بستن

رایا میکاپ / رایا کازمتیک مو شامپو شامپو محافظت و تقویت کننده مو جویکو مدل دیفای دمیج پروتکتیو
شامپو محافظت و تقویت کننده مو جویکو مدل دیفای دمیج پروتکتیو

شامپو محافظت و تقویت کننده مو جویکو مدل دیفای دمیج پروتکتیو

Joico Defy Damage Protective Shampoo

کد کالا : 30314200

•    برند: جویکو - Joico
•    مبدا برند: آمریکا
•    تقویت پیوند موها و کاهش شکستگی آن
•    پاکسازی ملایم و موثر بدون آسیب به کوتیکول مو
•    محافظت موها در برابر آسیب حرارتی، شیمیایی، اشعهUV  و آلودگی محیطی 
•    افزایش ماندگاری رنگ مو
•    ایجاد موهایی نرم، سالم، براق و صاف
•    مناسب انواع موها خصوصا موهای رنگ شده، خشک و آسیب دیده 
•    حجم: 50 میلی لیتر

نا موجود موجود شد به من اطلاع بده
جویکو
نام برند : جویکو
+ موارد بیشتر

شامپو محافظت و تقویت کننده مو جویکو مدل دیفای دمیج پروتکتیو با حجم 50 میلی لیتر و محصول کشور آمریکا، یک شامپوی ملایم و بدون سولفات برای استفاده روزانه است. این محصول کف بسیار غنی دارد و به آرامی و در عین حال به سرعت آلودگی ها، ناخالصی ها و تجمعات چربی های اضافی را از بین می برد. این شامپو باعث آسیب به کوتیکول مو و خشکی موها یا محو شدن رنگ موهای شما نخواهد شد. شامپو دیفای دمیج پروتکتیو جویکو ضمن تمیز کردن موها، آن را زیباتر، نرم و انعطاف پذیر، سالم، براق و صاف می سازد. همچنین به حفظ و افزایش ماندگاری رنگ موهای شما کمک می کند. 

آشنایی با شامپو محافظ موی جویکو مدل Defy Damage Protective

شامپوها یکی از محصولات پرکاربرد در روند مجموعه مراقبت های خانگی هستند که می توانند سلامتی و درخشش را به موهای کدر بازگردانند. شامپو محافظ و ضد آسیب دیدگی مو دیفای پروتکتیو برند Joico محصولی قدرتمند با اثربخشی سریع برای تجربه یک شستشوی مجلل است. این شامپو بدون اینکه کوتیکول مو را زبر کند، آن را فوراً تمیز و درخشان و لطیف می سازد. این محصول برای انواع مو از صاف تا مجعد، نازک تا ضخیم مناسب می باشد. همچنین برای موهای رنگ شده و خشک و آسیب دیده انتخابی کاملا ایده آل است. 

شامپو محافظت و تقویت کننده مو جویکو مدل دیفای دمیج پروتکتیو Joico Defy Damage Protective Shampoo

توضیحاتی در مورد شامپوی محافظ و تقویت کننده مو دیفای دمیج پروتکتیو جویکو

شامپو محافظت کننده مو Defy Damage جویکو پیوند ساختار موها را عمیقا تقویت و بازسازی کرده و موجب کاهش شکستگی آن ها می شود. این شامپو حاوی لیپید محافظ، روغن مورینگا، آنتی اکسیدان، ویتامینA  و E، روی، سیلیس بوده و به کمک تکنولوژی  Smartreleaseعصاره های روغن گل رز، آرژنین و کراتین را به طور مداوم به موها می رساند. این شامپو از موها در برابر آسیب های حرارتی ابزار حالت دهنده مو، مواد و رنگ های شیمیایی، اشعه های مضر ماوراء بنفشUV  و آلودگی های محیطی محافظت می کند. همچنین موجب 80٪ شکستگی کمتر و 5 برابر موهای قوی تر خواهد شد. 

ویژگی های شامپو محافظت کننده مو جویکو دیفای دمیج پروتکتیو 

•    تقویت و بازسازی کننده عمیق پیوند موها و کاهش شکستگی آن ها
•    دارای کف بسیار غنی و پاکسازی کامل آلودگی ها، ناخالصی ها و تجمعات چربی های اضافی
•    بدون آسیب به کوتیکول مو و خشکی موها یا محو شدن رنگ موها
•    محافظت موها در برابر آسیب های حرارتی، شیمیایی، اشعه هایUV  و آلودگی های محیطی 
•    کمک به حفظ و افزایش ماندگاری رنگ مو
•    حاوی لیپید محافظ، روغن مورینگا، آنتی اکسیدان، ویتامینA  و E، روی، سیلیس
•    رهاسازی مداوم روغن گل رز، آرژنین و کراتین به کمک تکنولوژی  Smartrelease
•    بهبود سلامتی و درخشش و لطافت موها 
•    ایجاد موهایی زیباتر، نرم و انعطاف پذیر، سالم، براق و صاف
•    دارای فرمولی قدرتمند با اثربخشی سریع
•    موثر در 80٪ شکستگی کمتر و 5 برابر موهای قوی تر 
•    دارای فرمولاسیون ملایم و بدون سولفات و مناسب برای استفاده روزانه 
•    مناسب برای انواع موهای صاف تا مجعد، نازک تا ضخیم خصوصا موهای رنگ شده، خشک و آسیب دیده 
•    حجم: 50 میلی لیتر

شامپو محافظت و تقویت کننده مو جویکو مدل دیفای دمیج پروتکتیو Joico Defy Damage Protective Shampoo

ترکیبات کلیدی

تکنولوژی  Smartrelease بکار رفته در این محصول یک سیستم تحویل لیپوزوم با رهاسازی مداوم روغن گل رز، آرژنین و کراتین است که برای داشتن موهای سالم موثر می باشد. از طرفی لیپید محافظ موجود در ترکیبات این شامپو از نوع دقیق موجود در موهای سالم می باشد. این ماده به عنوان اولین خط دفاعی برای کمک به جلوگیری از آسیب های حرارتی، شیمیایی، ابزار حالت دهنده و اشعه UV عمل می کند. روغن دانه مورینگا منبعی غنی از آنتی اکسیدان ها، ویتامین های A و E، روی و سیلیس است که همگی برای ایجاد موهای سالم، قوی و مقاوم در برابر آسیب ضروری می باشند. آرژینین یک مولکول پیوند هوشمند با نقاط مثبت و منفی بوده که موجب تقویت پیوندهای مو و تشویق به تجدید پیوندها می شود. 

روش مصرف

مقداری از شامپو را روی موهای خیس بزنید تا کف کند. پس از شستشو، موها را کاملا آبکشی کنید. 

نقد و بررسی شامپوی جویکو دیفای دمیج پروتکتیو 

برای ارزیابی عملکرد محصول، استفاده از این شامپو در مقابل عدم استفاده آن بررسی شده است. طبق نتایج به دست آمده، این محصول با تقویت و بازسازی پیوندهای مو و محافظت از موها، موجب 80٪ شکستگی کمتر و موهایی5  برابر قوی تر در حین حالت دادن با گرما می گردد. از طرفی نتایج محافظتی این شامپو فوری بوده و شما می توانید بلافاصله و با اولین استفاده اثراتش را ببینید. این محصول احساس نرم تر و درخشان تر شدن به موها داده و به ماندگاری رنگ موها کمک می کند. به نحوی که بیش از 90 درصد از شادابی رنگ موی شما را تا 10 شامپو زدن حفظ می نماید. این محصول برای انواع موها قابل استفاده است. حتی اگر موهایتان را رنگ نکنید، باز هم می توانید از این شامپوی محافظتی ضد آسیب استفاده کنید. زیرا این شامپو از انواع موها در برابر اثرات مخرب حرارت و گرما ، قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش و آلودگی محیطی که منجر به خشکی و کدر شدن مو می شود، محافظت می کند. لذا موهای آسیب دیده را به موهای سالم تبدیل می نماید.
افرادی که موهای خود را رنگ و دکلره کرده و باعث خشکی و اسیب به آن شده اند، می توانند به کمک این شامپو سلامتی را به موهایشان باز گردانند. این شامپوی جویکو به طور فوق العاده ای به موهای آسیب دیده کمک می کند تا خود را ترمیم کنند. همچنین موها را خشک نکرده و برای جلوگیری از آسیب سشوار کردن موها نیز مناسب است. از طرفی این شامپو حس و بوی عالی و ملایمی روی موهای شما دارد. رطوبت و چربی طبیعی موهای شما را از بین نمی برد و باعث می شود موها دوباره ابریشمی شوند. این شامپو با وجود اینکه بسیار مرطوب کننده است اما اثر سنگینی بر جای نمی گذارد. 

شامپو محافظت و تقویت کننده مو جویکو مدل دیفای دمیج پروتکتیو Joico Defy Damage Protective Shampoo

معرفی برند جویکو (Joico)

برند جویکو محصولاتی مناسب برای انواع مو های صاف تا مجعد، نازک و ضخیم تولید می‌کند که دارای فرمولاسیونی قدرتمند با تاثیرگذاری سریعی هستند. محصولات تولیدی این برند به تقویت و بازسازی عمیق پیوند موها کمک کرده که بدون هیچ آسیبی به کوتیکول مو مواد مغذی را به آنها میرساند تا موهای زیبا، انعطاف پذیر و سالم داشته باشید. همچنین محصولات برند جویکو از ترکیبات و مواد اولیه کاملا طبیعی و فاقد سولفات تولید شده که برای استفاده روزانه مناسب بوده و به حفظ و افزایش ماندگاری رنگ موهای رنگ شده کمک بسیاری می‌کند. در حال حاضر این برند در سال 2018 به عنوان برترین برند مراقبتی مو شناخته شده و محصولات آن در مجله Vogue نیز به عنوان برترین محصولات مراقبت از مو معرفی شده است.

Joico Defy Damage Protective Shampoo

Protect all hair types from the ravaging effects of daily heat styling, UV exposure, and environmental pollution that lead to dry, dull, lackluster locks with Joico’s NEW Defy Damage haircare system. This damage-defying breakthrough helps protect and strengthen hair bonds for a healthy-hair transformation you can instantly see and feel.

مشخصات کالا

موارد استفاده

مشخصات محصول

نوع مو

انواع مو

حجم

50

کشور مبدا برند

آمریکا

برند

جویکو

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه