بستن

بنر هدر دسکتاپ
بنر هدر موبایل
رایا میکاپ / رایا کازمتیک مراقبتی پوست سرم ژل ضد آکنه سوپر اسپات ریموور اوریجینز حاوی سالیسیلیک اسید حجم 10ML
ژل ضد آکنه سوپر اسپات ریموور اوریجینز حاوی سالیسیلیک اسید حجم 10ML

ژل ضد آکنه سوپر اسپات ریموور اوریجینز حاوی سالیسیلیک اسید حجم 10ML

Origins Super Spot Remover Acne Treatment Gel With Salicylic Acid

کد کالا : 30303411

•    برند: اوریجینز - Origins
•    مبدا برند: آمریکا
•    حاوی 1.5% سالیسیلیک اسید و عصاره فندق جادوگر
•    کنترل چربی پوست و درمان آکنه و لک ها
•    پاکسازی پوست و حذف آلودگی و چربی های اضافی 
•    جلوگیری از مسدود شدن منافذ و ایجاد جوش 
•    کمک به اصلاح تغییر رنگ پوست 
•    مناسب انواع پوست خصوصا پوست نرمال، چرب و مختلط 
•    حجم: 10 میلی لیتر

نا موجود موجود شد به من اطلاع بده
اوریجینز
نام برند : اوریجینز
+ موارد بیشتر

ژل ضد آکنه سوپر اسپات ریموور اوریجینز حاوی سالیسیلیک اسید با حجم 10 میلی لیتر و محصول کشور آمریکا، یک ژل درمان کننده آکنه و جوش و لک های پوستی می باشد. این محصول به کمک 1.5% سالیسیلیک اسید به پاکسازی و لایه برداری پوست و حذف چربی های اضافی کمک می کند. همچنین منافذ پوست را از باقی مانده ذرات آلودگی و ناخالصی ها که می توانند منجر به مسدود شدن منافذ و ایجاد جوش شوند، تمیز می نمایند. ژل ضدآکنه سوپر اسپات ریموور حاوی سالیسیلیک اسید اوریجینز به کمک فناوری ضد لک به اصلاح تغییر رنگ پوست نیز کمک می کند. 

معرفی ژل ضد آکنه سوپر اسپات ریموور حاوی سالیسیلیک اسید اریجینز

آکنه ها و لک های پوستی یکی از رایج ترین مشکلات پوست به شمار می روند که اغلب ما با آن درگیر بوده ایم. ژل ضد آکنه اوریجینز مدل Super Spot Remover Acne Treatment Gel یکی از بهترین محصولات مراقبت از پوست با اثر ضد لک و آکنه است. این ژل به سرعت به مبارزه با علائم جوش و لک کمک کرده تا چهره ای یکدست و بی عیب و نقص داشته باشید. ژل درمان آکنه اوریجینز سوپر اسپات ریموور برای انواع پوست خصوصا پوست نرمال، چرب و مختلط مناسب است. این ژل در کنترل آکنه و چربی پوست تاثیر به سزایی دارد. 

ژل ضد آکنه سوپر اسپات ریموور اوریجینز حاوی سالیسیلیک اسید Origins Super Spot Remover Acne Treatment Gel With Salicylic Acid

توضیحات تکمیلی ژل ضد آکنه سوپر اسپات ریموور حاوی سالیسیلیک اسید Origins

ژل ضد جوش سوپر اسپات ریموور اوریجینز حاوی سالیسیلیک اسید و عصاره فندق جادوگر می باشد. این ژل ذراتی را که می توانند منافذ را مسدود کرده و منجر به ایجاد جوش شوند را از بین برده و منافذ مسدود شده را نیز پاکسازی می کند. همچنین به بهبودی سریع لک های تیره و باقی مانده از جای جوش و اکنه و ... کمک می نمایند. ژل ضد جوش سوپر اسپات ریموور اریجینز دارای فرمولاسیونی کاملا گیاهی و وگان بوده و فاقد تست حیوانی است. این ژل بدون استفاده از پارابن، فتالات، فرمالدئید، سولفات، روغن معدنی و ترکیبات حیوانی فرموله شده است. 

مشخصات ژل ضد جوش سوپر اسپات ریموور آکنه تریتمنت ژل اوریجینز

•    حاوی 1.5% سالیسیلیک اسید و عصاره فندق جادوگر
•    کنترل چربی پوست و درمان آکنه و جوش و لک های پوستی 
•    پاکسازی و لایه برداری پوست و حذف چربی های اضافی 
•    پاکسازی منافذ پوست از باقی مانده آلودگی و ناخالصی ها و ذرات مسدود کننده
•    جلوگیری از مسدود شدن منافذ و ایجاد جوش 
•    دارای فناوری ضد لک و کمک به اصلاح تغییر رنگ پوست 
•    بهبودی سریع لک های تیره و باقی مانده از جای جوش و اکنه و ... 
•    دارای فرمولاسیون کاملا گیاهی و وگان و بدون تست حیوانی 
•    فاقد پارابن، فتالات، فرمالدئید، سولفات، روغن معدنی و ترکیبات حیوانی
•    مناسب برای انواع پوست خصوصا پوست نرمال، چرب و مختلط 
•    حجم: 10 میلی لیتر

ژل ضد آکنه سوپر اسپات ریموور اوریجینز حاوی سالیسیلیک اسید Origins Super Spot Remover Acne Treatment Gel With Salicylic Acid

مواد موثر

این ژل ضدجوش حاوی اسید سالیسیلیک و عصاره فندق جادوگر می باشد. سالیسیلیک اسید منافذ مسدود شده را هدف قرار می دهد که می تواند باعث ایجاد جوش شود. همچنین به کنترل چربی و از بین بردن لک ها کمک می کند. عصاره فندق جادوگر نیز دارای عملکرد تونینگ می باشد.

طرز استفاده

ابتدا پوست را کاملا تمیز کنید. سپس یک لایه نازک از ژل ضد جوش اوریجینز را 1-3 بار در روز یا در صورت نیاز استفاده کنید. اگر پوستتان خشک یا پوسته پوسته شد، مصرف آن را به یک بار در روز کاهش دهید. 

نقد و بررسی ژل ضد جوش سوپر اسپات ریموور اریجینز حاوی سالیسیلیک اسید

پس از آن که با مشخصات این محصول آشنا شده اید، در این بخش نوبت به نقد آن رسیده است. از این ژل ضدجوش بهتر است وقتی که احساس می کنم جوشی در حال شکل گرفتن است، استفاده کنید. این ژل در یک یا دو روز کمک می کند تا التهاب جوش ها کم شده و مانع لک شدن آن ها نیز می شود. این ژل لکه ها را نیز در زمان کمی از بین می برد. این محصول برای درمان آکنه های کیستیک مقاوم نیز بسیار مفید می باشد. عده ای نیز معتقدند این ژل بر روی آکنه های کیستیک نسبت به جوش های سرسفید موثرتر است. حتی اگر این ژل باعث از بین رفتن جوش ها در یک شب نشود، اما آنها را به حدی کاهش می دهد که صبح روز بعد بهبود قابل توجهی را می توان مشاهده کرد.

به کمک ژل ضد جوش سوپر اسپات ریموور اوریجینز، التهاب ها سریعتر بهبود می یابد و پوست تسکین یافته و آرام تر به نظر می رسد. رایحه این ژل قوی نیست و شما را اذیت نمی کند. اگر به موقع از این ضدجوش استفاده کنید، تا حد زیادی می تواند از بزرگ شدن یا لک شدن آنها جلوگیری کند. اما اثر آن برای لک های قدیمی کمتر می باشد. احتمالاً چند دقیقه بعد از استفاده، اخساس سوزش خواهید داشت اما این حس نسبتاً سریع از بین می رود. برخی نیز معتقدند که اگر پوست بسیار حساسی دارید از آن استفاده نکنید. یا اینکه قبلا تست حساسیت را انجام دهید. زیرا این محصول ممکن است موجب واکنش های پوستی مانند قرمزی و تورم و سوزش پوست های حساس شود. 

ژل ضد آکنه سوپر اسپات ریموور اوریجینز حاوی سالیسیلیک اسید Origins Super Spot Remover Acne Treatment Gel With Salicylic Acid

برند اوریجینز Origins

تمامی موادی که در ترکیبات محصولات اورجینیز استفاده می شود به طور دائم مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد تا از سلامت و ایمنی آن ها اطمینان حاصل شود. شما در هیچ کدام از محصولات اورجینیز شاهد وجود مواد شیمیایی از جمله روغن های معدنی، بنزین، پارافین، دی اتانول آمین، فتالات، پارابن و غیره نخواهید بود. تمامی این محصولات بدون تست حیوانی به دست شما می‌رسد زیرا کمپانی اورجینیز دوست دار محیط زیست و حیوانات است. تمامی روغن های استفاده شده در محصولات اورجینیز طبیعی و از عصاره های گیاهی هستند. اورجینیز سعی کرده تا بسته بندی هایش ساده و قابل بازیافت باشند تا بشود از آن ها مجدد استفاده کرد و تصمیم دارد تا در سال 2030 بتواند بسته‌بندی هایی را تولید کند که مجدداً بتوان آن ها را پر کرد. 

Origins Super Spot Remover Acne Treatment Gel With Salicylic Acid

Our blemish-fighting formula with 1.5% salicylic acid helps clear pores of pore-clogging debris & excess oil that can lead to breakouts.

ژل ضد آکنه سوپر اسپات ریموور اوریجینز حاوی سالیسیلیک اسید

مشخصات کالا

موارد استفاده

نوع پوست انواع پوست
مناسب برای همه افراد

مشخصات محصول

مواد تشکیل دهنده

alicylic acid 1.50% Ingredients: water\aqua\eau, alcohol denat. acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, hamamelis virginiana (witch hazel), eugenia caryophyllus (clove) bud oil*, origanum heracleoticum flower oil*, eugenol, limonene, cucumis sativus (cucumber) fruit extract, pyrus malus (apple) fruit extract, scutellaria baicalensis root extract, algae extract, poria cocos sclerotium extract, laminaria saccharina extract, lactobacillus ferment, glycerin, caffeine, butylene glycol, tocopheryl acetate, magnesium ascorbyl phosphate, sodium hydroxide, phenoxyethanol * essential oil <ILNILN37864>

حجم

10

کشور مبدا برند

آمریکا

برند

اوریجینز

نظرات

ساناز
۰۰
پاسخجوشها ولکها رازود ازبین میبره من که خیلی راضیم
فریبا
۰۰
پاسخعالی وبی نظیره
شمشیری
۰۰
پاسخجوش رو سریع خشک میکنه
آزادی
۰۰
پاسخبهترینه حرف نداره
امینی
۰۰
پاسخواقعا با پوست من سازگاره وجوشهام کاملا رفته عاایه
elnaz
۰۰
پاسخخم جوش هارو کم میکنه هم جای جوش هارو
captcha Refresh
محصولات مشابه