بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد رایا میکاپ / رایا کازمتیک کاملا محفوظ می باشد

رایا میکاپ / رایا کازمتیک مراقبتی پاک کننده پوست کلینزر پاک کننده صورت یوزو و زنجبیل اسپا مدل یوزو اند جینجر کلینزینگ سوربت
کلینزر پاک کننده صورت یوزو و زنجبیل اسپا مدل یوزو اند جینجر کلینزینگ سوربت

کلینزر پاک کننده صورت یوزو و زنجبیل اسپا مدل یوزو اند جینجر کلینزینگ سوربت مینی سایز

Espa Yuzu & Ginger Cleansing Sorbet 15ml

کد کالا : 30317106
344,000 تومان 263,000 تومان

•    برند: اسپا -  Espa
•    مبدا برند: بریتانیا
•    پاکسازی ملایم و سریع آرایش، چربی اضافی، آلودگی های پوست 
•    حاوی زنجبیل، یوزو، انبه، کمپلکس اختصاصی ویتامین و امگا با روغنهای بادام، مورینگا، انار، خولان دریایی
•    آبرسانی و تغذیه کننده پوست 
•    شاداب و درخشان کننده پوست
•    تسکین دهنده و نرم کننده پوست 
•    مناسب انواع پوست 
•    حجم: 15 , 100 میلی لیتر

حجم مورد نظر خود را انتخاب کنید :

خرید با محصولات مشابه مقایسه کن
اسپا
نام برند : اسپا
+ موارد بیشتر

کلینزر پاک کننده صورت یوزو و زنجبیل اسپا مدل یوزو اند جینجر کلینزینگ سوربت با حجم 15 میلی لیتر و محصول بریتانیا، یکی از بهترین کلینزرها برای پاکسازی پوست است. این محصول دارای بافت مومی و لطیفی است که به حالت روغنی تبدیل شده و به آرامی تمامی مواد آرایشی، چربی اضافی، آلودگی ها و ذرات ناخالصی را در خود ذوب کرده و همه را به سرعت از بین می برد. شوینده صورت یوزو و زنجبیل اسپا در کنار تمیز کردن پوست، موجب آبرسانی و تغذیه آن می شود. این محصول پوستی با طراوت و درخشان را برای شما به ارمغان می آورد. 

معرفی پاک کننده صورت اسپا مدل Yuzu & Ginger Cleansing Sorbet

کلید داشتن یک پوست خوب، پاکسازی خوب آن است. زیرا شستشوی روزانه پوست علاوه بر تمیز کردن آلودگی های آن به افزایش جذب مواد مغذی و سرم های دیگر نیز کمک می کند. کلینزر شوینده صورت یوزو و زنجبیل برند Espa مانند یک شربت شیرین پاکسازی ملایمی را ارائه می دهد. این محصول تضمین می کند که پوست از هرگونه ناخالصی مسدود کننده منافذ پاک شود. همچنین سبب می شود که پوستی فوق العاده تمیز و شاداب با ظاهری سالم و درخشان داشته باشید. این کلینزر برای استفاده روزانه ایده آل بوده و مناسب انواع پوست ها می باشد. 

کلینزر پاک کننده صورت یوزو و زنجبیل اسپا مدل یوزو اند جینجر کلینزینگ سوربت Espa Yuzu & Ginger Cleansing Sorbet

توضیحات تکمیلی کلینزر سوربت پاک کننده صورت یوزو اند جینجر اسپا 

سوربت پاک کننده پوست حاوی یوزو و زنجبیل اسپا ترکیبی از مواد طبیعی برای داشتن پوستی سالم و درخشان است. این محصول حاوی زنجبیل، یوزو، انبه، مجتمع اختصاصی ویتامین ضروری و امگا با روغن های بادام، مورینگا، انار و خولان دریایی و غنی از آنتی اکسیدان است. از این رو پوست خسته و کدر را شاداب و احیا کرده و به آبرسانی و تسکین پوست نیز کمک می کند. پاک کننده سوربت یوزو و زنجبیل اسپا در حفظ منبع کلاژن پوست و نرم و روشن شدن ظاهر آن موثر می باشد.. این محصول دارای فرمول وگان است. 

مشخصه های بالم پاک کننده روغنی صورت حاوی یوزو و زنجبیل اسپا

•    دارای بافت مومی و لطیفی با تبدیل به حالت روغنی 
•    پاکسازی ملایم و سریع مواد آرایشی، چربی اضافی، آلودگی ها و ذرات ناخالصی مسدود کننده منافذ پوست 
•    دارای ترکیبی از مواد طبیعی برای داشتن پوستی سالم و درخشان و فوق العاده تمیز
•    حاوی زنجبیل، یوزو، انبه و غنی از آنتی اکسیدان
•    حاوی مجتمع اختصاصی ویتامین ضروری و امگا با روغن های بادام، مورینگا، انار و خولان دریایی 
•    آبرسانی و تغذیه کننده پوست 
•    طراوت بخش و شاداب و درخشان کننده پوست
•    تسکین دهنده و آرامش بخش پوست 
•    احیا کننده پوست های خسته و کدر 
•    موثر در حفظ منبع کلاژن پوست 
•    نرم کننده و روشن کننده پوست
•    وگان 
•    ایده آل برای استفاده روزانه 
•    مناسب انواع پوست 
•    حجم: 15 , 100 میلی لیتر

کلینزر پاک کننده صورت یوزو و زنجبیل اسپا مدل یوزو اند جینجر کلینزینگ سوربت Espa Yuzu & Ginger Cleansing Sorbet

ترکیبات سازنده اصلی و فعال در فرمولاسیون محصول

یکی از اصلی ترین ترکیبات این محصول، زنجبیل است. زنجبیل یک ماده گرم و تسکین دهنده است که خاصیت ضد التهابی دارد. از طرفی از طریق منبع غنی از آنتی اکسیدان ها، منبع کلاژن پوست شما را حفظ می کند. در حالی که روغن یوزو (فشار سرد از پوست مرکبات آسیای شرقی) حاصل از مرکباتی است که موجب شادابی و احیای پوست خسته و کدر می شود. علاوه بر این دارای اثرات نرم کننده، روشن کننده، انرژی بخش می باشد. این فرمول حتی از یک ماده پاک کننده مشتق شده از انبه برای پاکسازی عمیق پوست استفاده می کند. در حالی که کمپلکس اختصاصی ویتامین حیاتی امگا + ویتامین ضروری ESPA با روغن های انار، مورینگا، بادام و خولان دریایی، لیپیدهای گیاهی برای حفظ شادابی پوست بوده و در آرامش بخشی آن موثر هستند. این ترکیبات اثرات تسکین دهنده، آبرسانی و پر کردن مجدد پوست را دارند.  

نحوه استفاده

مقداری از محصول را بین نوک انگشتان ذوب کرده و سپس روی پوست خشک ماساژ دهید. حال به آرامی کمی آب اضافه کنید تا ژل به شیری غنی تبدیل شود. آن را با استفاده از یک پارچه یا دستمال ولرم از روی صورت بردارید یا برای شستشوی کامل با آب بیشتری صورتتان را بشویید. 

نقد و بررسی کلینزر صورت یوزو و زنجبیل سوربت اسپا 

در قسمت های بالا به خوبی با مشخصات این محصول آشنا شده اید. با توجه به این که این کلینزر بافت نسبتا مومیایی و نرمی دارد که در تماس با پوست ذوب شده و روغنی می شود، به بهترین شکل می تواند آرایش و آلودگی ها را به خود جذب کند. این ناخالصی ها به این روغن می چسبند و کاملا از منافذ بیرون کشیده می شوند. به همین دلیل پوستی فوق العاده تمیز و عاری از هر گونه ناخالصی را خواهید داشت. 
یکی دیگر از ویژگی های بی نظیر این محصول، ترکیبات خاص و مواد طبیعی به کار رفته در فرمولاسیون آن است. این ترکیبات موجب تغذیه، رطوبت رسانی، لطافت و طراوت بخشی به پوستتان می شود. استفاده از این محصول برای کسانی که خواهان پوستی درخشان و سالم هستند، به شدت توصیه می شود. یکی از مزایای اصلی بالم های روغنی نسبت به شوینده و پاک کننده های ژلی و ...، قدرت پاکسازی عمیق تر و در عین حال حفظ رطوبت و عدم ایجاد خشکی پوست می باشد.

کلینزر پاک کننده صورت یوزو و زنجبیل اسپا مدل یوزو اند جینجر کلینزینگ سوربت Espa Yuzu & Ginger Cleansing Sorbet

معرفی برند اسپا (Espa)

اسپا برند بریتانیایی است که در زمینه تولید محصولات مراقبت از پوست ایمن و سالم فعالیت دارد. این برند محصولات تولید می‌کند که برای استفاده روزانه بسیار مناسب بوده و دارای ترکیباتی از مواد طبیعی برای داشتن پوستی سالم و فوق العاده تمیز است. همچنین محصول تولیدی برند اسپا حاوی مجتمع اختصاصی ویتامین های ضروری و امگای موجود در روغن های بادام، انار، خولان دریایی و مورینگ می‌باشد که علاوه بر احیای پوست های خسته و کدر باعث آرامش بخشی، نرم کنندگی و روشن شدن پوست می‌شود. محصولات این برند دارای بافت موی و لطیفی است که به پاکسازی ملایم و سریع مواد آرایشی کمک کرده و آلودگی ها و ذرات ناخالصی را از منافذ پوست خارج می‌کند.

Espa Yuzu & Ginger Cleansing Sorbet

For those of you with skin that loves to feel super clean and fresh, this cleanser is for you.  Enriched with zingy Ginger and luxurious Yuzu Oil, it helps to melt away impurities and leave skin with a radiant, healthy-looking glow. The softening effects of Yuzu and the reinvigorating properties of Ginger are blended with a Mango-derived cleansing agent, to remove dirt from skin and provide a deeply purifying action. Together with our nourishing Vital Nutrients Omega + Essential Vitamin Complex and an uplifting burst of nourishing Pomegranate, Almond and Seabuckthorn oils, your skin will be left feeling comfortable and replenished.

مشخصات کالا

موارد استفاده

نوع پوست انواع پوست

مشخصات محصول

حجم

15 و 100

کشور مبدا برند

انگلیس

برند

اسپا

نظرات

شیوانی
۰۰
پاسختسکین دهنده پوست هم هست
captcha Refresh
محصولات مشابه