بستن

بنر هدر دسکتاپ
بنر هدر موبایل
رایا میکاپ / رایا کازمتیک مراقبتی پوست سرم سرم جوانساز و ضد پیری کریستال رتینال 3
سرم جوانساز و ضد پیری کریستال رتینال 3

سرم جوانساز و ضد پیری کریستال رتینال 3

Medik8 Crystal Retinal 3

کد کالا :

•    برند: مدیک ایت - Medik8
•    مبدا برند: بریتانیا
•    حاوی نوع قوی ویتامین A بنام رتینالدئید، هیالورونیک اسید، گلیسیرین، ویتامین E 
•    آبرسانی، تغذیه، درخشان و مرطوب کننده پوست 
•    بهبود روند بازسازی شبانه پوست 
•    کاهش علائم پیری، چروک، لک، تیرگی و بافت ناهموار پوست
•    مناسب انواع پوست
•    حجم: 30 میلی لیتر

نا موجود موجود شد به من اطلاع بده
مدیک ایت
نام برند : مدیک ایت
+ موارد بیشتر

سرم جوانساز و ضد پیری کریستال رتینال 3 حاوی ویتامین A بسیار قوی مدیک ایت محصولی موثر برای کمک به بازسازی و جوانسازی پوست است. این سرم با نوع جدید و قدرتمندی از ویتامین  Aبه نام رتینالدئید فرموله شده که تا 11 برابر سریعتر از رتینول عمل می کند. همچنین حاوی هیالورونیک اسید، گلیسیرین، ویتامین E و آنتی اکسیدان می باشد. سرم ضدپیری کریستال رتینال 3 حاوی ویتامین A مدیک 8 پوست را به خوبی آبرسانی، تغذیه و مرطوب می کند. این سرم علائم پیری از جمله خطوط و چین و چروک ها، لک، تیرگی ها و بافت ناهموار پوست را هدف درمان قرار می دهد. 

معرفی سرم ضدپیری کریستال رتینال سه حاوی ویتامین آ بسیار قوی مدیک ایت

با افزایش سن و قرار گرفتن در معرض عوامل آسیب رسان محیطی شاهد پیدایش علائم پیری روی پوست خواهیم بود. چین و چروک ها، لک های پیری، افتادگی، شل شدن پوست و ... همگی از علائم پیری محسوب می شوند. در میان محصولات و ترکیبات جوانساز، مشتقات ویتامین A شامل رتینول، رتینوئیک اسید، رتینال و ... بهترین اثربخشی را دارند. سرم کریستال رتینال 3 حاوی ویتامین A بسیار قوی برند Medik8 نیز یک سرم شب فوق العاده موثر است. این سرم با نوع قوی از ویتامین آ فرموله شده و تنها ویتامین A با اثر ضد باکتری مستقیم است. در نتیجه کمک می کند هر روز با پوستی زیبا از خواب بیدار شوید.

سرم جوانساز و ضد پیری کریستال رتینال 3 حاوی ویتامین A بسیار قوی مدیک ایت Medik8 Crystal Retinal 3

توضیحات تکمیلی سرم جوانساز مدیک ایت Crystal Retinal 3

سرم ویتامین  Aکریستال رتینال 3 مدیکیت روند بازسازی و ترمیم شبانه بافت پوست را افزایش می دهد. لذا خطوط و چین و چروک های ظریف را به میزان قابل توجهی به حداقل می رساند. همچنین موجب افزایش درخشش رنگ پوست شده و آن را حجیم و نرم تر می کند. ترکیبات آنتی اکسیدانی آن نیز از پوست در برابر رادیکال های آزاد محافظت می کند. سرم کریستال رتینال 3 مدیک ایت برای کسانی که به تازگی استفاده از ویتامین A را شروع می کنند و می خواهند تحمل ویتامین A توسط پوست را ایجاد کنند و برای کسانی که می خواهند از بروز اولین علائم پیری پوست جلوگیری کنند، عالی است. این محصول فرمولاسیونی وگان و بدون پارابن، فتالات، الکل و عطرهای مصنوعی دارد. 

مشخصات سرم جوانساز ویتامین A قوی کریستال رتینال 3 مدیک ایت

•    فرموله شده با نوع جدید و بسیار قوی ویتامین  Aبه نام رتینالدئید و تنها ویتامین A با اثر آنتی باکتریال مستقیم
•    حاوی هیالورونیک اسید، گلیسیرین، ویتامین E و آنتی اکسیدان 
•    آبرسانی، تغذیه و مرطوب کننده پوست 
•    بهبود روند بازسازی و ترمیم شبانه بافت پوست 
•    جلوگیری و بهبود علائم پیری از جمله خطوط و چین و چروک ها، لک و تیرگی ها و بافت ناهموار پوست
•    درخشان و حجیم و نرم کننده پوست
•    محافظت از پوست در برابر رادیکال های آزاد 
•    ایده ال برای شروع استفاده از ویتامین A و ایجاد تحمل پوست 
•    وگان و بدون پارابن، فتالات، الکل و عطرهای مصنوعی 
•    مناسب انواع پوست
•    حجم: 30 میلی لیتر

سرم جوانساز و ضد پیری کریستال رتینال 3 حاوی ویتامین A بسیار قوی مدیک ایت Medik8 Crystal Retinal 3

مواد موثر

این سرم حاوی 0.03%  رتینالدئید محصور شده است که ثابت شده تا 11 برابر سری عتر از رتینول عمل می کند. رتینالدئید یک شکل جدید و تحول یافته از ویتامین A است که خطوط و چین و چروک های ظریف، تیرگی ها و بافت ناهموار پوست را هدف قرار می دهد. 
هیالورونیک اسید نیز با توانایی منحصر به فرد در جذب و نگه داشتن رطوبت بیش از 1000 برابر وزن خود، رطوبت را از فضای اطراف به داخل پوست می کشد. 
ویتامین E یک آنتی اکسیدان محلول در چربی است که به طور طبیعی در پوست وجود دارد. این ویتامین با مزایای آنتی اکسیدانی از پوست در برابر رادیکال های آزاد محافظت می کند و توسط ویتامین C برای حداکثر اثربخشی بازسازی می شود. 
گلیسیرین مرطوب کننده طبیعی است که رطوبت پوست را حفظ کرده و آن را نرم و لطیف نگه می دارد. 

طرز استفاده

از سرم کریستال رتینال 3 در شب و بعد از پاکسازی پوست استفاده شود. مقدار کمی از این سرم را روی پوست تمیز صورت، گردن و دکلته ماساژ دهید. اجازه دهید کاملا جذب شود، بعد از مرطوب کننده استفاده کنید. 
این سرم باید به تدریج در روتین پوستی اضافه شود. بنابراین در 2 هفته اول شروع مصرف، هفته ای دو بار، 2 هفته بعد یک شب در میان و سپس هر شب استفاده کنید. همچنین هر روز صبح از ضد آفتاب استفاده کنید. 
اگر در دوران شیردهی یا بارداری هستید برای مصرف این سرم با پزشک مشورت کنید.

نقد و بررسی سرم ویتامین آ کریستال رتینال 3 مدیک ایت

این سرم اثربخشی بسیار ایده آلی دارد. به طوری که نسبت به سرم های رتینول او شایر سرم ها ویتامین آ تفاوت زیادی روی پوست ایجاد می کند. همان طور که می دانید ویتامین A یا اسید رتینوئیک یک ماده جوانساز فوق العاده قدرتمند است که تنها با نشخه استفاده می شود. این ماده موجب بازسازی سلولی و تولید کلاژن برای مبارزه با تمام علائم قابل مشاهده پیری می شود. ویتامین A به شکل رتینول نیاز به نسخه نداشته و در محصولات مراقبتی یافت می شود. این ماده نیز اثراتی مشابه اسید رتینوئیک دارد، اما ابتدا باید به رتینالدئید و سپس به رتینوئیک اسید تبدیل شود تا توسط پوست استفاده شود. کریستال رتینال 3 که با رتینالدئید ساخته شده تنها به یک تبدیل به رتینوئیک اسید نیاز دارد. در نتیجه می تواند نتایج قابل مقایسه با رتینوئیک اسید را تا 11 برابر سریعتر از اشکال کلاسیک رتینول ایجاد کند. 
این ماده فعال پیشرفته با دقت در یک ساختار کریستالی محصور می شود که در صورت استفاده موضعی توسط آنزیم های طبیعی پوست تجزیه می شود. این کار حداکثر پایداری و جذب را تضمین می کند و در حالی که با کمترین سوزش در خواب هستید، به تدریج ویتامین A فعال را در پوست آزاد می کند. کریستال رتینال 3 همراه با هیالورونیک اسید آبرسان و ویتامین E تسکین دهنده پوست، خطوط ریز و چین و چروک را هدف قرار می دهد تا پوستی صاف و به وضوح جوان داشته باشید. برخلاف سایر اشکال ویتامین A، رتینالدئید دارای خواص ضد باکتریایی فوری و قوی است. لذا به آن اجازه می دهد تا باکتری های عامل آکنه را نیز هدف قرار دهد. بنابراین می توان این سرم را یکی از بهترین سرم های ویتامین آ خصوصا برای شروع دانست. 

سرم جوانساز و ضد پیری کریستال رتینال 3 حاوی ویتامین A بسیار قوی مدیک ایت Medik8 Crystal Retinal 3

Medik8 Crystal Retinal 3

Discover youthful skin with Medik8 Crystal Retinal, the one-of-a-kind, ground-breaking serum that reinvented vitamin A skincare. Available in a series of progressive strengths to accompany you on your journey to Beautiful Skin For Life. Up to 3 months supply from 1 tube when used daily (after phasing in).

مشخصات کالا

موارد استفاده

نوع پوست انواع پوست
مناسب برای همه افراد

مشخصات محصول

حجم

30

کشور مبدا برند

انگلیس

برند

مدیک ایت

نظرات

Sayeh B
۰۰
پاسخلطفا شماره 6هم موجود کنید
محمودی
۰۰
پاسخخیلی خوبه من راضی ام
راضیه
۰۰
پاسخمن خیلی راضیم
سلطانی
۰۰
پاسخسرم بی نظیری هست توصیه می کنم
captcha Refresh
محصولات مشابه