بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد رایا میکاپ / رایا کازمتیک کاملا محفوظ می باشد

رایا میکاپ / رایا کازمتیک مراقبتی چشم دور چشم سرم ضد تیرگی و سیاهی دورچشم ویتا سی آیز دارک سرکل کارکتر دکتر مورد
سرم ضد تیرگی و سیاهی دورچشم ویتا سی آیز دارک سرکل کارکتر دکتر مورد

سرم ضد تیرگی و سیاهی دورچشم ویتا سی آیز دارک سرکل کارکتر دکتر مورد حجم 5ML

Murad Vita-C Eyes Dark Circle Corrector

کد کالا : 30305204
390,000 تومان 340,000 تومان

•    برند: مورد – Murad
•    مبدا برند: آمریکا
•    روشن کننده و اصلاح چندین نوع حلقه تیره دورچشم
•    حاوی ویتامین  Cپایدار و تثبیت شده با طلا 
•    بهبود حلقه های آبی یا بنفش دورچشم ناشی از گردش خون کم، کمبود اکسیژن و نازکی پوست
•    بهبود حلقه های قهوه ای ناشی از آسیبهای نور خورشید، تحریک یا ژنتیک
•    بهبود حلقه های قرمز ناشی از التهاب، تحریک و آلرژی 
•    مناسب انواع پوست
•    حجم: 15 و 5 میلی لیتر

حجم مورد نظر خود را انتخاب کنید :

خرید با محصولات مشابه مقایسه کن
مورد
نام برند : مورد
+ موارد بیشتر

سرم ضد تیرگی و سیاهی دورچشم ویتا سی دکتر مورد محصول کشور آمریکا، یک سرم اصلاح کننده و برطرف کننده حلقه های تیره دور چشم است. این محصول با بهره گیری از ویتامین C تثبیت شده با طلا در کمتر از 2 هفته با ظاهر سیاهی های دور چشم مبارزه کرده و این نواحی را روشن تر می کند. سرم ضد تیرگی و سیاهی دورچشم ویتا سی Murad به آبرسانی و بهبود پف و چین و چروک های دور چشم نیز کمک می نماید. این سرم به کمک ویتامین C، دفاع آنتی اکسیدانی از پوست را ارائه می دهد و به وضوح سبب صاف و درخشان و شفاف شدن پوست اطراف چشم ها می شود. 

معرفی سرم دور چشم ضد تیرگی و سیاهی ویتا سی دکتر موراد

پوست نازک و حساس اطراف چشم ها بیشتر از سایر قسمت ها نیاز به مراقبت دارد. زیرا این ناحیه در اثر آسیب های بیرونی بیشتر دچار تغییر رنگ و بافت و بروز علائم پیری می شود. سرم دورچشم مورد مدل Vita-C Eyes Dark Circle Corrector یکی از قوی ترین سرم های تخصصی و روشن کننده پوست دورچشم است. این سرم به کمک ویتامین  Cپایدار و قوی و موثر با ظاهر انواع سیاهی و تیرگی ها مبارزه می کند. همچنین به وضوح سبب کاهش پف و تسکین پوست می شود. سرم روشن کننده دورچشم ویتا سی دکتر مورد برای انواع پوست حتی پوست حساس مناسب است. 

سرم ضد تیرگی و سیاهی دورچشم ویتا سی دکتر مورد Murad Vita-C Eyes Dark Circle Corrector

توضیحات تکمیلی سرم برطرف کننده حلقه های تیره دور چشم ویتا سی دکتر مورد  

سرم اصلاح کننده حلقه های سیاه دورچشم Vita-Cدکتر موراد حلقه های تیره دور چشم را از بین می برد و پوستی روشن تر و سالم تر به شما می بخشد. این محصول برای هدف قرار دادن چندین نوع حلقه تیره فرموله شده است. این سرم حلقه های آبی یا بنفش دورچشم که به دلیل میکروسیرکولاسیون کم و گردش خون پایین و کمبود اکسیژن و پوست نازک اطراف چشم ایجاد می شود را بهبود می دهد. همچنین حلقه های تیره قهوه ای که در اثر آسیب ناشی از نور خورشید، تحریک و یا ژنتیک که می تواند منجر به هایپرپیگمانتاسیون شود را بهبود می دهد. همچنین حلقه های قرمز نیز که در اثر التهاب، تحریک و آلرژی ایجاد می شود، را از بین می برد. سرم ضدتیرگی دورچشم ویتاسی مورد فاقد پارابن، فتالات، گلوتن و سولفات است. 

مشخصات سرم دورچشم ویتا سی آیز دارک سرکل کورکتر موراد 

•    اصلاح کننده و برطرف کننده حلقه های تیره دور چشم در کمتر از 2 هفته
•    حاوی ویتامین  Cپایدار و قوی و تثبیت شده با طلا 
•    روشن کننده و درخشان کننده پوست دورچشم 
•    آبرسانی و کاهش پف و چین و چروک های دورچشم 
•    ارائه محافظت آنتی اکسیدانی از پوست اطراف چشم ها
•    صاف کننده و شفاف کننده پوست دورچشم
•    تسکین دهنده پوست دورچشم
•    فرموله شده برای هدف قرار دادن چندین نوع حلقه تیره 
•    بهبود حلقه های آبی یا بنفش دورچشم ناشی از گردش خون کم، کمبود اکسیژن و نازکی پوست
•    بهبود حلقه های قهوه ای ناشی از آسیب های نور خورشید، تحریک و یا ژنتیک و هایپرپیگمانتاسیون 
•    بهبود حلقه های قرمز ناشی از التهاب، تحریک و آلرژی 
•    فاقد پارابن، فتالات، گلوتن و سولفات
•    مناسب برای انواع پوست حتی پوست حساس 
•    حجم: 15 و 5 میلی لیتر

سرم ضد تیرگی و سیاهی دورچشم ویتا سی دکتر مورد Murad Vita-C Eyes Dark Circle Corrector

مواد موثر

ویتامین C یک ماده موثر است که مخصوصاً برای نواحی حساس بسیار مهم می باشد.  زیرا با محافظت آنتی اکسیدانی از پوست سبب روشن تر و سالم تر شدن آن می شود. در این سرم دورچشم از ویتامین C تثبیت شده با طلا استفاده شده است که دفاع آنتی اکسیدانی بالاتری را ارائه می دهد. همچنین افزایش جذب، ثبات و قدرت ویتامین سی در پوست را تضمین می کند. ویتامین C بیشتر قدرت خود را از دست می دهد یا جذب آن برای پوست سخت است. اما مجتمع ویتا سی تثبیت شده با طلا بسیار پایدار است و کارایی کامل خود را در هر بار حفظ می کند. کمپلکس بی نظیر Vita-C پایداری و قدرت اسید ال اسکوربیک را افزایش می دهد. از این رو سبب مبارزه با ظاهر سیاهی دور چشم و روشن شدن پوست می شود. میکروکانی ها یا مواد ریزمعدنی های منعکس کننده نور در سرم دورچشم دکتر مورد سریعا پوست را روشن و درخشان می کنند. همچنین عصاره خیار موجب ابرسانی و صاف شدن چین و چروک ها می شود. عصاره جلبک قرمز و قهوه ای نیز پوست زیر چشم را به وضوح یکدست کرده و آن را تسکین می دهد.

طرز استفاده

از سرم اصلاح کننده تیرگی های دور چشم  Vita-Cمورد هر روز صبح و شب استفاده نمایید. پس از شستشو و خشک کردن پوست، مقداری از سرم را به آرامی روی پوست دور چشم بزنید.

نقد و بررسی سرم دورچشم ضد تیرگی ویتا سی دکتر مورد

پس از بیان ویژگی های محصول، در این قسمت به نقد و بررسی عملکرد آن می پردازیم. بر اساس نتایج واقعی به دست امده از یک آزمایش بالینی 6 هفته ای، 86 درصد از افراد تنها پس از 2 هفته، پوست روشن تری را در ناحیه اطراف چشم هایشان مشاهده کردند. 85 درصد از آن ها نیز پس از 6 هفته، شاهد کاهش حلقه های تیره دورچشمشان بودند. 

این سرم روشن کننده دورچشم دارای امتیاز 4.6 از 5 می باشد. بسیاری آن را بهترین اصلاح کننده تیرگی های دورچشم می دانند که اثربخشی بالایی دارد و فقط در چند روز نتیجه را می بینید. استفاده از این سرم حتی پس از دو هفته به معنای واقعی کلمه سیاهی دور چشم را بهبود می دهد. خصوصا برای کسانی که خواب خیلی کمی دارند به شدت مناسب است. پوست را روشن می کند و رنگ تیره زیر چشم را می پوشاند. همچنین به دلیل بافت غلیظی که دارد، تنها مقدار کمی از آن در هر بار استفاده کافی می باشد. از این رو این سرم برای مدت زمان زیادی باقی می ماند و بهبود قابل توجهی در اطراف چشم هایتان به وجود می آورد و باعث افزایش اعتماد به نفس شما می شود.

سرم ضد تیرگی و سیاهی دورچشم ویتا سی دکتر مورد Murad Vita-C Eyes Dark Circle Corrector

برند مورد Murad

مورد یک برند تخصصی و موفق آمریکایی در حوزه محصولات پوستی می باشد. این برند توسط دکتر هاوارد مورد در سال 1989 تاسیس شد. دکتر مورد با ابداع فرمول های پیشزفته مراقبت از پوست، محصولاتی بی نظیر تولید نمود. شعار برند مورد "پوست زیبا، سالم است. پوست سالم، زیباست" می باشد. این برند محصولاتی عالی برای تمام سنین ارائه می دهد. محصولات مورد ضمن مراقبت پوست به حفظ سلامتی و جوانی آن کمک می کنند. برند مورد اولین برند مدرن مراقبت از پوست است و لاین جوانساز و ضد چروک آن از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد.

Murad Vita-C Eyes Dark Circle Corrector

Thin, translucent skin around the eyes is more likely to show discoloration and signs of aging. Vitamin C is especially important for the delicate area because delivers enhanced antioxidant defense for brighter, healthier-looking skin. Formulated to target multiple types of dark circles: Blue/purple: Low microcirculation and thin skin around the eyes increases visibility of unoxygenated blood (which is blue). Brown: Sun damage, irritation and genetics can result in hyperpigmentation. Red: Triggered by inflammation, irritation and allergies.

سوالات متداول

 

مدت زمان لازم برای اثر گذاری سرم دور چشم دکتر مورد چقدر است؟

هرچند نوع پوست و سن از عوامل مهم در زمان تاثیر سرم میباشد . اما در بین نظرات از 2 هفته تا دو ماه مشاهده نتایج قابل قبول گزارش شده است.

 

آیا سرم ضد تیرگی دور چشم دکتر مورد در رفع پف زیر چشم نیز موثر است؟

بله این محصول توانایی کاهش و رفع پف زیر چشم را نیز دارد و ظاهری روشن تر برای پوست به ارمغان می‌آورد.

مشخصات کالا

موارد استفاده

نوع پوست انواع پوست
مناسب برای همه افراد

مشخصات محصول

حجم

15 و 5 میلی لیتر

کشور مبدا برند

آمریکا

برند

دکتر مورد

نظرات

فرجی
۰۰
پاسخباعث کاهش پف و تیرگی چشمم شده
حقی
۰۰
پاسخخیلی سریع اثر میذاره و به وضوح تغییر رو احساس میکنین
captcha Refresh
محصولات مشابه