بستن

رایا میکاپ / رایا کازمتیک مراقبتی پوست کرم صورت آبرسان اسپری آبرسان صورت حاوی آلوئه ورا، آداپتوژن و آب نارگیل ماریو بادسکو
پیشنهاد ویژه

زمان باقیمانده تا پایان حراجی

00 : 00 : 00 : 00
اسپری آبرسان صورت حاوی آلوئه ورا، آداپتوژن و آب نارگیل ماریو بادسکو

اسپری آبرسان صورت حاوی آلوئه ورا، آداپتوژن و آب نارگیل ماریو بادسکو حجم 118 میل

Mario Badescu Facial Spray With Aloe, Adaptogens And Coconut Water

کد کالا :

•    برند: ماریو بادسکو - Mario Badescu
•    مبدا برند: آمریکا
•    حاوی آب نارگیل، آلوئه ورا، آداپتوژن، نیاسینامید، اسید هیالورونیک 
•    آبرسانی و افزایش فوری رطوبت پوست 
•    تغذیه و نرم کننده پوست
•    شاداب کننده و تسکین دهنده پوست
•    سرشار از ویتامین ها، اسیدهای آمینه، آنزیم های فعال، مواد معدنی و آنتی اکسیدان قوی 
•    مناسب انواع پوست 
•    حجم: 118 و 29 میلی لیتر

حجم مورد نظر خود را انتخاب کنید :

نا موجود موجود شد به من اطلاع بده
ماریو بادسکو
نام برند : ماریو بادسکو
+ موارد بیشتر

اسپری آبرسان صورت حاوی آلوئه ورا، آداپتوژن و آب نارگیل ماریو بادسکو با حجم 118 میلی لیتر و محصول آمریکا، یک فیس  میست ایده آل برای طراوت بخشی پوست است. این اسپری حاوی آب نارگیل، آلوئه ورا، آداپتوژن، نیاسینامید و اسید هیالورونیک است. از این رو با آبرسانی به پوست و افزایش فوری رطوبت آن طراوت و درخششی شبنم دار بر روی پوست ایجاد می کند. اسپری صورت آبرسان آلوئه ورا و آداپتوژن و آب نارگیل ماریو بادسکو یک مرطوب کننده موثر بوده و ظاهر پوست را نرم و تازه و شاداب و با طراوت می کند. 

آشنایی با اسپری صورت آلوئه ورا، آداپتوژن و کوکونات واتر ماریو بادسکو

آبرسانی به پوست یکی از موثرترین اقدامات جهت حفظ جوانی و سلامتی آن است. برای این منظور می توانید از انواع کرم ها و ژل های آبرسان استفاده نمایید. اما اگر در طول روز نیاز به آبرسانی فوری با عملکرد سریع دارید، بهتر است از اسپری های آبرسان استفاده کنید. اسپری آبرسان صورت حاوی آلوئه ورا، آداپتوژن و آب نارگیل برند Mario Badescu یک اسپری شاداب کننده و آبرسان صورت برای تمام انواع پوست ها است. این محصول ضمن آبرسانی بیشتر و رطوبت رسانی سریع به پوست، این رطوبت را در داخل آن حفظ کرده و خشکی و کدری آن را رفع می کند. 

اسپری آبرسان صورت حاوی آلوئه ورا، آداپتوژن و آب نارگیل ماریو بادسکو Mario Badescu Facial Spray With Aloe, Adaptogens And Coconut Water

جزئیات اسپری آبرسان صورت ماریو بادسکو مدل Aloe, Adaptogens And Coconut Water

اسپری آبرسان صورت ماریو بادسکو حاوی آلوئه ورا، آداپتوژن و آب نارگیل با ترکیبی از آداپتوژن ها و عصاره های گیاه و ریشه های طبیعی به تغذیه و تسکین پوست کمک می کند. این اسپری سرشار از ویتامین ها، اسیدهای آمینه، آنزیم های فعال، مواد معدنی و آنتی اکسیدان قوی می باشد. از طرفی به کمک عصاره جنسنگ سیبری، قارچ چاگا، ریشه مارال، عصاره رودیولا رزا، سلاژینلا لپیدوفیلا و ... با رادیکال های آزاد و علائم پیری مبارزه کرده و ظاهر کلی پوست را بهبود می دهد. فیس  میست ماریو بادسکو با خواص ضد پیری در ترمیم پوست و کاهش لکه های تیره نیز موثر است.

خصوصیات اسپری آبرسان صورت آلوئه، آداپتوژن و آب نارگیل ماریو بادسکو

•    حاوی آب نارگیل، آلوئه ورا، آداپتوژن، نیاسینامید و اسید هیالورونیک 
•    آبرسانی و افزایش فوری رطوبت پوست 
•    طراوت بخش و درخشان کننده پوست 
•    تغذیه کننده و مرطوب کننده و نرم کننده پوست
•    شاداب کننده و تسکین دهنده پوست
•    حفظ سطح رطوبت پوست و رفع خشکی و کدری آن 
•    دارای ترکیبی از عصاره های گیاهی و ریشه های طبیعی 
•    حاوی عصاره جنسنگ سیبری، قارچ چاگا، ریشه مارال، عصاره رودیولا رزا، سلاژینلا لپیدوفیلا و ...
•    سرشار از ویتامین ها، اسیدهای آمینه، آنزیم های فعال، مواد معدنی و آنتی اکسیدان قوی 
•    دارای خواص ضد پیری و ترمیم کننده پوست 
•    مبارزه با رادیکال های آزاد و علائم پیری پوست
•    بهبود ظاهر کلی پوست و کاهش لکه های تیره و ... 
•    مناسب برای انواع پوست
•    حجم: 118 و 29 میلی لیتر

اسپری آبرسان صورت حاوی آلوئه ورا، آداپتوژن و آب نارگیل ماریو بادسکو Mario Badescu Facial Spray With Aloe, Adaptogens And Coconut Water

عناصر سازنده فعال

یکی از ترکیبات اصلی این اسپری صورت، آب نارگیل است که سرشار از ویتامین بوده و سبب آبرسانی و طراوت پوست می شود. آلوئه ورا نیز تسکین دهنده و آبرسان می باشد. این اسپری غنی از اسیدهای آمینه، آنزیم های فعال، ویتامین ها و مواد معدنی است. هیالورونیک اسید و نیاسینامید آبرسانی بیشتری به پوست داده و به عنوان مرطوب کننده به حفظ سطح رطوبت در پوست کمک می کنند. این اسپری حاوی ترکیبی از آداپتوژن های مبارزه کننده با پیری و رادیکال های آزاد، ترمیم کننده، آبرسان و ضد پیری هستند. آداپتوژن ها عصاره های گیاه و ریشه های سازگار هستند که به تغذیه پوست، مبارزه با پیری و بهبود ظاهر کلی آن کمک می کنند. به عنوان مثال، عصاره ریشه Eleuthero (جنسنگ سیبری) حواص ضد پیری دارد. همچنین گفته می شود که عصاره قارچ چاگا خاصیت کاهش لکه های تیره دارد. عصاره ریشه مارال ضد پیری است. عصاره رودیولا رزا (ریشه قطب شمال) یک آنتی اکسیدان قوی می باشد. عصاره سلاژینلا لپیدوفیلا نیز آبرسان بوده و پوست را مرطوب و نرم می سازد.

روش مصرف

برای استفاده از فیس  میست ماریو بادسکو می توانید آن را هر زمان در طول روز برای طراوت و آبرسانی به پوست اسپری کنید.
همچنین قبل و بعد از استفاده از مرطوب کننده خود برای آبرسانی بیشتر از آن اسپری نمایید. 
می توانید آن را بعد از آرایش روی صورت اسپری کنید تا ظاهری درخشان و براق داشته باشید. 
علاوه بر این می توان کمی روی براش یا اسفنج آرایشی خود زده و سپس کرمپودر و کانسیلر را استفاده کنید. 
توصیه می کنیم بطری را در یخچال نگهداری کنید تا محتویات آن، اثرات خنک کننده و طراوت بخش بیشتری داشته باشد. 

نقد و بررسی اسپری آبرسان صورت حاوی آلوئه ورا، آداپتوژن و آب نارگیل ماریو بادسکو

این اسپری صورت همانند سایر محصولات ماریو بادسکو فوق العاده محبوب است. محصول در طول روز آبرسانی خاص و سریعی به پوست داده و آثار خستگی در میان روز را برطرف می سازد. پوست شما بعد از استفاده از آن احساس طراوت کرده و دیگر خشکی حس نمی شود. از این رو برای افرادی که در مناظق بسیار گرم و خشک زندگی می کنند نیز ایده آل بوده و به بهبود ظاهر پوست این افراد کمک زیادی می کند. این فیس میست بسیار سبک است و چهره را شاداب نگه می دارد. بنابراین از این اسپری می توان به عنوان یک اسپری تنظیم کننده آرایش نیز استفاده کرد. همچنین زمانی که پوست شما احساس خشکی می کند، این محصول بسیار کارساز بوده و احساس شگفت انگیزی ایجاد می کند. شما می توانید درست قبل از سرم های هیالورونیک از این اسپری استفاده کنید تا اثربخشی آن را بیشتر کند. این اسپری صورت بدون رایحه مصنوعی بوده و در عین حال بوی عالی و باورنکردنی دارد.

اسپری آبرسان صورت حاوی آلوئه ورا، آداپتوژن و آب نارگیل ماریو بادسکو Mario Badescu Facial Spray With Aloe, Adaptogens And Coconut Water

معرفی برند ماریو بادسکو

ماریو بادسکو برندی اروپایی می‌باشد که توسط متخصص مراقبت از پوست رومانیایی به شهر نیویورک آورده شده است. این کمپانی بزرگ با ایده‌ها و خلاقیت های نوآورانه خود توانسته در صدر جدول برترین برند های دنیا جا گیرد و با تولید محصولات مراقبتی خود به برندی محبوب در جهان تبدیل شود که در فروشگاه هایی مانند Urban Outfitters و Sephora Beauty به فروش میرسد. محصولات برند ماریو بادسکو با جوش های سرسفید، خشکی و کدری پوست، آکنه و ... مبارزه کرده و پوست را از شر این معضلات پوستی نجات میدهد. این برند معروف با فرمولاسیونی موثر توانسته نظر بسیاری از مصرف کنندگان را به خود جلب کند و در سراسر جهان محبوب و پرطرفدار شود. 

Mario Badescu Facial Spray With Aloe, Adaptogens And Coconut Water

Hydrate skin and boost moisture with Hyaluronic Acid, Niacinamide, Coconut Water – hydrating, humectant, and occlusive ingredients. Refreshing and hydrating facial spray. Creates a radiant dewy skin glow. A combination of Adaptogens (Adaptogenic plant and root extracts) help nourish the skin, fight aging, and improve its overall appearance. . Hyaluronic Acid and Niacinamide provide added hydration and help skin to maintain moisture levels with their humectant and occlusive properties. Aloe Vera and Coconut Water help to soothe, hydrate and refresh skin.

مشخصات کالا

موارد استفاده

نوع پوست انواع پوست
مناسب برای همه افراد

مشخصات محصول

حجم

118 و 29 میلی لیتر

کشور مبدا برند

آمریکا

برند

ماریو بادسکو

نظرات

سید محمدی
۰۰
پاسخخاصیت ترمیم کنندگی هم داره
درسا
۰۰
پاسخابرسانی خوبی داره و اسپری بودنش خیلی خوبه
حیدری
۰۰
پاسخلکهام خیلی کم رنگ شده
بابایی
۰۰
پاسخهم ابرسانی میکنه هم لک هارو کم رنگ میکنه
captcha Refresh
محصولات مشابه