بستن

بنر هدر دسکتاپ
بنر هدر موبایل
رایا میکاپ / رایا کازمتیک مراقبتی پوست کرم صورت مرطوب کننده مرطوب کننده ضد لک و روشن کننده پوست و فعال کننده گلایکولیک اسید مدیک ایت
مرطوب کننده ضد لک و روشن کننده پوست و فعال کننده گلایکولیک اسید مدیک ایت

مرطوب کننده ضد لک و روشن کننده پوست و فعال کننده گلایکولیک اسید مدیک ایت

Medik8 Balance Moisturiser & Glycolic Acid Activator

کد کالا :

•    برند: مدیک ایت - Medik8
•    مبدا برند: بریتانیا
•    مرطوب و متعادل و روشن کننده پوست 
•    حاوی پری بیوتیک، پست بیوتیک، بتا گلوکان، دارچین، نیاسینامید
•    استفاده از فعال کننده اسید گلیکولیک برای حداکثر جذب و اثربخشی مرطوب کننده 
•    لایه برداری سطحی و کنترل چربی پوست
•    مناسب پوست چرب و مختلط خصوصا مستعد لک یا منافذ باز
•    حجم: حاوی دو محصول 10 میلی لیتر، 50 میلی لیتر

نا موجود موجود شد به من اطلاع بده
مدیک ایت
نام برند : مدیک ایت
+ موارد بیشتر

مرطوب کننده ضد لک و روشن کننده پوست و فعال کننده گلایکولیک اسید مدیک ایت شامل دو محصول برای مراقبت موثر از پوست های چرب و مختلط است. ترکیبات پری بیوتیک ها، پست بیوتیک ها، بتا گلوکان و نیاسینامید بکار رفته در این محصول ضمن افزایش آبرسانی به پوست، ظاهری کاملاً سالم و مات ایجاد می کند. مرطوب کننده بالانس و فعال کننده گلیکولیک اسید مدیک ایت پوست را به وضوح تغذیه می کند. فعال کننده اسید گلیکولیک برای حداکثر جذب و افزایش قدرت مرطوب کننده استفاده می شود. بعلاوه به کمک آلفا هیدروکسی اسید  (AHA) و لایه برداری سطحی پوست موجب روشن شدن رنگ پوست می شود. 

معرفی مرطوب کننده متعادل کننده پوست و فعال کننده اسید گلیکولیک مدیک ایت

تعادل میکروبیوم و سطح pH پوست تاثیر زیادی در سلامت و جلوگیری از عارضه های پوستی دارد. تغییرات میکروبیوم و باکتری های محافظ سطح پوست می تواند در ایجاد لک ها و ... موثر باشد. مرطوب کننده متعادل کننده پوست و فعال کننده گلیکولیک اسید Medik8 از طریق حمایت از عملکرد میکروبیوم به سلامت پوست کمک می کند. پری بیوتیک ها و پست بیوتیک ها با تغذیه باکتری های مفید پوست موجب تعادل پوست می شوند. عصاره دارچین نیز در همکاری با آنها به کاهش سطح باکتری های مولد لک مانند P. acnes کمک می کند. این محصول با حذف ناخالصی ها و افزایش سطح رطوبت، پوست را متعادل، شفاف و سالم تر می سازد. 

مرطوب کننده ضد لک و روشن کننده پوست و فعال کننده گلایکولیک اسید مدیک ایت Medik8 Balance Moisturiser & Glycolic Acid Activator

توضیحات تکمیلی مرطوب کننده مدیکیت Balance Moisturiser & Glycolic Acid Activator

مرطوب کننده ضدلک و فعال کننده گلیکولیک اسید مدیک8 برای پوستهای مستعد لک یا دارای منافذ بزرگ ایده آل است. این مرطوب کننده بافت سبک و نرم و ابریشمی دارد و به راحتی روی پوست پخش و جذب می شود. لذا ضمن کنترل چربی و کاهش درخشش ناخواسته پوست از مسدود شدن منافذ و ایجاد جوش جلوگیری می کند. این محصول با اثرات ضدالتهابی در تسکین پوست و کاهش قرمزی آن موثر است. همچنین سبب می شود پوستی نرم و هیدراته و انعطاف پذیر و صاف داشته باشید. این محصول به صورت وگان و بدون تست حیوانی ساخته شده و فاقد پارابن، فتالات، الکل، عطر و رنگ های مصنوعی است.

مشخصات مرطوب کننده مدیک ایت مدل بالانس مویسچرابزر اند گلایکولیک اسید اکتیویتور 

•    مرطوب کننده و متعادل کننده پوست
•    ضد لک و روشن کننده پوست 
•    حاوی ترکیبات پری بیوتیک ها، پست بیوتیک ها، بتا گلوکان، عصاره دارچین، نیاسینامید و اسید گلیکولیک
•    افزایش آبرسانی و تغذیه پوست و ایجاد پوستی نرم و هیدراته و انعطاف پذیر و صاف
•    کنترل چربی و ایجاد ظاهری کاملاً سالم و مات و بدون درخشش ناخواسته
•    استفاده از فعال کننده اسید گلیکولیک برای حداکثر جذب و افزایش قدرت مرطوب کننده 
•    حاوی آلفا هیدروکسی اسید  (AHA) و لایه برداری سطحی پوست
•    حمایت از عملکرد میکروبیوم و کمک به سلامت و شفافیت پوست 
•    حذف ناخالصی ها و کاهش سطح باکتری های مولد لک 
•    دارای بافت سبک و نرم و ابریشمی و جذب سریع
•    جلوگیری از مسدود شدن منافذ و ایجاد جوش 
•    ضدالتهاب و تسکین دهنده پوست و کاهش قرمزی آن 
•    وگان و بدون تست حیوانی 
•    فاقد پارابن، فتالات، الکل، عطر و رنگ های مصنوعی 
•    ایده آل برای پوست های مستعد لک یا دارای منافذ بزرگ 
•    مناسب پوست های چرب و مختلط
•    حجم: حاوی دو محصول 10 میلی لیتر، 50 میلی لیتر

مرطوب کننده ضد لک و روشن کننده پوست و فعال کننده گلایکولیک اسید مدیک ایت Medik8 Balance Moisturiser & Glycolic Acid Activator

مواد موثر

این محصول حاوی پروبیوتیک ها و پست بیوتیک ها می باشد که موجب حفظ تعادل پوست از طریق تقویت باکتری های خوب و محدود کردن موارد بد می شود. این ترکیبات باعث ایجاد پوستی کاملاً سالم و متعادل می شود. 
نیاسینامید یک ماده ضدالتهابی و تسکین دهنده است که به عنوان ویتامین B3 شناخته می شود. این ماده به سرعت به کاهش قابل توجه قرمزی و تحریک اطراف لک کمک می کند. در عین حال موجب تنظیم تولید سبوم و جلوگیری از مسدود شدن منافذ می شود.
عصاره طبیعی جو دوسر، بتا گلوکان راحتی فوری را برای پوست ملتهب فراهم می کند. 
عصاره دارچین یک آنتی باکتریال طبیعی می باشد و به محدود کردن باکتری های مولد لک کمک می کند. بعلاوه باعث تولید متعادل چربی در پوست می شود.
اسید گلیکولیک نوعی AHA قدرتمند است که به بازسازی و لایه برداری خارجی ترین لایه های پوست کمک می کند. در نتیجه چهره ای روشن تر و شفاف تر به شما می بخشد.

طرز استفاده

مرطوب کننده را هر روز صبح و شب، بعد از شستن پوست، بطور یکنواخت روی صورت، گردن و دکلته بزنید. 
اختیاری: برای افزایش عملکرد و لایه برداری، از فعال کننده اسید گلیکولیک 2 تا 3 بار در هفته استفاده کنید. بعد از پاکسازی پوست در شب، 4-6 قطره از آن را روی صورت، گردن و دکلته بزنید. پس از خشک شدن، از مرطوب کننده بالانس استفاده کنید. 
این دو محصولات را جداگانه اعمال کنید. فعال کننده اسید گلیکولیک و مرطوب کننده را مستقیماً با هم مخلوط نکنید.
انجام  تست حساسیت قبل از استفاده از این محصول توصیه می شود. 

نقد و بررسی مرطوب کننده و فعال کننده گلایکولیک اسید مدیکیت

این بسته حاوی دو محصول عالی می باشد. مرطوب کننده با ترکیبات بی نظیری فرموله شده و اثراتی نظیر تامین رطوبت، کنترل چربی، لطافت بخشی، کاهش لک و منافذ باز و ... دارد. اما در صورتی که با فعال کننده اسید گلیکولیک استفاده شود، اثربخشی و نتایج مرطوب کننده تقویت می شود. این جفت محصولات به خوبی اثر هم را کامل می کنند. کریستال رتینال، شکل منحصر به فرد از ویتامینA ، بهترین انتخاب ویتامین A برای استفاده با مرطوب کننده برای به حداقل رساندن ظاهر لک ها است. به کمک این محصولات احساس لطافت، مات شدن و به وضوح شفاف شدن پوست را خواهید داشت. بعلاوه به بهبود مشکلاتی مانند خطوط ریز و چروک، کم آبی، منافذ باز و بزرگ شده، چربی اضافی و .... کمک می کنید. بنابراین اگر پوست بسیار چرب تا مختلط دارید، با این مرطوب کننده را امتحان نمایید تا پوستی متعادل و سالم تر و مات را تجربه کنید.

مرطوب کننده ضد لک و روشن کننده پوست و فعال کننده گلایکولیک اسید مدیک ایت Medik8 Balance Moisturiser & Glycolic Acid Activator

Medik8 Balance Moisturiser & Glycolic Acid Activator

A lightweight moisturiser crafted with pre and postbiotics, designed to promote a visibly healthy-looking complexion with an instant matte finish. With an accompanying alpha hydroxy acid (AHA) surface exfoliator to create the perfect base for the following skincare regime.

مشخصات کالا

موارد استفاده

مشخصات محصول

حجم

10 و 50

کشور مبدا برند

انگلیس

برند

مدیک ایت

نظرات

کرامتی
۰۰
پاسخخیلی راضیم ممنون رایا جان
captcha Refresh
محصولات مشابه