بستن

رایا میکاپ / رایا کازمتیک مراقبتی پوست روغن رولی فلایت مود ال بی بی
روغن رولی فلایت مود ال بی بی

روغن رولی فلایت مود ال بی بی

LBB Flight Mode

کد کالا : 30315109

•    برند: ال بی بی – LBB
•    مبدا برند: انگلیس
•    آرامش بخش فوری و مبارزه با استرس و اضطراب در طول روز 
•    حاوی ترکیب 9 اسانس طبیعی و گیاهی تسکین دهنده
•    کاهش تنش های عصبی و کمک به خواب بهتر
•    تقویت روحیه و غلبه بر احساس بی حالی و خستگی 
•    مناسب افراد در معرض اضطراب، نگرانی و تنش عصبی، ترس از پرواز، ناراحتی، بی خوابی
•    حجم: 8 میلی لیتر

نا موجود موجود شد به من اطلاع بده
 ال بی بی
نام برند : ال بی بی
+ موارد بیشتر

روغن آرامش بخش ذهن و ضد استرس و اضطراب رولی فلایت مود ال بی بی یک آرام بخش فوری برای مبارزه با احساسات استرس و اضطراب در طول روز است. این محصول رایحه درمانی چند کاره با ترکیب ماهرانه 9 اسانس 100% طبیعی و روغن های گیاهی گرانبها با خواص تسکین دهنده، ضد ویروسی و ضد باکتریایی فرموله شده است. از این رو ضمن کمک به مبارزه با علائم استرس روزانه، تنش های عصبی را کاهش داده و به شما کمک می کند راحت نفس بکشید. روغن رولی آرام بخش و ضداسترس فلایت مود ال بیبی با کاهش استرس، به آرامش و بهبود خلق و خوی شما کمک می کند. همچنین می توان از این رول همه کاره برای تسکین درد عضلات نیز استفاده کرد. 

معرفی رول روغن ضد استرس و آرام بخش ذهن ال بی بی مدل Flight Mode

بسیاری از افراد زندگی مدرن امروزی مشغله ها و دغدغه ها و نگرانی های زیادی دارند. به طوری که این امر آرامش و استراحت آن ها را مختل می کند. اگر اغلب مضطرب می شوید، احساس استرس می کنید یا در پایان روز برای خاموش کردن افکار و ذهنتان تلاش می کنید، روغن آرام بخش و ضد استرس فلایت مود برند LBB یک مکمل عالی برای سلامت کلی شماست. این محصول یک ترکیب ضروری برای زندگی پرمشغله ای است که ما داریم. بعلاوه برای کسانی که از اضطراب، نگرانی و تنش عصبی، پریشانی، بی خوابی رنج می برند یا مرتباً دچار ناراحتی، عصبانیت، بی قراری یا ترس از پرواز می شوند، مناسب است. این محصول کمکی ایده‌آل برای آرامش در سفر می باشد. 

روغن آرامش بخش ذهن و ضد استرس و اضطراب رولی فلایت مود ال بی بی LBB Flight Mode

توضیحات تکمیلی روغن غلتکی آرامش بخش و رفع کننده استرس حالت پرواز ال بی بی

روغن آرامش بخش ذهن و ضد استرس و اضطراب فلایت مود ال بی بی دارای نت ابتدایی گیاهی و مرکباتی نشاط بخش، نت میانی گلی و نت های پایه از زمین و چوب می باشد. این روغن با هاله ای از رایحه های گرم کننده اکالیپتوس تقویت کننده سیستم ایمنی، درخت چای و نعناع فلفلی به پاکسازی ذهن و محافظت آن کمک می کند. بعلاوه با اسطوخودوس آرام بخش به خواب بهتر کمک می نماید. نعناع هندی و چوب سدر باعث آرامش، تسکین و کاهش تنش عصبی می شوند. لیمو و نعناع خواص نشاط آور داشته و باعث تقویت روحیه و غلبه بر احساس بی حالی و خستگی می شوند. در حالیکه روغن های فوق العاده چیا، مارولا و کاهای مغذی پوست، پایه کاملاً طبیعی و لوکسی را تشکیل می دهند که یک تغذیه غنی از ویتامین است. 

مشخصات روغن ضد استرس و آرام بخش ذهن مدل Flight Mode البیبی

•    آرامش بخش فوری برای مبارزه با احساسات استرس و اضطراب در طول روز 
•    حاوی ترکیب 9 اسانس طبیعی و روغن گیاهی با خواص تسکین دهنده، ضد ویروسی و ضد باکتریایی 
•    مبارزه با علائم استرس روزانه و کاهش استرس و اضطراب و تنش های عصبی 
•    موثر در آرامش و بهبود خلق و خو 
•    قابل استفاده برای تسکین درد عضلات 
•    موثر برای خاموش کردن افکار و ذهن در پایان روزهای پرمشغله
•    دارای نت ابتدایی گیاهی و مرکباتی نشاط بخش، نت میانی گلی و نت های پایه از زمین و چوب
•    حاوی رایحه های گرم کننده اکالیپتوس تقویت کننده سیستم ایمنی، درخت چای و نعناع فلفلی 
•    حاوی نعناع هندی و چوب سدر و اسطوخودوس آرام بخش و موثر در خواب بهتر 
•    حاوی لیمو و نعناع نشاط آور و موثر در تقویت روحیه و غلبه بر احساس بی حالی و خستگی 
•    حاوی روغن های فوق العاده چیا، مارولا و کاهای مغذی برای یک تغذیه غنی از ویتامین
•    ایده‌آل برای آرامش در سفر و رفع ترس از پرواز
•    دارای طراحی رولی و غلتکی جمع و جور و قابل حمل
•    وگان و بدون تست حیوانی 
•    مناسب برای افراد در معرض اضطراب، نگرانی و تنش عصبی، پریشانی، ناراحتی، بی قراری، عصبانیت، بی خوابی
•    حجم: 8 میلی لیتر

روغن آرامش بخش ذهن و ضد استرس و اضطراب رولی فلایت مود ال بی بی LBB Flight Mode

مواد موثر

این محصول ترکیبی از 9 اسانس قدرتمند است که به طرز ماهرانه ای برای مقابله با هر گونه استرس ترکیب شده اند. عصاره تی تری یا درخت چای، اکالیپتوس و ماژورام به تصفیه هوا، تقویت ایمنی طبیعی، رفع احتقان و جلوگیری از سرماخوردگی و عفونت کمک می کند. اسطوخودوس، نعناع هندی و چوب سدر این ترکیب را کامل می کنند و برای تسکین استرس روزمره و ایجاد حس آرامش در آن باقی می مانند. لیمو و نعناع باعث نشاط روح و تقویت روحیه می شوند. روغن های حامل سوپرفود، مارولا، چیا و کاهای تغذیه ای سرشار از ویتامین را به پوست می دهند.

طرز استفاده

از روغن آرامش بخش فلایت مود ال بی بی می توانید به عنوان بخشی از یک تمرین ذهنی، یوگا، مدیتیشن یا تمدد اعصاب روزانه برای رهایی از استرس استفاده کنید. به خصوص برای آرامش فوری در لحظات پر استرس افراد مضطرب و عصبی مثلا قبل از آماده شدن برای امتحانات، سخنرانی ها، مصاحبه ها یا هر شکلی از سفر بکار می رود. 
روغن را روی نقاط نبض دار خود (مچ دست، پشت گوش، گردن یا شقیقه ها)، کف دست، دستمال یا تشک یوگا بزنید. سپس به طور عمیق نفس بکشید و دم و بازدم کنید. حالت ذهنی که می خواهید به آن برسید را تجسم کنید و این کار را تکرار نمایید. 

نکات احتیاطی

این محصول را دور از نور مستقیم خورشید نگهداری کرده و از تماس آن با چشم خودداری کنید. بعلاوه این روغن برای استفاده در بارداری توصیه نمی شود.

نقد و بررسی روغن آرامش بخش و تسکین دهنده رولی فلایت مود ال بی بی

این محصول برای استفاده روزانه در روز، شب و تمام لحظات مناسب است. زیرا یک محرک ذهنی برای کاهش استرس بوده و هر تنفس از این روغن آروماتراپی شما را به حالتی از آرامش ضمن مبارزه با استرس ها منتقل می کند. این روغن به شما کمک می کند آرام و تحت کنترل بمانید. ترکیب زیبای اسانس ها واقعا نشاط آور و انرژی زا است. رایحه آرامش بخش آن افراد نگران را وادار می کند نگرانی را کنار بگذارند و خیلی سریع آرام شوند. خصوصا در روزهای شلوغ و مسافرت های طولانی کمک می کند تا آرامش داشته باشید. به نحوی که انگار شما را به مکانی آرام تر می برد. این روغن طبیعی از مواد تشکیل دهنده بسیار با کیفیت ساخته شده و روی سلامتی تمرکز دارند. لذا یک محصول ضروری در جعبه ابزار سلامتی شما خواهد بود. بهتر است آن را همه جا با خود ببرید. همچنین این روغن یک هدیه آرامش بخش ویژه می باشد. ترکیب روغن های مفید و ضروری درمانی در یک بطری شیشه ای مات و قابل حمل که مناسب سفر است، ارائه می شود. به طوری که بدون چکه و بدون نشتی می باشد. بنابراین این محصول یک هدیه سلامتی و جایگزینی مدرن و دوست داشتنی برای شکلات یا گل و ... است. 

روغن آرامش بخش ذهن و ضد استرس و اضطراب رولی فلایت مود ال بی بی LBB Flight Mode

در مورد برند ال بی بی LBB

" ال بی بی برای یک زندگی مدرن و پویا ایجاد شده است." این آرمان و شعار برند LBB برای مصرف کنندگان محصولات خود است. برند Lbb توسط Nnenna xoxo تاسیس شد . این برند تمرکز ویژه ای بر حل مشکلات پوستی مخصوصا مشکلاتی که از استرس روزمره برای ما ایجاد میشود. LBB سعی بر بازگرداندن تعادل از دست رفته دارد تا بتواند زندگی را متعادل، شاد و زیبا نگه دارد.

LBB FLIGHT MODE MOOD RESCUE - ESSENTIAL OIL BLEND

Discover moments of calm throughout your day with this multi-tasking aromatherapy ritual. Mindfully formulated with 9 complementary essential oils to relax nervous tension, purify and help you to breathe easily. Extremely versatile and portable, this roller can also be used to bring relief to sore and aching muscles. It is the perfect addition to your holistic wellbeing, if you often get anxious, feel stressed or struggle to switch off at the end of the day.

مشخصات کالا

موارد استفاده

نوع پوست انواع پوست
مناسب برای همه افراد

مشخصات محصول

حجم

8

کشور مبدا برند

انگلیس

برند

ال بی بی

نظرات

غزل
۰۰
پاسخراضیم کاش در حجم های بالا شارژ کنید
captcha Refresh
محصولات مشابه