزایی فعال و اسیدهای آمینه تشکیل شده است. این کمپلکس بلوک های ساختمانی برای تولید اسید هیالورونیک را فراهم می کند، با فعالیت ضد هیالورونیداز، تخریب طبیعی اسید هیالورونیک توسط آنزیم ها را کاهش می دهد و از سنتز هیالورونیک اسید سلولی برای راحتی طولانی مدت پشتیبانی می کند. این سه رویکرد باعث آبرسانی قوی می شوند. 
هیالورونیک، پلی گلوتامیک اسید و گلیسیرین آبرسانی فوری ایجاد کرده و باعث رفع کم ابی و حجیم شدن پوست می شوند. 
الکترولیت ها رطویت را شارژ و متعادل کرده و به پوست تزریق می کنند. 
آب یخبندان کپسوله و محصور شده پوست را خنک می کند. همچنین هیدراتاسیون 24 ساعته را فراهم می کند.
نیاسینامید از تولید سرامید خود پوست برای تقویت بافت پشتیبانی می کند. بعلاوه تولید کلاژن و فیبروبلاست را تحریک می کند تا ساختار و لطافت پوست را بهبود بخشد. همچنین رنگ پوست را متعادل می کند.
پرو ویتامین B5  تکثیر سلولی را تحریک می کند و به ترمیم بافت کمک می کند. از پوست در برابر آفتاب سوختگی محافظت می نماید و به آبرسانی نیز کمک می کند. این ماده رطوبت رسانی طولانی مدت را ارائه داده و پوست تحریک شده را تسکین می دهد. در نتیجه به بهبود عملکرد مانع پوست کمک می کند و باعث بهبودی آن می شود. 
پنتا پپتید P5، بیزابولول،MSM  و شاه بلوط اسبی  با هم همکاری می کنند تا به طور قابل توجهی پوست را آرام کنندو
سرامیدهای جو دو سر از سد چربی برای جلوگیری از هدررفت آب، تسکین و آرامش محافظت می کنند. 

طرز استفاده

سرم را قبل از استفاده تکان دهید. سپس بعد از پاکسازی صورت در صبح و شب یا زمانی که پوست نیاز به آبرسانی و آرامش بیشتری دارد، از ان استفاده کنید. هیدرا سرم اوسکیا به ویژه انتخابی ایده آل پس از درمان های صورت است. 

نکات احتیاطی:
از تماس مستقیم سرم با چشم خودداری کنید. در صورت تماس با آب بشویید. 
سرم را روی پوست آسیب دیده استفاده نکنید. 

نقد و بررسی سرم ابرسان ایزوتونیک اوسکیا

در کارآزمایی های بالینی که برای سرم ابرسان اوسکیا ایزوتونیک هیدرا سرم صورت گرفته، ثابت شده است که سرم آبرسان و مرطوب کننده بسیار قوی  اوسکیا آبرسانی پوست (در پوست های خشک، مختلط و چرب) را تا 34 درصد یک ساعت پس از درمان و تا 30 درصد پس از 4 هفته افزایش می دهد. انواع پوست های خشک به طور متوسط 27 درصد بعد از یک ساعت و 23 درصد بعد از 4 هفته بیشترین افزایش هیدراتاسیون را داشتند. همچنین نتایجی مانند پر کردن خطوط و چین و چروک ها، کاهش اندازه چین و چروک کم عمق به طور متوسط 11٪ پس از 4 هفته استفاده از محصول گزارش شده است. پس از 4 هفته استفاده از محصول نیز کاهش اندازه متوسط چین و چروک به طور میانگین 12 درصد تایید شده است. بر اساس مطالعه بالینی مستقل در سال 2020 روی 40 نفر مصرف کننده،100%  احساس کردند که این محصول پس از اولین استفاده، آبرسانی پوست آنها را به طرز محسوسی افزایش می دهد.100٪  از افراد احساس کردند که پوست آنها پس از 4 هفته استفاده مداوم به طور قابل توجهی هیدراته شده است. پوست 100% نرم تر شده است. 100٪  احساس کردند که پوست آنها سفت تر به نظر می رسد.100٪  معتقد بودند که پوست آنها احساس راحتی بیشتری می کند.100٪  از افراد موافق بودند که این محصول پوست آنها را مرطوب تر می کند.

سرم آبرسان ایزوتونیک هیدرا سرم اوسکیا Oskia Isotonic Hydra-Serum

Oskia Isotonic Hydra-Serum

Contains 32 actives, Hyaluronic, Polyglutamic Acid, Encapsulated Glacier Water, Niacinamide, Pro-Vitamin B5, PentaPeptide P5, Bisabolol, MSM & Oat Ceramides. A technological take on skin hydration, this lightweight hydrating serum not only infuses instant and long-term moisture to quench thirsty skin, but bio-hacks the skin to produce and regulate its own hydration. Calming and comforting, it also helps replenish vital nutrients and supports the skin's mantle and barrier function. A vital step for all skin types, for skin that feels hydrated, supple, strong and calm.

مشخصات کالا

موارد استفاده

نوع پوست انواع پوست
مناسب برای همه افراد

مشخصات محصول

حجم

7

کشور مبدا برند

انگلیس

برند

اوسکیا

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه