بستن

بنر هدر دسکتاپ
بنر هدر موبایل
رایا میکاپ / رایا کازمتیک مراقبتی چشم دور چشم کرم دورچشم روشن کننده و ضد لک حاوی ترانگزامیک اسید و گلوتاتیون مری اند می  
کرم دورچشم روشن کننده و ضد لک حاوی ترانگزامیک اسید و گلوتاتیون مری اند می  

کرم دورچشم روشن کننده و ضد لک حاوی ترانگزامیک اسید و گلوتاتیون مری اند می  

Mary & May Tranexamic Acid + Glutathion Eye Cream

کد کالا : 30305315
430,000 تومان 344,000 تومان

•    برند: مری اند می - Mary & May
•    روشن کننده و ضد لک و سیاهی دورچشم
•    کاهش هر گونه تیرگی، تغییر رنگ و جلوگیری از ایجاد لک 
•    حاوی دو ماده ترانگزامیک اسید و گلوتاتیون با خاصیت آنتی اکسیدانی قوی
•    یکنواخت کننده رنگ پوست اطراف چشم
•    مناسب انواع پوست 
•    حجم: 30 گرم و 12 گرم

حجم مورد نظر خود را انتخاب کنید :

خرید با محصولات مشابه مقایسه کن
مری اند می  
نام برند : مری اند می  
+ موارد بیشتر

کرم دورچشم روشن کننده و ضد لک حاوی ترانگزامیک اسید و گلوتاتیون مری اند می یک کرم دور چشم دوست داشتنی و چند کاره است که سیاهی دور چشم را به شدت روشن کرده و از ایجاد لک جلوگیری می کند. این محصول حاوی دو ماده کلیدی ترانگزامیک اسید و گلوتاتیون می باشد. از این رو تیرگی و سیاهی دور چشم را به حداقل می رساند و سبب بهبود و یکنواخت شدن رنگ پوست می شود. کرم روشن کننده دور چشم مری اند می حاوی ترانگزامیک اسید و گلوتاتیون در کاهش حلقه های تیره دورچشم بسیار موثر است. 

معرفی کرم ضد تیرگی دور چشم مری اند می مدل ترانکسامیک اسید + گلوتاتیون

پوست دورچشم بسیار حساس بوده و نیاز به مراقبت های بیشتری دارد. یکی از رایج ترین مشکلات در نواحی دورچشم؛ بروز تیرگی و سیاهی است. کرم دورچشم روشن کننده و ضد لک حاوی ترانگزامیک اسید و گلوتاتیون Mary & May یک محصول عالی برای برطرف کردن و پیشگیری از لک و تیرگی دورچشم می باشد. این محصول هر گونه تیرگی، تغییر رنگ و لکه ها را به حداقل می رساند. در نتیجه رنگ پوستتان یکدست تر می شود. این کرم برای انواع پوست مناسب است. بعلاوه می توانید آن را زیر چشم، خطوط لبخند، پیشانی و غیره استفاده کنید.

توضیحات تکمیلی کرم دورچشم روشن کنندهTranexamic Acid + Glutathion  مری اند می  

کرم دور چشم ضدلک و روشن کننده گلوتاتیون و ترانگزامیک اسید مری اند می به لطف دو ماده فعال خود، رادیکال های آزاد را از بین برده و تولید ملانین را کاهش می دهد. در نتیجه باعث سم زدایی و روشن تر شدن پوست می شود. این محصول به عنوان یک کرم درمان زیر چشم عالی است. خاصیت آنتی اکسیدانی قوی گلوتاتیون با عوامل اکسید کننده که عامل پیری پوست هستند، مبارزه می کند. از این رو موجب حفظ خاصیت ارتجاعی و بهبود رنگ پوست می شود. این کرم پوست را مرطوب و ترمیم نموده و لک و التهاب را به حداقل می رساند. 

کرم دورچشم روشن کننده و ضد لک حاوی ترانگزامیک اسید و گلوتاتیون مری اند می  Mary & May Tranexamic Acid + Glutathion Eye Cream

مشخصات کرم روشن کننده دور چشم ترانگزامیک اسید و گلوتاتیون مری و می

•    روشن کننده و ضد لک و سیاهی دور چشم
•    کاهش چشمگیر هر گونه تیرگی، حلقه های تیره، تغییر رنگ و جلوگیری از ایجاد لک 
•    حاوی دو ماده کلیدی ترانگزامیک اسید و گلوتاتیون با خاصیت آنتی اکسیدانی قوی
•    حفظ خاصیت ارتجاعی و یکنواخت کننده رنگ پوست اطراف چشم ها
•    مرطوب و ترمیم کننده پوست دور چشم
•    موثر در کاهش تولید ملانین و مقابله با رادیکال های آزاد
•    قابل استفاده در زیر چشم، خطوط لبخند، پیشانی و غیره 
•    مناسب برای انواع پوست 
•    حجم: 30 میلی لیتر

مواد موثر

ترانگزامیک اسید یک ماده طبیعی است که التهاب را به حداقل می رساند و پوست را روشن می کند. همچنین یک ماده خام است که در ابتدا به عنوان یک عامل هموستاتیک استفاده می شد و ماده اولیه ای است که پلاسمین را که با لخته شدن خون تداخل می کند، مهار می سازد. پلاسمین ارتباط نزدیکی با تولید ملامین دارد و با مهار پروستاگلاندین، یک واسطه التهابی که در تولید ملانین دخیل است و کاهش تولید ملانین، به روشن تر شدن پوست کمک می کند. ترانکسامیک اسید به دلیل ایمنی فرمولاسیون عالی و پایداری پوست اثر بالایی دارد. 
گلوتاتیون نیز یک آنتی اکسیدان قوی است که پوست را مرطوب و ترمیم می کند. این ماده فیزیولوژیکی مهم به عنوان یک آنتی اکسیدان عوامل اکسید کننده را که نقش مهمی در واکنش های اکسیدانی در بدن ایفا می کند، حذف می نماید. اخیراً گلوتاتیون به عنوان یک ماده تزریقی یشم سفید نیز شناخته می شود. گلوتاتیون به حفظ خاصیت ارتجاعی پوست کمک می کند. زیرا رادیکال های آزاد را از بین می برد و تولید ملانین را کند می سازد تا به سفید شدن پوست کمک کند. همچنین ماده ای است که با فعال کردن عملکرد سم زدایی به بهبود رنگ پوست کمک می کند. 

طرز استفاده 

کرم را به آرامی در نواحی دور چشم بزنید. قبل از آرایش، چند دقیقه صبر کنید تا جذب پوست شود. می توانید آن را زیر چشم، روی خطوط لبخند، پیشانی و غیره استفاده کنید.
توصیه می کنیم قبل از استفاده از هر محصول جدید، یک تست حساسیت روی مچ دست یا پشت گوش انجام دهید. 

کرم دورچشم روشن کننده و ضد لک حاوی ترانگزامیک اسید و گلوتاتیون مری اند می  Mary & May Tranexamic Acid + Glutathion Eye Cream

نقد و بررسی کرم دور چشم روشن کننده و ضد تیرگی مری اند می  

کرم دورچشم ترانگزامیک اسید و گلوتاتیون مری اند می یک محصول عالی و موثر است. این کرم واقعا کل دور چشم را روشن و آبرسانی می کند. با استفاده منظم از آن قطعا شاهد ایجاد تغییرات و تفاوت های زیادی خواهید بود. زیرا رنگ پوستتان به وضوح روشن تر و صاف تر می شود. بنابراین اگر از سیاهی دور چشم رنج می برید، این محصول را به شدت به شما توصیه می کنیم. 

معرفی برند مری اند می 

مری اند می نام یکی از برندهای مراقبت از پوست کره ای است که محصولاتی متناسب با پوست های حساس و تحریک پذیر تولید می کند. برند مری اند می با فرمولاسیونی موثر، از مواد و ترکیبات فعال طبیعی استفاده کرده که به بهبود روند فعالیت پوست کمک می کنند. این برند برای تولید محصولات خود از مواد تشکیل دهنده ایمن و مفید برای پوست استفاده می کند. همچنین محصولات  برند مری اند می علاوه بر سازگاری با پوست، با محیط زیست نیز سازگار می باشند و از بسته بندی های قابل بازیافت تهیه می شوند. 

مشخصات کالا

موارد استفاده

نوع پوست انواع پوست
مناسب برای همه افراد

مشخصات محصول

حجم

30

برند

مری اند می  

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه