بستن

رایا میکاپ / رایا کازمتیک مراقبتی پوست سرم سرم درمان کننده اسکار آکنه و جای جوش دکتر مورد مدل اینویسی اسکار ریسرفیسینگ تریتمنت
سرم درمان کننده اسکار آکنه و جای جوش دکتر مورد مدل اینویسی اسکار ریسرفیسینگ تریتمنت

سرم درمان کننده اسکار آکنه و جای جوش دکتر مورد مدل اینویسی اسکار ریسرفیسینگ تریتمنت

Murad InvisiScar Resurfacing Treatment

کد کالا :

•    برند: مورد – Murad
•    مبدا برند: آمریکا
•    حاوی اسید سالیسیلیک، ویتامینC ، سنتلا 
•    لایه برداری پوست و ایجاد ظاهری سالم و یکدست
•    کاهش ظاهر، اندازه، عمق و تغییر رنگ ناشی از اسکار آکنه در 8 هفته
•    پر کننده اسکارهای آکنه حفره دار
•    محو کننده عیوب پوستی و کاهش لکه های تیره 
•    مناسب انواع پوست حتی پوست حساس
•    وزن: 15 میل

نا موجود موجود شد به من اطلاع بده
مورد
نام برند : مورد
+ موارد بیشتر

سرم درمان کننده اسکار آکنه و جای جوش دکتر مورد مدل اینویسی اسکار ریسرفیسینگ تریتمنت با وزن 15 گرم و ساخت آمریکا، یکی از بهترین محصولات برای درمان لک های اسکار است. این محصول حاوی مواد فعالی مانند اسید سالیسیلیک(BHA) ، ویتامین C خالص، سنتلا می باشد. از این رو پوست را لایه برداری کرده و ظاهری سالم و یکدست تر ایجاد می کند. سرم برطرف کننده اسکار آکنه مدل اینویسی اسکار ریسرفیسینگ مورد اسکارهای آکنه حفره دار را پر می کند. همچنین از نظر بالینی ثابت شده است که ظاهر، اندازه، عمق و تغییر رنگ ناشی از اسکار آکنه را در 8 هفته به حداقل می رساند. 

معرفی سرم درمان کننده اسکار آکنه دکتر مورد مدل InvisiScar Resurfacing

اسکارهای آکنه لک های طبیعی هستند که در اثر جای جوش و آکنه به وجود می آیند. اما اغلب آن ها بیشتر در عمق پوست ایجاد شده و به سختی درمان می شوند. یکی از محصولات بی نظیر برای درمان اسکارهای بعد از آکنه و بازسازی و بهبود وضعیت پوست سرم درمان اسکار آکنه و جای جوش برند Murad است. این سرم اسکارهای بعد از آکنه را برای هر نوع و رنگ پوستی به حداقل می رساند. فرمولاسیون موثر و اثبات شده این محصول نتایج شگفت انگیزی را به دنبال خواهد شد. سرم درمانی لک جای جوش و اسکار آکنه دکتر مورد برای انواع پوست حتی پوست حساس مردان و زنان مناسب است. 

سرم درمان کننده اسکار آکنه و جای جوش دکتر مورد مدل اینویسی اسکار ریسرفیسینگ تریتمنت Murad InvisiScar Resurfacing Treatment

توضیحات تکمیلی سرم ضد لک اسکار آکنه و جای جوش اینویسی اسکار ریسرفیسینگ دکتر مورد

سرم ضد لک و جای جوش و اسکار آکنه مورد اینویسی اسکار ریسرفیسینگ جای زخم ها و جوش ها را پر و صاف می کند. این محصول عیوب پوستی را محو کرده و ظاهر اسکار و لکه های تیره جای جوش ها را کاهش می دهد. همچنین با لایه برداری و پاکسازی منافذ پوست ضمن درمان جوش ها، از بروز مجدد آن ها پیشگیری می کند. سرم درمانی اسکار آکنه و جوش دکتر مورد بدون پارابن ها، سولفات ها، فتالات ها، گلوتن، مواد حیوانی، روغن های معدنی، فرمالدئید فرموله شده است. این محصول تست حیوانی ندارد. 

مشخصات سرم ضد لک و جای جوش و اسکار آکنه مورد اینویسی اسکار ریسرفیسینگ

•    درمان کننده لک های اسکار آکنه و جای جوش 
•    حاوی اسید سالیسیلیک(BHA) ، ویتامین C خالص، سنتلا 
•    لایه برداری پوست و ایجاد ظاهری سالم و یکدست تر 
•    کاهش ظاهر، اندازه، عمق و تغییر رنگ ناشی از اسکار آکنه در 8 هفته
•    پر کننده اسکارهای آکنه حفره دار و جای زخم ها 
•    بازسازی و بهبود وضعیت پوست
•    صاف و محو کننده عیوب پوستی و کاهش لکه های تیره 
•    پاکسازی منافذ پوست و درمان و پیشگیری از ایجاد جوش
•    دارای فرمولاسیون موثر و اثبات شده با نتایج شگفت انگیز 
•    فاقد پارابن، سولفات، فتالات، گلوتن، روغن های معدنی، فرمالدئید، مواد حیوانی
•    بدون تست حیوانی
•    مناسب برای انواع پوست حتی پوست حساس
•    وزن: 15 میل

سرم درمان کننده اسکار آکنه و جای جوش دکتر مورد مدل اینویسی اسکار ریسرفیسینگ تریتمنت Murad InvisiScar Resurfacing Treatment

مواد موثر 

یکی از عناصر فعال در این محصول، اسید سالیسیلیک است که یک بتاهیدروکسی اسید (BHA) و ترکیب شناخته شده برای درمان آکنه است. این اسید پوست را لایه برداری می کند و موجب کاهش لک و اسکار و پاکسازی منافذ می شود. ویتامین C و هیدروکسی تیروزول ضد لک هستند. این ترکیبات ظاهر لکه های تیره بعد از آکنه را کاهش می دهند. همچنین ترکیبات پودرهای محو کننده جای زخم ها را پر و محو می کنند. یکی دیگر از ترکیبات اصلی، سنتلا آسیاتیکا است که به آن علف ببر می گویند. گفته می شود که نام مستعار علف ببر از ببرهای زخمی گرفته می شود که برای التیام زخم های خود در گیاه می غلتیدند. این ماده پوستی سالم تر به شما می بخشد. 

طرز استفاده 

یک لایه یکنواخت از این محصول را صبح و شب، پس از پاکسازی مستقیماً روی جای زخم و لکه های تیره ناشی از آکنه بزنید. پس از آن در روز از کرم ضد آفتاب و در شب از کرم مرطوب کننده استفاده کنید. 

نقد و بررسی سرم ضدلک و جای جوش InvisiScar Resurfacing دکتر مورد 

پس از شناخت ویژگی های این کرم، نوبت به نقد آن می رسد. بر اساس نتایج اثبات شده توسط شرکت کنندگان که در یک مطالعه بالینی 8 هفته ای صورت گرفته است، از نظر بالینی ثابت شده است که این محصول بعد از 8 هفته ظاهر اسکار، زخم، اندازه، عمق، بافت و تغییر رنگ بعد از آکنه را به حداقل می رساند. همچنین100%  افراد گفته اند که بافت جای اسکار صاف تر و یکدست تر شده است.91٪  بیان کردند که زبری پوست روی اسکار به طور قابل توجهی بهبود یافته است.86٪  نیز بر این باور بودند که به کمک این محصول جای زخم و جوش کمتر تغییر رنگ می دهد.
این محصول ضد اسکار آکنه در نظرسنجی ها نیز توانسته امتیاز بسیار بالای 4.8 از 5 را کسب نماید. این محصول حتی برای بسیاری از افرادی که در طی سال ها همه چیز را امتحان کردند تا از شر لکه ها خلاص شوند، اما موفق نشدند، موثر بوده است. آن ها معتقدند حدود 2 هفته پس از استفاده، تغییرات و تفاوت در ظاهر لکه ها و اسکارهای آکنه را می بینید که شروع به بهتر شدن کرده اند. به طوری که لک های جدید سریع تر از بین می روند و لکه های قدیمی تر قطعاً روشن تر و کمرنگ تر می شوند. این محصول در کنار نتایج هیجان انگیز در درمان آکنه، پوست را نرم و یکنواخت تر می کند. همچنین لکه های قرمز ناشی از آکنه های قبلی را به میزان قابل توجهی کاهش داده و بافت و ظاهر کلی پوست را بسیار بهتر می سازد. 

سرم درمان کننده اسکار آکنه و جای جوش دکتر مورد مدل اینویسی اسکار ریسرفیسینگ تریتمنت Murad InvisiScar Resurfacing Treatment

معرفی برند مورد

دکتر مورد که یک داروساز در زمینه محصولات پوستی بود در سال 1989 تصمیم گرفت کمپانی خود را تحت عنوان مورد برای تولید محصولات مراقبتی از پوست تاسیس کند. در این کمپانی از فرمولاسیون هایی که توسط خودش ساخته شده بود استفاده کرد تا بهترین محصولات را به وجود آورد، دکتر مورد در این راه بسیار موفق عمل کرد به طوری که امروزه شاهد فروش بی نظیر محصولات آن هستیم. شما می توانید از محصولات مورد برای رفع بسیاری از مشکلات پوستی تان استفاده کنید زیرا این محصولات از فرمولاسیون های تخصصی ساخته شده و مورد تایید آزمایشگاه های معتبر قرار گرفتند. در این محصولات از مرطوب کننده ها، ضد التهاب ها و آنتی اکسیدان ها استفاده می شود تا مشکلات سطحی پوست از بین برود و آبرسانی عمیق به سلول ها به داشتن پوستی شاداب کمک کند. 

Murad InvisiScar Resurfacing Treatment

Acne scars are normal, but often more than skin deep (affecting emotional well-being). It’s all about improving skin positivity with our acne scar resurfacing treatment for every skin type and tone. Minimize post-acne scars with the help of InvisiScar Resurfacing Treatment.

مشخصات کالا

موارد استفاده

نوع پوست انواع پوست
مناسب برای همه افراد

مشخصات محصول

حجم

15 میل

کشور مبدا برند

آمریکا

برند

دکتر مورد

نظرات

زراعی
۰۰
پاسخمن پوست حساسی دارم همیشه در انتخاب محصول به مشکل میخورم ولی از این محصول خیلی راضی بودم
captcha Refresh
محصولات مشابه