بستن

بنر هدر دسکتاپ
بنر هدر موبایل
رایا میکاپ / رایا کازمتیک مراقبتی پوست سرم سرم روشن کننده و درخشان کننده ویتامین سی سی تترا لوکس مدیک ایت
سرم روشن کننده و درخشان کننده ویتامین سی سی تترا لوکس مدیک ایت

سرم روشن کننده و درخشان کننده ویتامین سی سی تترا لوکس مدیک ایت

Medik8 C-Tetra Luxe

کد کالا : 30303403

•    برند: مدیک ایت - Medik8
•    مبدا برند: بریتانیا
•    روشن و درخشان کننده پوست
•    حاوی سطوح بالای ویتامین  Cخالص و قوی و در عین حال ملایم 
•    جوانسازی و بازسازی پوست و جلوگیری از علائم پیری
•    آبرسانی و تغذیه کننده پوست 
•    محافظت پوست در برابر رادیکال های آزاد 
•    مناسب انواع پوست 
•    حجم: 30 میلی لیتر

نا موجود موجود شد به من اطلاع بده
مدیک ایت
نام برند : مدیک ایت
+ موارد بیشتر

سرم روشن کننده و درخشان کننده ویتامین C سی تترا لوکس مدیک ایت یکی از قدرتمندترین سرم های ویتامین سی می باشد. این سرم با سطوح بالای ویتامین  Cو ترکیبات آنتی اکسیدانی قوی و در عین حال ملایم فرموله شده است. به عبارتی حاوی دو برابر سطح خالص ترین شکل ویتامین  C یعنی تتراهگزیل دسیل آسکوربات، لیپید، اسیدهای چرب، ویتامین E، روغن ماراکوجا، جینسینگ قرمز تخمیر شده، ویتامین F، اسکوالان می باشد. از این رو نتایج چشمگیری در جوانسازی و بازسازی پوست و جلوگیری از علائم پیری زودرس دارد. سرم روشن و درخشان کننده مدیک ایت مدل سی تترا لوکس پوستی محکم تر و صاف تر و روشن تر به شما هدیه می دهد. 

آشنایی با سرم روشن کننده ویتامین سی مدیک ایت مدل C-Tetra Luxe

ویتامین سی یکی از بهترین ترکیبات جوانساز، مراقبت کننده و ضد پیری پوست می باشد. اما بسیاری از محصولات حاوی ویتامین سی، اثربخشی جشمگیری نداشته یا فرمول تحریک کننده ای دارند. سرم روشن کننده و درخشان کننده ویتامین C سی تترا لوکس برند Medik8 قدرتی ملایم و در عین حال موثر دارد. وجود ترکیبات نرم کننده طبیعی در این سرم مخملی باعث شده که با وجود غلظت بالای ویتامین C روی پوست ملایم بماند. بنابراین برای انواع پوست حتی پوست های خشک و کم آب مناسب می باشد. این سرم به صورت وگان فرموله شده و فاقد عطر و رنگ های مصنوعی، پارابن، فتالات می باشد.

سرم روشن کننده و درخشان کننده ویتامین C سی تترا لوکس مدیک ایت Medik8 C-Tetra Luxe

توضیحاتی پیرامون سرم ویتامین سی روشن کننده پوست مدل سی تترا لوکس مدیک 8 

سرم ویتامین C سی تترا لوکس مدیک ایت برای ایجاد پوستی سالم و شاداب و درخشان طراحی شده است. این سرم پوست را عمیقاً رطوبت رسانی، تغذیه و نرم کرده و سد طبیعی آن را تقویت می کند. همچنین با تقویت سطوح دفاعی آنتی اکسیدانی طبیعی در پوست، محافظت بهینه ای از پوست در برابر آسیب رادیکال های آزاد ارائه می دهد. این سرم در تحریک کلاژن سازی پوست موثر بوده و به مرور ظاهر خطوط ریز و چین و چروک ها را بهبود می دهد. به علاوه در کاهش ظاهر لکه های تیره و رنگ ناهموار پوست موثر است. سرم سی تترا لوکس مدیک ایت پوستی کاملاً سالم و جوان تر به شما خواهد داد. 

خصوصیات سرم ویتامین C روشن کننده پوست سی تترا لوکس مدیکیت 

•    روشن کننده و درخشان کننده پوست
•    فرموله شده با سطوح بالای ویتامین  Cو ترکیبات آنتی اکسیدانی قوی و در عین حال ملایم 
•    حاوی تتراهگزیل دسیل آسکوربات، لیپید، ویتامین E، روغن ماراکوجا، جینسینگ قرمز، ویتامین F، اسکوالان 
•    موثر در جوانسازی و بازسازی پوست و جلوگیری از علائم پیری زودرس 
•    ایجاد پوستی محکم، صاف، شاداب و سالم تر
•    رطوبت رسانی، تغذیه و نرم کننده پوست در طول روز
•    تقویت کننده سد طبیعی و سطوح دفاعی آنتی اکسیدانی طبیعی در پوست
•    محافظت بهینه از پوست در برابر آسیب رادیکال های آزاد 
•    تحریک کلاژن سازی و بهبود ظاهر خطوط ریز، چین و چروک، لکه های تیره و رنگ ناهموار پوست
•    وگان و فاقد عطر و رنگ های مصنوعی، پارابن، فتالات 
•    مناسب انواع پوست حتی پوست های خشک و کم آب 
•    حجم: 30 میلی لیتر

سرم روشن کننده و درخشان کننده ویتامین C سی تترا لوکس مدیک ایت Medik8 C-Tetra Luxe

مواد تشکیل دهنده کلیدی

سرم ویتامین سی سی تترا لوکس مدیک ایت با تتراهگزیل دسیل آسکوربات یا ویتامین C، ویتامین E، روغن ماراکوجا، جینسینگ قرمز تخمیر شده، ویتامینF، اسکوالان فرموله شده است. 
تتراهگزیل دسیل آسکوربات یک فرم محلول در چربی از ویتامین C است که محافظت آنتی اکسیدانی استثنایی در برابر رادیکال های آزاد مضر ایجاد می کند. در عین حال تولید کلاژن را برای داشتن پوستی جوان تحریک می نماید. ویتامین C در جلوگیری از علائم پیری زودرس پوست، بهبود لکه های تیره و خطوط و چروک موثر است. 
ویتامین  Eنیز یک آنتی اکسیدان محلول در چربی است که به طور طبیعی در پوست وجود دارد. ویتامین E از پوست در برابر رادیکال های آزاد محافظت کرده و برای حداکثر قدرت توسط ویتامین C بازسازی می شود. 
اسکوالن یک نرم کننده طبیعی است که به بازیابی سد دفاعی طبیعی پوست کمک کرده و در عین حال پوست را عمیقا آبرسانی می کند. 
روغن ماراکوجا آمازون از خواص آنتی اکسیدانی بی نظیری که از میوه شور نشات گرفته، نیرو می گیرد. روغن ماراکوجا که به طور طبیعی سرشار از مواد مغذی، ویتامین E و اسید لینولئیک است، پوست را با اسیدهای چرب تغذیه می کند. همچنین یک سپر محافظ آنتی اکسیدانی ایجاد می نماید. این میوه فوق العاده و این روغن به دلیل خواص مغذی و محافظتی خود بر روی پوست درخشش قابل توجه و پوستی محکم تر و صاف تر به شما می بخشد. 
جینسینگ قرمز بهینه شده نیز یک عصاره طبیعی است که از ریشه جینسینگ قرمز استخراج شده است. این ماده قدرت روشن کنندگی سرم را افزایش داده و در عین حال تولید کلاژن پوست را تحریک می کند. 

نحوه استفاده

6 قطره از سرم سی تترا لوکس را هر روز صبح بعد از پاکسازی روی صورت، گردن و دکلته ماساژ دهید. سپس بگذارید تا جذب شود و از ضد آفتاب استفاده کنید. 
انجام تست حساسیت قبل از استفاده توصیه می شود.

سرم روشن کننده و درخشان کننده ویتامین C سی تترا لوکس مدیک ایت Medik8 C-Tetra Luxe

نقد و بررسی سرم روشن کننده ویتامین C سی تترا لوکس مدیک 8 

آنچه که در مورد این سرم مشهود است، فرمولاسیون قدرتمند و در عین حال ملایم آن است. از این رو برای کسانی که به دنبال بهبود نتایج قابل مشاهده ضد پیری و روشن کننده هستند و کسانی که به دنبال یک سرم آنتی اکسیدانی قوی و ملایم می باشند، مناسب است. این سرم ظاهری سالم تر با درخشش طبیعی و رنگی یکنواخت به پوست می دهد. به علاوه پوست را با مواد مغذی کامل پوشش داده و سبب می شود در تمام طول روز سرشار از رطوبت بماند. این سرم به تقویت سد طبیعی پوست نیز کمک زیادی می کند. 
در صورت ترکیب، ویتامین C و ضد آفتاب به پوست نهایت محافظت را در برابر نور خورشید و محیط در طول روز خواهید داشت تا علائم پیری زودرس را به حداقل برسانید. این محصول شگفت انگیز پوست را روشن تر، شاداب تر، صاف تر و نرم تر می سازد. از طرفی برخلاف برخی از محصولات ویتامین C، وقتی سرم یا مرطوب کننده خود را روی آن می زنید، پیل نمی شود. شما فقط به 6 قطره از سرم نیاز دارید و هر بطری برای مدت طولانی قابل استفاده است. به علاوه عطر ملایم مرکبات و بوی خوشی دارد. 

برند مدیک ایت (Medik8)

مدیک ایت یکی از برند های بریتانیایی است که در حیطه تولید محصولات مراقبت از پوست فعالیت دارد. محصولات تولیدی این برند شامل انواع محصولات درمانی مانند سرم های مراقبتی است که دارای فناوری پیشرفته Time Release و آزادسازی تدریجی رتینول در طول شب می‌باشد که حاوی 30٪ ویتامین E، ویتامین A و روغن جوجوبا بوده و علاوه بر صافی و درخشان کنندگی پوست به جوانسازی، بهبود و خطوط و چروک های پوست کمک بسیاری می‌کند. همچنین محصولات تولیدی برند مدیک ایت دارای عملکرد بسیار هوشمندانه با تاثیرگذاری ملایم و سریع است که کاملا وگان و فاقد عطر و رنگ های مصنوعی بوده و به افزایش سطح کلاژن سازی پوست و بهبود چرخه بازسازی طبیعی آن کمک بسیاری می‌کند.

Medik8 C-Tetra Luxe

Supercharge your morning routine with this enhanced version of our bestselling vitamin C serum C-Tetra, designed for all-round healthy-looking skin and visible radiance.

مشخصات کالا

موارد استفاده

نوع پوست انواع پوست
مناسب برای همه افراد

مشخصات محصول

حجم

30

کشور مبدا برند

انگلیس

برند

مدیک ایت

نظرات

زر
۰۰
پاسخبی نظیره
وصال نوایی
۰۰
پاسخدرود و احترام
من از رتینول 0.5 درصد اوردینری استفاده می کنم ،الان میخوام سرم ویتامین سی و آرژرلین اوردینری رو بخرم ، لطفا راهنمایی کنین
با تشکر
مدیر
۰۰

سلام.وقت بخیر.برای مشاوره بهتر به پشتیبانیمون در واتساپ پیام بدید

زینالی
۰۰
پاسخجزو بهترین برندهایی هست که تا حالا استفاده کردم🌸
حیدری
۰۰
پاسخلک هام کمرنگ شده پوستم خیلی روشن شده
بخشی
۰۰
پاسخروشن کنندگیش عالیه
معصومه طهرانی
۰۰
پاسخبسیار عالی و با کیفیت بود پوستم خیلی کدر بود روشن شده و شاداب ممنون رایا
captcha Refresh
محصولات مشابه