بستن

رایا میکاپ / رایا کازمتیک مراقبتی پوست لایه بردار اسکراب و لایه بردار سه گانه پوست صورت اکسفولیکیت اینتنسیو کیت سامرویل
اسکراب و لایه بردار سه گانه پوست صورت اکسفولیکیت اینتنسیو کیت سامرویل

اسکراب و لایه بردار سه گانه پوست صورت اکسفولیکیت اینتنسیو کیت سامرویل حجم 60 میل

Kate Somerville Exfolikate Intensive Exfoliating Treatment

کد کالا : 30306101

•    برند: کیت سامرویل – Kate Somerville
•    مبدا برند: آمریکا
•    لایه برداری فیزیکی، شیمیایی و آنزیمی پوست
•    تصفیه و بهبود ظاهر بافت و منافذ پوست در دو دقیقه
•    ایجاد پوستی صاف، سالم و درخشان
•    حاوی اسیدهای لاکتیک و سالیسیلیک، آنزیم ها و عصاره های طبیعی
•    بهبود خطوط پنجه کلاغی، خطوط ریز، چروک، تیرگی
•    مناسب انواع پوست 
•    حجم: 60 , 15 و 7.5 میلی لیتر

حجم مورد نظر خود را انتخاب کنید :

نا موجود موجود شد به من اطلاع بده
کیت سامرویل
نام برند : کیت سامرویل
+ موارد بیشتر

اسکراب و لایه بردار سه گانه پوست صورت اکسفولیکیت اینتنسیو کیت سامرویل یک لایه بردار فوق العاده موثر برای پوست است. این محصول با لایه برداری فیزیکی، شیمیایی و آنزیمی به طور چشمگیری پوست را تصفیه و صاف می کند. اثربخشی این اسکراب مانند روش های کلینیکی بوده و تنها در دو دقیقه پوست را تمیز کرده و منافذ آن را پاکسازی می کند. اسکراب لایه بردار کیت سامرویل مدل اکسفولیکیت اینتنسیو ظاهر بافت و منافذ پوست را بهبود می بخشد. همچنین چهره ای نرم، صاف، سالم و درخشان تر به شما می دهد.

آشنایی با اسکراب و لایه بردار صورت سه گانه کیت سامرویل مدل Exfolikate Intensive

لایه برداری از پوست یکی از مراحل مهم در روتین های هفتگی می باشد. این کار سلول های مرده و آلودگی ها و ناخالصی ها را از سطح پوست و داخل منافذ برطرف می نماید. همچنین باعث بهبود بسیاری از مشکلات و ناهمواری های پوست می شود. اسکراب و لایه بردار سه گانه پوست صورت اکسفولیکیت اینتنسیو برند Kate Somerville برنده جایزه Allure در سال 2020 است. این لایه بردار ضمن پاکسازی و بهبود کیفیت پوست، در عین حال پوست را برای جذب بهتر بقیه محصولات روتین شما آماده می کند. از این رو هر محصول و ترکیبی را که در ادامه استفاده می کنید، موثرتر می کند. این اسکراب برای انواع پوست مناسب می باشد.

اسکراب و لایه بردار سه گانه پوست صورت اکسفولیکیت اینتنسیو کیت سامرویل Kate Somerville Exfolikate Intensive Exfoliating Treatment

سایر توضیحات اسکراب لایه بردار صورت اکسفولیکیت اینتنسیو کیت سامرویل

اسکراب و لایه بردار اکسفولیکیت اینتنسیو کیت سامر ویل به کمک اسید لاکتیک (AHA) و اسید سالیسیلیک (BHA) یک لایه برداری شیمیایی موثری را ارائه می دهد. همچنین حاوی سیلیس، آنزیم های پاپایا و آناناس و کدو تنبل، عصاره چوب رز و دارچین، آلوئه ورا، عسل و ویتامین E می باشد. لذا با لایه بردارهای فیزیکی و آنزیمی نیز پوست را تمیز می کنند. این اسکراب بهبود قابل توجهی در ظاهر خطوط پنجه کلاغی، خطوط ریز و ظریف و چین و چروک های صورت ایجاد می کند. افزون بر این، لک و تیرگی سطح پوست را از بین برده و بافت ناهموار پوست را بهبود می بخشد. 

خصوصیات لایه بردار فیزیکی، شیمیایی و آنزیمی اکسفولیکیت اینتنسیو کیت سامرویل

•    اسکراب و لایه برداری سه گانه پوست به روش فیزیکی، شیمیایی و آنزیمی 
•    تصفیه کننده پوست و بهبود ظاهر بافت و منافذ آن تنها در دو دقیقه
•    حذف سلول های مرده و آلودگی و ناخالصی ها از سطح پوست و داخل منافذ 
•    ایجاد پوستی نرم، صاف، سالم و درخشان تر 
•    فرموله شده با اسید لاکتیک (AHA) و اسید سالیسیلیک (BHA) 
•    حاوی سیلیس، آنزیم های پاپایا و آناناس و کدو تنبل، عصاره چوب رز و دارچین، آلوئه ورا، عسل و ویتامین E 
•    بهبود قابل توجهی در ظاهر خطوط پنجه کلاغی، خطوط ریز و ظریف و چین و چروک های صورت 
•    کاهش لک و تیرگی سطح پوست و بهبود بافت ناهموار آن
•    آماده سازی پوست برای جذب بهتر سایر محصولات در روتین مراقبتی
•    برنده جایزه Allure در سال 2020 
•    مناسب برای انواع پوست 
•    حجم: 60 , 15 و 7.5 میلی لیتر

اسکراب و لایه بردار سه گانه پوست صورت اکسفولیکیت اینتنسیو کیت سامرویل Kate Somerville Exfolikate Intensive Exfoliating Treatment

مواد تشکیل دهنده فعال

این محصول حاوی اسید لاکتیک است که یک آلفا هیدروکسی اسید  AHA می باشد. در کنار اسید سالیسیلیک که نوعی بتا هیدروکسی اسیدBHA  است پوست را به روش شیمیایی لایه برداری می کند. از این رو به کنترل چربی، بهبود لک و سایر ناهمواری های پوست کمک می کند. علاوه بر این حاوی سیلیس، آنزیم های پاپایا و آناناس و کدو تنبل، عصاره چوب رز و دارچین، آلوئه ورا، عسل و ویتامین  Eمی باشد. بنابراین به روش های آنزیمی و فیزیکی نیز لایه برداری را انجام داده و پوست را نرم و لطیف می سازد. 

نحوه استفاده

از این محصول یک یا دو بار در هفته استفاده کنید. یک لایه نازک و یکنواخت از آن را روی صورت تمیز و مرطوب زده و به مدت 30 ثانیه با حرکات دایره ای ماساژ دهید. سپس تا 2 دقیقه بگذارید بماند. پس از آن پوستتان را بشویید و به آرامی خشک کنید. این محصول ممکن است برای مدت کوتاهی باعث گزگز و برافروختگی پوست شود. برای پوست های حساس، کمتر از 1 دقیقه بگذارید بماند. همچنین رطوبت رسانی و استفاده از مرطوب کننده پس از اسکراب را فراموش نکنید. 

نقد و بررسی اسکراب و لایه بردار اکسفولیکیت اینتنسیو کیت سامرویل

برای بررسی عملکرد لایه بردار اکسفولیکیت اینتنسیو کیت سامرویل به نتایج یک آزمایش رجوع می کنیم. بر طبق نتایج بالینی ثابت شده بر اساس مطالعه بالینی مستقل، این اسکراب فقط بعد از 1 بار استفاده تا 94% بهبود قابل توجهی در بافت پوست ایجاد می کند. همچنین 97% باعث بهبود قابل توجه در ظاهر منافذ پوست می شود. 100% نیز بهبود قابل توجهی در ظاهر خطوط پنجه کلاغی، خطوط ظریف و چین و چروک ها را به وجود می آورد. بعد از 4 هفته نیز 100% افراد شاهد بهبود قابل توجهی در ظاهر بافت پوست، منافذ، خطوط و ... بودند. 
توصیه می شود دو بار در هفته از این محصول استفاده کنید. به ویژه از آن در حمام استفاده نمایید. زیرا بخار به فعال شدن آنزیم ها برای نتایج درخشان تر کمک می کند. این محصول عملکردی سریع، آسان و موثر دارد و فوراً تفاوت های قابل مشاهده ای ایجاد می کند. با استفاده از این محصول یک لایه برداری موثر به سه روش انجام می شود. بنابراین پوستتان کاملا تصفیه و پاکسازی می شود. شما هر بار به مقدار کمی از این لایه بردار شگفت انگیز ملایم و در عین حال موثر نیاز دارید. از طرفی دیگر باید گفت که این اسکراب رایحه دلپذیری نیز دارد. 

اسکراب و لایه بردار سه گانه پوست صورت اکسفولیکیت اینتنسیو کیت سامرویل Kate Somerville Exfolikate Intensive Exfoliating Treatment

معرفی برند کیت سامرویل

کیت سامرویل برندی آمریکایی در حیطه تولید محصولات مراقبتی است که برای تولید محصولات خود با متخصصان پوست همکاری می‌کند. این برند با تولید محصولات موثر و باکیفیت مورد توجه بسیاری از سلبریتی‌ها و سوپر مدل های معروف است که باعث افزایش محبوبیت این برند در بین مصرف کنندگان شده است. برند کیت سامرویل برای تولید محصولات خود طبق استاندارد های جهانی عمل می‌کند و فاقد تست حیوانی است که برای تولید محصولات خود از هیچ گونه آزمایشی استفاده نمی‌کند. محصولات مراقبت از پوست این برند برای درمان بسیاری از مشکلات پوست طراحی شده و با تاثیرگذاری بالایی که بر روی پوست دارد، می‌تواند در از بین بردن چین و چروک، پیری زودرس، جای زخم و ... مفید باشد.

Kate Somerville Exfolikate Intensive Exfoliating Treatment

Our clinic-inspired exfoliating scrub reveals smoother texture and pores in two minutes while prepping skin to better absorb the rest of your regimen, making every product and ingredient that follows more effective.

مشخصات کالا

موارد استفاده

نوع پوست انواع پوست
مناسب برای همه افراد

مشخصات محصول

حجم

60 , 15 و 7.5 میلی لیتر

کشور مبدا برند

آمریکا

برند

کیت سامرویل

نظرات

سیما زمانی
۰۰
پاسخواقعا لایه بردار خوبیه هفته ای چند بار استفاده کنم؟
مدیر
۰۰

سلام.وقت بخیر.هفته ای 1 الی 2 بار میتونین استفاده کنین

لادن
۰۰
پاسخخیلی لایه بردار خوبیه فقط اینکه اطراف چشم هم میشه استفاده کرد؟
مدیر
۰۰

سلام.وقت بخیر.نه

مریم
۰۰
پاسخواقعا بی نظیره حتما توصیه می کنم💐
captcha Refresh
محصولات مشابه