بستن

رایا میکاپ / رایا کازمتیک مراقبتی پوست سرم سرم رتینول ضد پیری پوست میکرو دوز کیلز حاوی سرامید و پپتید
سرم رتینول ضد پیری پوست میکرو دوز کیلز حاوی سرامید و پپتید

سرم رتینول ضد پیری پوست میکرو دوز کیلز حاوی سرامید و پپتید

Kiehl's Micro-Dose Anti-Aging Retinol Serum with Ceramides and Peptide

کد کالا : 30303212

•    برند: کیلز - Kiehl's
•    مبدا برند: آمریکا
•    ارائه دوز ملایم و روزانه از رتینول خالص
•    ایجاد حداکثر اثربخشی با حداقل اثرات لایه برداری و قرمزی و خشکی 
•    تسریع روند تجدید سلولی و بازسازی پوست 
•    کاهش چروک و منافذ باز و علائم پیری
•    صاف و سفت و یکدست کننده رنگ و بافت پوست
•    مناسب انواع پوست حتی پوست حساس 
•    حجم: 10 میلی لیتر

نا موجود موجود شد به من اطلاع بده
کیلز
نام برند : کیلز
+ موارد بیشتر

سرم رتینول ضد پیری پوست میکرو دوز کیلز حاوی سرامید و پپتید یک سرم قوی رتینول برای جوانسازی پوست است. این سرم با رتینول خالص در دوز میکرو همراه با سرامیدها و پپتیدها فرموله شده است. فرمولاسیون دقیق میکرو دوز این سرم برخلاف سایر سرم های رتینول نتایج قابل مشاهده ای را با حداقل اثرات لایه برداری و قرمزی و خشکی ارائه می دهد. سرم ضدپیری رتینول میکرو دوز حاوی سرامید و پپتید کیلز به وضوح چین و چروک ها را کاهش می دهد. همچنین پوست را سفت و صاف و محکم کرده و باعث می شود نرم و جوان تر به نظر برسد.

معرفی سرم جوانساز و ضد پیری رتینول کیلز مدل Micro-Dose Anti-Aging Retinol

همان طور که می دانید رتینول یکی از بهترین و قوی ترین ترکیبات برای جوانسازی پوست است. اما بسیاری از افراد از بابت قدرت عملکرد این ماده و احتمال بروز حساسیت پوستی نگران هستند. سرم رتینول ضد پیری با دوز میکرو با سرامید و پپتید برند Kiehl's یک سرم قوی رتینول در دوز میکرو با قدرت روزانه است. بعبارتی این سرم دقیقاً دوز ملایم و روزانه از رتینول خالص را ارائه می دهد تا برای همه انواع پوست از جمله پوست های حساس و افرادی که برای اولین بار از رتینول استفاده می کنند مناسب باشد. لذا به راحتی در روتین مراقبت از پوست روز یا شب قابل استفاده است. 

سرم رتینول ضد پیری پوست میکرو دوز کیلز حاوی سرامید و پپتید Kiehl's Micro-Dose Anti-Aging Retinol Serum with Ceramides and Peptide

توضیحات تکمیلی سرم ضدپیری میکرو دوز آنتی ایجینگ رتینول کیلز 

سرم جوانساز صورت کیلز مدل میکرو دوز آنتی ایجینگ رتینول روند تجدید سلولی و بازسازی پوست را تسریع می کند. این سرم فرمولی سبک با جذب سریع دارد و باعث طراوت بخشی پوست و رفع علائم قابل مشاهده پیری می شود. بعلاوه منافذ پوست را به حداقل می رساند و رنگ و بافت آن را یکدست تر می کند. این سرم همچنین باعث افزایش استحکام پوست و تقویت سد رطوبتی آن می شود. در نتیجه به افزایش تحمل پوست نسبت به رتینول خالص کمک می کند. به همین جهت حداکثر اثربخشی با حداقل حساسیت یا بدون آسیب را ارائه خواهد داد. این محصول فاقد پارابن، فتالات، روغن معدنی، رنگ، سیلیکون و عطر است.

مشخصات سرم ضد پیری پوست حاوی رتینول میکرو دوز کیلز 

•    سرم قوی رتینول در دوز میکرو با قدرت روزانه
•    دارای فرمولاسیون دقیق و ارائه دوز ملایم و روزانه از رتینول خالص
•    حاوی رتینول خالص در دوز میکرو و سرامیدها و پپتیدها 
•    دارای عملکرد ضد پیری قوی و جوانسازی پوست 
•    ایجاد حداکثر اثربخشی با حداقل اثرات لایه برداری و قرمزی و خشکی 
•    تسریع روند تجدید سلولی و بازسازی کننده پوست 
•    کاهش چشمگیر چین و چروک ها و منافذ باز پوست و رفع علائم قابل مشاهده پیری
•    صاف و یکدست کننده رنگ و بافت پوست
•    سفت و محکم کننده پوست
•    افزایش استحکام پوست و تقویت سد رطوبتی آن 
•    طراوت بخش و نرم کننده پوست
•    دارای فرمولی سبک و جذب سریع
•    قابل استفاده در روتین مراقبت از پوست روز یا شب
•    ایده آل برای افرادی که اولین بار از رتینول استفاده می کنند 
•    فاقد پارابن، فتالات، روغن معدنی، رنگ، سیلیکون و عطر 
•    مناسب برای انواع پوست از جمله پوست های حساس 
•    حجم: 10 میلی لیتر

سرم رتینول ضد پیری پوست میکرو دوز کیلز حاوی سرامید و پپتید Kiehl's Micro-Dose Anti-Aging Retinol Serum with Ceramides and Peptide

مواد موثر

ماده اصلی این سرم رتینول خالص است که یک ماده موثر در مراقبت از پوست ضد پیری می باشد. این ماده به پوست کمک می کند تا سلول های تازه و جدید بیشتری را در سطح پوست بسازد. رتینول خالص موجود در سرم ضد پیری کمک می کند تا به طور پیوسته تجدید سلولی سطح پوست تسریع شود. لذا به نوسازی آشکار پوست برای ایجاد ظاهری سالم و باطراوت کمک می کند. در عین حال فواید ضد پیری را به همراه دارد و باعث صاف و سفت و جوان شدن پوست می شود. دقیقاً به همین دلیل است که رتینول از نظر متخصصان پوست به عنوان یک ضد پیری قوی شناخته می شود. زیرا با رفع علائم قابل مشاهده پیری، پوستی به وضوح بازسازی شده با ظاهری جوان ایجاد می کند. 
سرامیدها نیز لیپیدهایی هستند که به طور طبیعی در پوست و مو وجود دارند. در این سرم، سرامیدها به تقویت سد رطوبتی به منظور افزایش تحمل پوست نسبت به رتینول خالص کمک می کنند. در فرمول این سرم از پپتید برای افزایش یکپارچگی پوست استفاده شد. زیرا کمک می کند تا نتایج بهینه و قابل مشاهده برای تجدید جوانی دریافت کند. 

طرز استفاده

پس از پاکسازی پوست، سرم رتینول میکرو دوز کیلز را روی کل صورت، از جمله زیر چشم و ناحیه پنجه کلاغی بزنید. با احتیاط از تماس سرم با چشم، ناحیه پلک و لب ها خودداری کنید. 
از این سرم میتوان صبح یا شب استفاده کرد، با این حال ما استفاده در شب را توصیه می کنیم. اگر در طول روز از آن استفاده می کنید، استفاده از ضد افتاب را فراموش نکنید. 

نقد و بررسی سرم ضد پیری رتینول میکرودوز کیلز

مهم ترین ویژگی این سرم، عملکرد ملایم یعنی حداکثر اثربخشی رتینول با حداقل تا بدون ناراحتی است. در واقع این محصول از رتینول هر روز با کمترین اثرات ناراحت کننده و در عین حال مزایای قوی ضد پیری پوست بکار می رود. فرمول آن شامل پپتید برای حمایت بیشتر و حفظ مزایای ترمیم رتینول و سرامیدهایی است که لیپیدهای سد حیاتی پوست را آزاد می کنند تا به ایجاد تحمل به رتینول و جلوگیری از خشکی کمک کنند. سپس دوز دقیق رتینول را می توان به طور موثر به پوست رساند تا بدون تسریع بیش از حد تجدید سلولی یا ایجاد اختلال در سد پوست، فوایدی را ارائه دهد. این سرم رتینول ملایم که به طور ماهرانه در دوز روزانه کامل کالیبره شده است، نتایج بسیار قوی را با حداقل قرمزی، خشکی یا لایه برداری ارائه می دهد. در نتیجه پوست احساس راحتی می کند.
بر اساس نتایج در یک آزمایش بالینی پس از 12 هفته استفاده از یک بطری سرم رتینول،100%  کاهش خطوط و چین و چروک و90٪  بهبود استحکام و سفتی پوست را نشان داده است. در ارزیابی‌های بالینی همچنین 94% موافق هستند این سرم بافت پوست را صاف و اصلاح می کند.92%  گفتند که رنگ پوست یکدست تر به نظر می رسد. 88%  بیان کردند که منافذ به حداقل رسیده است.92%  از کاربران هم عنوان کردند که کسانی که حتی برای اولین بار از رتینول استفاده می کنند، پوستشان هنگام استفاده احساس راحتی می کند. زیرا این سرم سبک و ملایم، قرمزی، خشکی یا لایه برداری را به حداقل می‌رساند. در نتیجه این سرم مسیت به سایر سرم های رتینول که می توانند بسیار خشن باشند، پوست شما را تحریک و حساس نمی کند. این سرم شگفت انگیز را به هر کسی که می خواهد رتینول را در روتین مراقبت از پوست خود بگنجاند، به شدت توصیه می کنیم. 

سرم رتینول ضد پیری پوست میکرو دوز کیلز حاوی سرامید و پپتید Kiehl's Micro-Dose Anti-Aging Retinol Serum with Ceramides and Peptide

Kiehl's Micro-Dose Anti-Aging Retinol Serum with Ceramides and Peptide

A potent retinol serum in a daily-strength micro-dose that visibly reduces wrinkles, firms skin, evens skin tone, and smoothes texture with minimal discomfort. Paraben-free and fragrance-free.

مشخصات کالا

موارد استفاده

نوع پوست انواع پوست
مناسب برای همه افراد

مشخصات محصول

حجم

10

کشور مبدا برند

کیلز

برند

آمریکا

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه