بستن

رایا میکاپ / رایا کازمتیک بدن دئودورانت دئودورانت و ضد تعریق گیاهی بوتانیکال فاقد آلومینیوم مالین و گوئتز
دئودورانت و ضد تعریق گیاهی بوتانیکال فاقد آلومینیوم مالین و گوئتز

دئودورانت و ضد تعریق گیاهی بوتانیکال فاقد آلومینیوم مالین و گوئتز حجم 73 گرم

Malin + Goetz botanical deodorant

کد کالا :

•    برند: مالین + گوئتز - Malin + Goetz
•    مبدا برند: آمریکا
•    محافظت موثر در برابر عرق و بوی بد زیر بغل 
•    موثر در کاهش تعریق و شاداب نگه داشتن زیر بغل 
•    خنثی کننده باکتری های ایجاد کننده بو و جذب رطوبت و عرق پوست 
•    بدون باقی گذاشتن هیچ گونه اثر یا لکه
•    حاوی 12 عصاره گیاهی و فاقد آلومینیوم و الکل
•    مناسب انواع پوست خصوصا پوست حساس
•    وزن: 5.1 گرم

حجم مورد نظر خود را انتخاب کنید :

نا موجود موجود شد به من اطلاع بده
مالین و گوئتز
نام برند : مالین و گوئتز
+ موارد بیشتر

دئودورانت و ضد تعریق گیاهی بوتانیکال فاقد آلومینیوم مالین + گوئتز با وزن 5.1 گرم و ساخت کشور آمریکا، محصولی ایده آل برای خوشبو نگه داشتن ناحیه زیر بغل است. این دئودورانت با مواد طبیعی فرموله شده و حاوی ترکیبی از 12 عصاره گیاهی می باشد. دئودورانت و ضدتعریق گیاهی فاقد آلومینیوم مالین و گوئتز که با فناوری خوشبوکننده نوآورانه ای ساخته شده است، محافظت موثری را در برابر عرق و بوی بد زیر بغل ارائه می دهد. همچنین تعریق را کاهش داده و به تازه و شاداب نگه داشتن زیر بغل کمک می کند. این محصول ترکیبات کاملا ایمنی دارد و بدون استفاده از آلومینیوم، الکل، جوش شیرین، پارابن و عطر مصنوعی فرموله شده است. 

آشنایی با دئودورانت و ضد تعریق گیاهی فاقد آلومینیوم Malin + Goetz

دئودورانت ها یکی از کاربردی ترین محصولات در تمام طول سال به ویژه در فصول گرم هستند. این ضد تعریق ها به شما کمک می کنند تا میزان تعریق و بوی بد ناشی از آن را کنترل کرده و همیشه خوش بو بمانید. دئودورانت ضد تعریق گیاهی برند مالین+گوتز یک دئودورانت طبیعی می باشد که به جای ترکیبات شیمیایی مضر از روغن نارگیل، عصاره های طبیعی و گیاهی، پودر جو ساخته شده است. این دئودورانت همچنین دارای رنگ و عطرهای طبیعی می باشد. از این رو برای انواع پوست به خصوص پوست های حساس مناسب است. علاوه بر این از نظر جنسیت نیز خنثی بوده و برای انواع و رنگ های پوست همه افراد ساخته شده است. 

دئودورانت و ضد تعریق گیاهی بوتانیکال فاقد آلومینیوم مالین + گوئتز Malin + Goetz botanical deodorant

توضیحاتی پیرامون دئودورانت و ضد تعریق بوتانیکال فاقد آلومینیوم مالین و گوئتز

دئودورانت و ضد تعریق بوتانیکال فاقد آلومینیوم مالین + گوئتز به کمک ترکیبات گیاهی اثری آرام بخش را ارائه می دهد. این دئودورانت با عصاره فندق جادوگر و روغن نارگیل غنی از آنتی اکسیدان به خنثی کردن باکتری های ایجاد کننده بو کمک می کند. همچنین به کمک پودر جو سبب جذب رطوبت و عرق پوست می شود. این دئودورانت گیاهی با ساختار استیکی نیمه شفاف به آرامی روی پوست می لغزد. همچنین بدون باقی ماندن هیچ گونه اثر یا لکه ای عمل می کند. بنابراین برای استفاده با تیشرت های سفید نیز مناسب است. دئودورانت بوتانیکال مالین + گوئتز فرمولاسیونی تمیز و در عین حال محافظ دارد. این محصول به صورت وگان و بدون تست بر روی حیوانات فرموله شده و بسته بندی آن قابل بازیافت است. 

ویژگی های دئودورانت فاقد آلومینیوم گیاهی بوتانیکال مالین + گوئتز

•    حاوی ترکیبی از 12 عصاره گیاهی و طبیعی، عصاره فندق جادوگر، روغن نارگیل غنی از آنتی اکسیدان، پودر جو 
•    دارای فناوری خوشبوکننده نوآورانه و محافظت موثر در برابر عرق و بوی بد زیر بغل 
•    موثر در کاهش تعریق و تازه و شاداب نگه داشتن زیر بغل 
•    خنثی کننده باکتری های ایجاد کننده بو و جذب رطوبت و عرق پوست 
•    دارای ساختار استیکی نیمه شفاف و قابلیت لغزیدن آرام و راحت روی پوست
•    بدون باقی گذاشتن هیچ گونه اثر یا لکه ای 
•    مناسب برای استفاده با تیشرت های سفید
•    دارای ترکیبات کاملا ایمن و فاقد آلومینیوم، الکل، جوش شیرین، پارابن و عطر مصنوعی
•    دارای رنگ و عطرهای طبیعی 
•    حاوی عصاره گیاهان با اثری آرام بخش 
•    وگان و بدون تست بر روی حیوانات 
•    دارای بسته بندی قابل بازیافت
•    قابل استفاده برای خانم ها و آقایان
•    مناسب برای انواع پوست به خصوص پوست های حساس
•    وزن: 5.1 گرم

دئودورانت و ضد تعریق گیاهی بوتانیکال فاقد آلومینیوم مالین + گوئتز Malin + Goetz botanical deodorant

عناصر سازنده اصلی

این دئودورانت از ترکیب 12 عصاره گیاهی طبیعی مانند اکالیپتوس، ترنج و ... ساخته شده که زیر بغل را شاداب نگه می دارد و اثر آرامش بخش دارند. همچنین ویج هازل یا فندق جادوگر یک قابض طبیعی است که به خنثی کردن باکتری های ایجاد کننده بو کمک می کند. پودر جو نیز به جذب رطوبت، عرق و روغن ها برای جلوگیری از ایجاد بو و تعریق کمک می کنند. از طرفی روغن نارگیل غنی از آنتی اکسیدان بوده و خنثی کننده بو است. 

طریقه استفاده 

از این دئودورانت می توانید روزانه روی زیر بغل تمیز و خشک استفاده نمایید. 

نقد و بررسی دئودورانت بوتانیکال فاقد آلومینیوم مالین و گوئتز

پس از آشنایی با مشخصات محصول، در این قسمت به دنبال بررسی عملکرد این دئودورانت هستیم. نحوه عملکرد این دئودورانت شگفت انگیز است و در کنترل تعریق و بوی زیر بغل به خوب عمل می کند. این محصول برای استفاده در هنگام انجام ورزش های سبک نیز عالی عمل می کند. از طرفی تی شرت یا پیراهن و لباس های شما را لکه نمی کند. ویژگی مهم این دئودورانت آن است که فاقد آلومینیوم بوده و برای سلامتی شما کاملا بی خطر است. بنابراین برخلاف اکثر دئودورانت ها و ضد تعریق ها، باعث حساسیت و هیچ تحریک پوستی یا واکنش آلرژیک نمی شود. لذا حتی برای افراد بسیار حساس نیز مناسب است. این محصول همچنین باعث تیره شدن پوست زیر بغل نمی شود. دئودورانت بوتانیکال بوی طبیعی و گیاهی دارد و اثر آن تا ساعت ها در طول روز ماندگار است. با این حال شاید بیش از این زمان یا بعد از بیرون رفتن در گرمای روز، باید آن را دوباره تمدید کنید.
در این ضد تعریق گیاهی به دلیل سطح عصاره طبیعی و روغن های استفاده شده، رنگ فرمول ممکن است متفاوت باشد. این مسئله کارایی محصول را کاهش نمی دهد. همچنین ممکن است متوجه شوید که مقداری جوهر روی بسته بندی دئودورانت به مرور زمان در تماس مداوم با روغن ها از بین می رود. این به دلیل این واقعیت است که از جوهرهای تمیزتری برای تجزیه زیستی استفاده شده است. مطمئن باشید این به هیچ وجه عملکرد محصول را تحت تاثیر قرار نمی دهد.

دئودورانت و ضد تعریق گیاهی بوتانیکال فاقد آلومینیوم مالین + گوئتز Malin + Goetz botanical deodorant

برند مالین و گوئتز (Malin + Goetz)

برند آمریکایی مالین و گوئتز محصولاتی در زمینه مراقبتی تولید کرده و فعالیت خود را از سال 2012 شروع کرده است. محصولات این برند حاوی ترکیباتی از 12 عصاره گیاهان طبیعی با فناوری های نوآورانه و ترکیبات ایمن و موثر میباشد. محصولات برند مالین و گوئتز برای انواع پوست بانوان و آقایان مناسب بوده و محصولات خود را در بسته بندی های قابل بازیافت تولید کرده که از رنگ و رایحه های طبیعی تولید شده و دارای گواهی Crulety Free بر روی محصولات خود است. محصولات تولیدی این برند از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار بوده و قبل از عرضه توسط متخصصان پوست تست می‌شوند تا ایمنی و عملکرد موثر آنها تضمین شده و سپس در اختیار مشتریان قرار گیرد.

Malin + Goetz botanical deodorant

our botanical deodorant offers clean + effective protection from underarm odor + reduces sweat without the use of aluminum, alcohol, baking soda, parabens or synthetic fragrance. synthesized with innovative deodorizing technology, this semi-translucent stick formula offers effective odor protection, gliding on smoothly + without leaving any residue or stains. suitable for all skin types, especially sensitive. natural fragrance + color.

مشخصات کالا

موارد استفاده

نوع پوست انواع پوست

مشخصات محصول

وزن

5.1 گرم و 73 گرم

کشور مبدا برند

آمریکا

برند

مالین و گوئتز

نظرات

بیگی
۰۰
پاسخپوست های حساسم میتونن استفاده کنن
احمدی
۰۰
پاسخگیاهی بودنش خیلی خوبه
captcha Refresh
محصولات مشابه