بستن

بنر هدر دسکتاپ
بنر هدر موبایل
رایا میکاپ / رایا کازمتیک آرایشی صورت پرایمر ست پرایمر آرایشی سه تایی الف مدل مات کننده، پوشاننده منافذ و درخشان کننده پوست
ست پرایمر آرایشی سه تایی الف مدل مات کننده، پوشاننده منافذ و درخشان کننده پوست

ست پرایمر آرایشی سه تایی الف مدل مات کننده، پوشاننده منافذ و درخشان کننده پوست

E.l.f. Putty Primer Trio (Poreless Putty, Matte Putty & Luminous Putty)

کد کالا : 30311711

•    برند: الف - E.l.f
•    مبدا برند: آمریکا
•    حاوی سه عدد پرایمر در اندازه مسافرتی 
•    دارای پرایمر پوشاننده منافذ برای ایجاد پوستی صاف و بی نقص و بدون منافذ باز 
•    دارای پرایمر مات کننده برای ایجاد پوستی مات و بدون درخشش و چربی 
•    دارای پرایمر درخشان کننده برای ایجاد پوستی درخشان و شاداب
•    مناسب انواع پوست
•    وزن: هر کدام 4 گرم 

نا موجود موجود شد به من اطلاع بده
الف
نام برند : الف
+ موارد بیشتر

مجموعه پرایمر آرایشی سه تایی الف مدل مات کننده، پوشاننده منافذ و درخشان کننده پوست محصول کشور آمریکا، یک مجموعه پرایمر سه گانه در اندازه مینی با وزن 4 گرم برای هر کدام است. این مجموعه شامل پرایمر پورلس پوتی Poreless Putty یا پوشاننده منافذ می باشد که برای کسانی که می خواهند پوستی صاف و یکدست و بدون منافذ باز و بی عیب و نقص داشته باشند، عالی است. همچنین پرایمر مات کننده مت پوتی Matte Putty برای افرادی که می خواهند پوستی با ظاهری مات و بدون درخشش و چربی داشته باشند، ایده آل است. سومین پرایمر لومینس پوتی Luminous Putty می باشد که برای کسانی که به دنبال پوستی درخشان و شاداب هستند، مناسب است. 

معرفی پرایمر آرایشی سه تایی مات کننده، پوشاننده منافذ و درخشان کننده پوست E.l.f.

پرایمرها یکی از محصولات پرکاربرد آرایشی هستند که به افزایش کیفیت و ماندگاری میکاپ کمک زیادی می کنند. پرایمر آرایشی سه گانه الف شامل سه عدد پرایمر با کارایی مختلف در اندازه های مسافرتی می باشد. به کمک این سه پرایمر مختلف می توانید چهره ای طبیعی، درخشان یا مات به دست آورید. این پرایمرها همچنین آرایش شما را در تمام روز ماندگار نگه می دارند. مجموعه پرایمر الف مدل Putty Primer Trio با آرایش یا بدون آرایش قابل استفاده هستند. این پرایمرها چهره و پوستی کاملا صاف و بی عیب و نقص به شما می بخشند. 

مجموعه پرایمر آرایشی سه تایی الف مدل مات کننده، پوشاننده منافذ و درخشان کننده پوست E.l.f. Putty Primer Trio (Poreless Putty, Matte Putty & Luminous Putty) 

توضیحات تکمیلی پرایمر Putty Primer Trio الف

مجموعه پرایمر 3 تایی الف مدل پیوتی دارای بافتی صاف و مخملی است که به طور یکپارچه روی پوست پخش شده و آن را یکدست می کنند. این پرایمرها همچنین منافذ پوست را محو کرده و در طول روز از جمع شدن آرایش شما در چین و چروک یا منافذ پوست جلوگیری می نمایند. پرایمر 3 عددی و مینی الف با ترکیبات دوستدار پوست مانند اسکوالان و اسید هیالورونیک فرموله شده است. از این رو سبب آبرسانی و افزایش سطح رطوبت و بهبود خاصیت ارتجاعی پوست می شود. این 3 پرایمر آرایشی دارای اندازه مسافرتی عالی بوده و به راحتی قابل حمل است. این محصول دارای فرمولاسیونی وگان، طبیعی و بدون تست حیوانی است و همچنین فاقد فتالات و پارابن می باشد. 

مشخصات پرایمر سه تایی مات کننده، پوشاننده منافذ و درخشان کننده پوست الف

•    حاوی سه عدد پرایمر متفاوت در اندازه های مسافرتی 
•    دارای پرایمر پوشاننده منافذ برای ایجاد پوستی صاف و یکدست و بدون منافذ باز و بی عیب و نقص 
•    دارای پرایمر مات کننده برای ایجاد پوستی مات و بدون درخشش و چربی 
•    دارای پرایمر درخشان کننده برای ایجاد پوستی درخشان و شاداب
•    کمک به افزایش ماندگاری آرایش در تمام روز 
•    قابل استفاده با آرایش یا بدون آرایش
•    دارای بافتی صاف و مخملی و قابلیت پخش یکنواخت روی پوست 
•    جلوگیری از جمع شدن آرایش در چین و چروک یا منافذ پوست 
•    حاوی اسکوالان و اسید هیالورونیک 
•    آبرسانی و افزایش سطح رطوبت و بهبود خاصیت ارتجاعی پوست 
•    دارای اندازه عالی و قابل حمل 
•    دارای فرمولاسیونی وگان، طبیعی و بدون تست حیوانی 
•    فاقد فتالات و پارابن
•    مناسب برای انواع پوست
•    وزن: هر کدام 4 گرم 

مجموعه پرایمر آرایشی سه تایی الف مدل مات کننده، پوشاننده منافذ و درخشان کننده پوست E.l.f. Putty Primer Trio (Poreless Putty, Matte Putty & Luminous Putty) 

مواد موثر

این پرایمرها با ترکیبات سازگار با پوست مانند اسکوالان و اسید هیالورونیک فرموله شده اند. اسکوالان، تعادل رطوبت پوست را ارتقا می دهد و خاصیت ارتجاعی آن را نیز بهبود می بخشد. هیالورونیک اسید پوست را آبرسانی کرده و مانع از دست دادن رطوبت آن می شود. در نتیجه یک پوست صاف و سالم تر به شما می بخشد.

طرز استفاده 

از پرایمرها، یعد از محصولات مراقبت از پوست و قبل از آرایش استفاده کنید. یک لایه نازک از پرایمر را به طور یکنواخت روی پوست بزنید. سپس 30 ثانیه صبر کنید و میکاپ را آغاز نمایید. 
شما می توانید از هر سه پرایمر برای یک پایه آرایشی استفاده کنید. پرایمر ضد منافذ را روی نواحی دارای منافذ بزرگ مانند بینی و گونه ها بزنید تا ظاهری بی عیب و نقص داشته باشید. برای داشتن پوستی درخشان، پرایمر Luminous Putty را روی استخوان گونه بزنید. برای کنترل چربی و مات شدن پوست، پرایمر مات کننده را روی ناحیه T صورت استفاده نمایید. 

نقد و بررسی مجموعه سه عددی پرایمر آرایشی الف

در این قسمت به بررسی عملکرد این مجموعه پرایمرها خواهیم پرداخت. این محصول به طور میانگین امتیاز 4.4 از 5 را کسب نموده و بسیاری از افراد، آن ها را به عنوان بهترین پرایمر خود می دانند. این ها نمای فوق‌العاده ای به پوست می دهند. همچنین با وجود اینکه اندازه کوچکی دارند، اما مدت زمان زیادی باقی می مانند. زیرا شما هر بار فقط به مقدار کمی از محصول نیاز دارید. این مجموعه برای دانستن اینکه کدام یک برای پوست شما بهترین اثر را می گذارد، بسیار ایده آل است. بنابراین این مجموعه سه تایی به افرادی که مطمئن نیستند که کدام یک از این پرایمرها برایشان بهتر است، کمک می کند تا با استفاده و تست کردن این مینی سایز ها بتوانند پرایمر مناسب خود را در سایز بزرگتر با اطمینان خریداری کنند.
این پرایمرهای الف واقعا عالی و شگفت انگیز هستند. استفاده از پرایمر مات کننده برای روزهایی که وقت زیادی نداشته باشید، به تنهایی ایده آل است و ظاهری کاملا مات به پوست می دهد. پرایمر لومینس نیز درخشش زیبا و طبیعی به جا می گذارد. همچنین پرایمر منافذ به طور کامل منافذ را محو کرده و ظاهر پوست را صاف می کند. این محصولات یک پایه خوب و صاف برای آرایش روی صورت ایجاد کرده و آرایش شما را بسیار نرم تر و زیباتر و شاداب تر نشان می دهد که باعث می شود کاملاً از نتایج نهایی آرایش خود لذت ببرید. 

مجموعه پرایمر آرایشی سه تایی الف مدل مات کننده، پوشاننده منافذ و درخشان کننده پوست E.l.f. Putty Primer Trio (Poreless Putty, Matte Putty & Luminous Putty) 

کمپانی الف (E.L.F)

برند الف از برترین برند های آمریکایی در زمینه تولید محصولات مراقبتی و آرایشی است که دلیل اصلی پیشرفت آن کیفیت بسیار بالا و قیمت ارزان محصولات آن می‌باشد. این برند محصولاتی وگان و فاقد تست حیوانی دارد که از بهترین محصولات برند الف می‌توان به هایلایتر و پالت های کانتور آن اشاره کرد که طرفداران بسیاری داشته و از ماندگاری بالایی نیز برخوردارند. این برند بعد از پیشرفت های سریع خود توانست در سراسر دنیا به برندی محبوب تبدیل شود که شعبه های بسیاری در کشور های اروپا، آمریکا، فرانسه و ... دارد. همچنین محصولات برند الف برای تمامی سنین با انواع پوست متناسب بوده و علاوه بر زیبایی پوست به درمان عارضه های آن نیز کمک بسیاری می‌کند.

E.l.f. Putty Primer Trio (Poreless Putty, Matte Putty & Luminous Putty)

The triple-threat face primer set you need to create the perfect canvas. Why We Love: Includes 3 putty primers formulated to be used on different areas of the face or for different end looks Creates the perfect, flawless complexion with or without makeup Infused with skin-loving ingredients, Squalane and Hyaluronic Acid. Perfect size for travel Pro-tip: To create a perfect canvas, use all 3 putty primers. Apply Poreless Putty Primer using the Putty Primer Applicator on areas that contain pores like around your nose and cheeks for a flawless look. Apply Luminous Putty Primer on the top of your cheekbones for a glowing complexion. Apply Matte Putty Primer on your t-zone for a shine-free matte complexion.

مشخصات کالا

موارد استفاده

نوع پوست انواع پوست
مناسب برای همه افراد

مشخصات محصول

کشور مبدا برند

آمریکا

برند

الف

نظرات

ناشناس
۰۰
پاسخسه تا یه بسته هست خیلی انتخاب خوبیه
کردستانی
۰۰
پاسخماندگاری آرایش رو خیلی زیاد میکنه
captcha Refresh
محصولات مشابه