بستن

بنر هدر دسکتاپ
بنر هدر موبایل
رایا میکاپ / رایا کازمتیک مراقبتی پوست ضدآفتاب کرم ضد آفتاب فلویید بی رنگ لاروش پوزای با اس پی اف 50+ مدل آنتلیوس یووی مون 400
کرم ضد آفتاب فلویید بی رنگ لاروش پوزای با اس پی اف 50+ مدل آنتلیوس یووی مون 400

کرم ضد آفتاب فلویید بی رنگ لاروش پوزای با اس پی اف 50+ مدل آنتلیوس یووی مون 400

La Roche Posay Anthelios UVMune 400 Invisible Fluid SPF50+ Sun Cream

کد کالا : 30318107
1,426,000 تومان 1,134,000 تومان

•    برند: لاروش پوزای - La Roche Posay
•    محافظت بسیار بالایی در برابر اشعه هایUVB  و UVA و  Ultra Long UVA 
•    فوق العاده مقاوم در برابر آب، عرق، شن و ماسه
•    دارای بافت سبک و نامرئی روی پوست
•    بدون ایجاد چربی، چسبناکی و رد سفیدی
•    قابل استفاده در اطراف چشم
•    مناسب انواع پوست مخصوصا پوست حساس
•    حجم: 50 میلی لیتر

خرید با محصولات مشابه مقایسه کن
لاروش پوزای
نام برند : لاروش پوزای
+ موارد بیشتر

کرم ضد آفتاب فلویید بی رنگ لاروش پوزای با اس پی اف 50+ مدل آنتلیوس یووی مون 400 با حجم  50میلی لیتر و محصول فرانسه، یکی از بهترین و سبک ترین ضد آفتاب های موجود در بازار است. این محصول سطح محافظت بسیار بالایی در برابر اشعه های UVA/UVB  ارائه می دهد. همچنین دارای فیلتر UV انحصاری جدیدی بوده و در برابر اشعه های ماوراء بنفش فوق العاده طولانی UVA حداکثر حفاظت را ایجاد می کند. کرم ضد آفتاب فلویید بی رنگ لاروش پوزای با اس پی اف 50+ مدل Anthelios UVMune 400 در کنار حفاظت بسیار بالا، در برابر آب، عرق، شن و ماسه فوق العاده مقاوم است. این فرمول مقاوم برای انواع پوست و تمام فتوتیپ ها مخصوصا پوست های حساس مناسب می باشد. 

معرفی فلویید ضد آفتاب بی رنگ اس پی اف 50+ آنتلیوس یووی مون 400 لاروش پوزای

اشعه های آفتاب اصلی ترین عامل آسیب رسان پوست هستند. به همین دلیل استفاده از ضد آفتاب ها موثرترین گام برای کمک به حفظ سلامتی و جوانی پوست است. کرم ضدآفتاب فلویید بی رنگ اس پی اف 50+ آنتلیوس یووی مون 400 برند La Roche Posay نسخه جدیدتر و بهبود یافته ضدافتاب Ultra-Light این برند است. این ضدآفتاب دارای فرمول مینیمالیستی و هایپو آلرژی و تکنولوژی های خلاقانه است که برای پوست های حساس طراحی و آزمایش شده است. ضدآفتابAnthelios UVMune 400  لروش پوزی دارای تست درماتولوژیک و تست آلرژی می باشد. این محصول توسط متخصص پوست و چشم پزشک بر روی پوست ها و چشم های حساس و استفاده کنندگان از لنز تماسی تست شده است. 

کرم ضد آفتاب فلویید بی رنگ لاروش پوزای با اس پی اف 50+ مدل آنتلیوس یووی مون 400 La Roche Posay Anthelios UVMune 400 Invisible Fluid SPF50+ Sun Cream

توضیحات بیشتر درباره فلویید ضدافتاب بیرنگ لاروش پوزای مدل UVMune 400 با SPF50+

لوسیون ضدآفتاب بی رنگ اس پی اف 50+ مدل UVMune 400 لروش پوزای یک ضدافتاب ضد آب با فرمول ملایم و بافت سبک می باشد. این ضدافتاب به خوبی از پوست در برابر آسیب های ناشی از اشعه های UV به ویژهUVB  و UVA و  Ultra Long UVAمحافظت می کند. همچنین ضد حساسیت است و بافت غیر چرب و غیر چسبناکی دارد. لذا یک پوشش بی رنگ و نامرئی روی پوست ایجاد کرده و آثار سفیدی باقی نمی گذارد. فلوئید ضد آفتاب اس پی اف 50+ لاروش پوزای اثر آنتی اکسیدانی و بازسازی کننده دارد. این محصول فاقد رایحه و عطر و بو بوده و ضد سوزش چشم است. بنابراین در اطراف چشم ها نیز قابل استفاده می باشد. این محصول همچنین دارای بسته بندی سازگارتر با محیط زیست و قابل بازیافت است. 

مشخصه های ضد آفتاب فلوییدی نامرئی لاروش پوزای اس پی اف 50+ مدل Anthelios UVMune 400

•    محافظت بسیار بالایی از پوست در برابر اشعه هایUVB  و UVA و  Ultra Long UVA 
•    دارای فیلتر UV انحصاری جدید و ارائه حداکثر حفاظت در برابر اشعه های ماوراء بنفش فوق العاده طولانی UVA 
•    دارای فرمول فوق العاده مقاوم در برابر آب، عرق، شن و ماسه
•    دارای فرمول ملایم و فلوییدی با بافت سبک و بی رنگ و نامرئی روی پوست
•    ایجاد پوشش غیر چرب و غیر چسبناک و بدون آثار سفیدی روی پوست
•    دارای فرمول مینیمالیستی با تکنولوژی های خلاقانه
•    هایپو آلرژی و ضد حساسیت 
•    دارای اثر آنتی اکسیدانی و بازسازی کننده 
•    دارای تست درماتولوژیک و تست آلرژی
•    تست شده توسط متخصص پوست و چشم پزشک بر روی پوست و چشم های حساس و استفاده کنندگان از لنز تماسی 
•    ضد سوزش چشم و قابل استفاده در اطراف چشم ها 
•    نسخه جدیدتر و بهبود یافته ضدافتاب Ultra-Light لاروش پوزای
•    فاقد رایحه و عطر و بو 
•    دارای بسته بندی سازگارتر با محیط زیست و قابل بازیافت
•    مناسب برای انواع پوست و تمام فتوتیپ ها مخصوصا پوست های حساس
•    حجم:  50 میلی لیتر

کرم ضد آفتاب فلویید بی رنگ لاروش پوزای با اس پی اف 50+ مدل آنتلیوس یووی مون 400 La Roche Posay Anthelios UVMune 400 Invisible Fluid SPF50+ Sun Cream

نحوه مصرف محصول

از این ضدآفتاب به صورت روزانه و قبل از قرار گرفتن در معرض نور خورشید استفاده کنید. قبل از استفاده آن را تکان دهید. سپس مقدار کافی از ضدافتاب را روی پوست صورت و بدن خود بزنید. برای حفظ اثر محافظتی، آن را به ویژه پس از دوش گرفتن، شنا کردن یا خشک کردن با حوله و ... تمدید کنید. 

بررسی عملکرد کرم ضد آفتاب فلوئید بی رنگ با SPF50+ لاروش پوزای

در رابطه با عملکرد ضد آفتاب آنتلیوس یووی مون 400 اس پی اف 50+ لاروش پوزای باید گفت که این محصول نسخه پیشرفته تر ضدافتاب Ultra-Light لاروش پوزای است. برای بیش از 25 سال، ضمحصولاتAnthelios  از نظر نوآوری های مهم پیشگام بوده است. فیلترهای UVA، حفاظت از طیف گسترده، بافت ها و فناوری ها. ضد سوزش و حساسیت و ... جزو ویژگی های برجسته آن ها است. اثر Anthelios از طریق مطالعات بالینی انجام شده در داخل بدن بر روی افراد نشان داده شده است. محصولات Anthelios همگی دارای فاکتور PPD (تیره شدن مداوم رنگدانه) هستند. اثربخشی آن توسط یک فایل 16 مطالعه بالینی انجام شده توسط متخصصان پوست مشهور جهان به اثبات رسیده است. یکی از ویژگی های انحصاری این ضد آفتاب بی نظیر، تکنولوژی  NETLOCKبرای حفاظت بسیار بالا در یک بافت نامرئی و غیر چرب و چسبنده است. قطرات میکرو آن با هم گروه می شوند تا یک محافظ قوی ایجاد کنند که محافظتی همگن، پایدار و بسیار مقاوم را ارائه می دهد.
یکی دیگر از خصوصیات بارز این محصول فاکتور حفاظت در برابر اشعه های بلند و طولانی UVA است. اشعه های* [380 400nm] = UVA طولانی / [380 400 نانومتر] انتهای طیفی است که UVA  بسیار طولانی نامیده می شود. لذا این ضد آفتاب نهایت محافظت در برابر این اشعه ها را ایجاد می کنند. این محصول در میان مصرف کنندگان نیز امتیاز 4.6 از 5 را کسب نموده و آن ها به شدت این محصول را به دیگران توصیه می کنند. آن ها همچنین معتقدند این محصول تا حد زیادی بهترین ضدافتاب صورت موجود در بازار است. زیرا به راحتی روی پوست اعمال می شود و زیر آرایش نیز عالی به نظر می رسد. علاوه بر این دارای فرمولی شفاف و ملایم بر روی پوست است که به خوبی از پوست در برابر اشعه های UVA و UVB از جمله UVA فوق العاده طولانی محافظت می کند. استفاده از این ضدآفتاب فوق العاده عالی و آسان است. اما عده ای معتقدند این محصول با وجود محافظت خوبی که دارد اما در مقایسه با فرمول قدیمی، یک رنگ جزئی روی پوست باقی می گذارد. این ضدآفتاب باعث آسیب و حساسیت نشده و حتی با پوست چرب همخوانی کاملی دارد. لذا هر 365 روز در سال می توان از آن استفاده کرد. از طرفی یک بطری این محصول مدت زیادی دوام می آورد.

کرم ضد آفتاب فلویید بی رنگ لاروش پوزای با اس پی اف 50+ مدل آنتلیوس یووی مون 400 La Roche Posay Anthelios UVMune 400 Invisible Fluid SPF50+ Sun Cream

توضیحاتی کوتاه در مورد لاروش پوزای (La Roche Posay)

برند لاروش پوزای از جمله برند های فرانسوی است که از سال 1975 در زمینه تولید محصولات بهداشتی و پوستی فعالیت دارد. نام این برند از چشمه آب گرم در شهر لاروش پوزای الهام گرفته که دکتر پیر میلون برای اولین بار به خواص درمانی آب چشمه آن پی برد و محصولات خود را با استفاده از این مواد طبیعی تولید کرد. برند لاروش پوزای به مواد اولیه و فرمولاسیون تولیدی محصولاتش اهمیت ویژه‌ای میدهد و همواره محصولاتی تولید می‌کند که از ترکیبات ایمن، مرغوب و موثر فرموله شده و از قیمت مناسبی برخوردار می‌باشد. این برند به دلیل کیفیت و تاثیر گذاری بالا رضایت بسیاری در میان مشتریان دارد و توانسته در اروپا بدرخشد.

LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS UVMUNE 400 INVISIBLE FLUID SPF50+ SUN CREAM

Dedicated to finding solutions for all skin concerns no matter how big or small, the dermatologist-approved French pharmacy brand La Roche-Posay is here to save sensitive skin from everyday irritations. Fragrance-free and offering ultra protection against harmful rays, say hello to the new and exclusive sun filter ‘Mexoryl 400’ that’s here to protect you from Ultra Long UVA rays for the ultimate protection against UV induced damage.

مشخصات کالا

موارد استفاده

نوع پوست انواع پوست
مناسب برای همه افراد

مشخصات محصول

حجم

50

کشور مبدا برند

فرانسه

برند

لاروش پوزای

نظرات

سمیرامعصومی
۰۰
پاسخسلام من همین مدل و مارک و از تایلند خریدم اونجا تازه قیمتش بالاتر از ایران بود ولی راضی نبودم چون خیلی روغنیه پوستمو چرب تر از قبلش میکرد با اینکه تاکید کردم عرق نکنه پوستمو چرب نکنه ولی خاصیت و فرمولاسیون ضدآفتاب بودنش خوبه چون من زیر ظلِ آفتاب ولی نسوختم
مریم
۰۰
پاسختاریختاریخ مصرف تا کی هست ؟؟
مدیر
۰۰

سلام.2025-2026

اکرم السادات
۰۰
پاسخسلام
ببخشید این سوال را میپرسم ولی چطور اصل و فیکش رو تشخیص بدیم
مدیر
۰۰

سلام.وقت بخیر.به پشتیبانیمون در واتساپ پیام بدید راهنماییتون کنن

هستی
۰۰
پاسخبرای پوست چرب و مستعد جوش مناسبه؟؟
مدیر
۰۰

سلام.وقت بخیر.بله

عذرا
۰۰
پاسخعالیه حرف نداره
نازنین امیری
۰۰
پاسخسلام من مدل آنتلیموس ضد آفتاب لاروش پوزای رو خریدم با اینکه خیلی گرونه چرا روی صورتم پیل میشه مشکل سلول مرده پوستی ندارم چون فیشیال پوستی انجام دادم ، این مدلی که خریدم بوی مون 400 نداره وبوی الکل نداره ، انگار بوی گل محمدی میده ممکنه تقلبی باشه؟؟
مدیر
۰۰

سلام.وقت بخیر.این سری زدنی به حالت ضربه ای بزنین ببینین بازم پیل میشه

سمیرا
۰۰
پاسخ بهترین ضدافتابی که استفاده کردم هست
حسینی
۰۰
پاسختاریخ انقضاش تا کِی هست؟
مدیر
۰۰

سلام.وقت بخیر.2025

سوران
۰۰
پاسخخیلی ضدافتاب خوبیه احساس سنگینی رو پوست نمیکنم
ریاحی
۰۰
پاسخدر یک کلمه بگم عالیه عالی واقعا ارزش خرید داره
captcha Refresh
محصولات مشابه