بستن

بنر هدر دسکتاپ
بنر هدر موبایل
رایا میکاپ / رایا کازمتیک مراقبتی پوست ضدآفتاب کرم ضد آفتاب کلینانس Cleanance اون با  SPF 50+
کرم ضد آفتاب کلینانس Cleanance اون با  SPF 50+

کرم ضد آفتاب کلینانس Cleanance اون با  SPF 50+ حجم 50 میل

Eau Thermale Avène Cleanance Sun Cream SPF 50+

کد کالا : 30318105
1,380,000 تومان 1,240,000 تومان

•    برند: اون - Eau Thermale Avène
•    دارای SPF 50+ و محافظت کامل پوست در برابر طیف وسیع اشعه های UVB-UVA 
•    حفاظت بالا در برابر نور آبی پیر کننده پوست و اشعه های فراتر از اشعه ماوراء بنفش 
•    کاهش چربی اضافی پوست و رفع لک ها
•    دارای فرمول سبک و مقاوم در برابر آب 
•    مناسب پوست چرب، حساس، مستعد لک و دارای عیوب 
•    حجم: 50 و 5 میلی لیتر

حجم مورد نظر خود را انتخاب کنید :

خرید با محصولات مشابه مقایسه کن
اَون
نام برند : اَون
+ موارد بیشتر

کرم ضد آفتاب کلینانس اون با  SPF 50+ با حجم50  میلی لیتر و ساخت فرانسه، محصولی جدید و بی نظیر برای محافظت کامل از پوست در برابر طیف فوق العاده وسیعی از اشعه های مضر UVB-UVA می باشد. این ضدآفتاب دارای اولین فیلتر ارگانیک می باشد که حفاظت بسیار بالایی را در برابر نور آبی پیر کننده پوست HEV و اشعه های فراتر از اشعه ماوراء بنفش ارائه می دهد. کرم ضد آفتاب مدل Cleanance اون با  SPF 50+ برای محافظت روزانه کسانی که پوست های چرب و مستعد لک و عیوب پوستی دارند، ایده آل است. این کرم در کاهش چربی اضافی پوست و رفع لکه ها موثر بوده و از ظاهر شدن لک های ناشی از قرار گرفتن در معرض نور خورشید جلوگیری می کند. 

معرفی کرم ضدآفتاب کلیننس اون با اس پی اف  50+

از آنجایی که اشعه های آفتاب اصلی ترین عامل آسیب رسان پوست می باشند، لذا محافظت پوست در برابر آفتاب اهمیت زیادی دارد. برای این منظور باید از ضد آفتاب هایی با قدرت محافظت بالا مانند کرم ضد افتاب کلینانس SPF 50+ اون استفاده کنیم. این ضد آفتاب فرمولاسیون دقیق با یک سیستم فیلتر بسیار ایمن و مقاوم در برابر اشعه های مضر دارد. همچنین تست های آزمایشگاهی بر روی پوست بازسازی شده در معرض نور آبی را پشت سر گذاشته است. ضدافتاب کلینانس SPF50+ اون برای پوست چرب و دارای عیوب و حتی پوست های حساس مناسب است. این کرم برای همه فتوتایپ ها نیز قابل استفاده می باشد. 

کرم ضد آفتاب کلینانس اون Eau Thermale Avène Cleanance Sun Cream SPF 50

توضیحات تکمیلی در رابطه با کرم ضد آفتاب کلینانس با اس پی اف  50+ اون

کرم ضد آفتاب کلینانس با  SPF 50+برند Avène دارای فرمول سبکی بوده و در برابر آب نیز مقاوم است. این کرم ضد آفتاب در هنگام استفاده، پوششی نامرئی، نامحسوس و غیر براق بر روی پوست ایجاد می کند. از این رو یک پایه عالی برای استفاده قبل از آرایش روزمره است. فرمولاسیون این کرم غیر کومدوژنیک بوده و سبب ایجاد جوش نمی شود. کرم ضد آفتاب کلینانس SPF50 اون100%  فتوستاب بوده و اثر محافظت از عکس دارد. این محصول با اثرات آنتی اکسیدانی به محافظت سلولی کلی پوست در برابر استرس اکسیداتیو و آسیب های محیطی کمک می کند. این ضدافتاب در کاهش ضایعات و لک های ناشی از آکنه تاثیر قابل توجهی دارد. 

مشخصه های اصلی کرم ضدآفتاب کلینانس اون SPF 50+

•    دارای SPF 50+ و محافظت کامل پوست در برابر طیف وسیعی از اشعه های UVB-UVA 
•    دارای اولین فیلتر ارگانیک و حفاظت بالا در برابر نور آبی پیر کننده پوست HEV و اشعه های فراتر از اشعه ماوراء بنفش 
•    کاهش چربی اضافی پوست و رفع لکه ها و ضایعات ناشی از آکنه
•    جلوگیری از ظاهر شدن لک های ناشی از قرار گرفتن در معرض نور خورشید
•    دارای اثرات آنتی اکسیدانی و محافظت سلولی کلی پوست در برابر استرس اکسیداتیو و آسیب های محیطی
•    دارای فرمول سبک و ایجاد پوششی نامرئی و غیر براق روی پوست 
•    مقاوم در برابر آب 
•    غیر کومدوژنیک 
•    ایده ال برای استفاده بعنوان پایه آرایش روزمره 
•    100% فتوستاب و دارای اثر محافظت از عکس 
•    دارای فرمولاسیون دقیق با یک سیستم فیلتر بسیار ایمن و مقاوم در برابر اشعه های مضر 
•    دارای تست های آزمایشگاهی بر روی پوست بازسازی شده در معرض نور آبی 
•    ایده آل برای محافظت روزانه پوست 
•    مناسب برای همه فتوتایپ ها 
•    مناسب برای پوست چرب و مستعد لک و دارای عیوب پوستی و حتی پوست حساس
•    حجم: 50 و 5 میلی لیتر

کرم ضد آفتاب کلینانس اون Eau Thermale Avène Cleanance Sun Cream SPF 50

مهم ترین عناصر تشکیل دهنده محصول

مونولارین در فرملاسیون این مجصول، یک ماده فعال تنظیم کننده سبوم است که تولید چربی اضافی را کاهش می دهد تا ظاهر پوست مات شود. این ماده لکه ها را به وضوح کاهش می دهد و به جلوگیری از ظاهر شدن لک های ناشی از آفتاب کمک می کند. این محصول همچنین دارای  TriAsorBاست که یک فیلتر ضدآفتاب جدید و ثبت اختراع شده با طیف فوق العاده گسترده می باشد. این فیلتر خورشیدی پیر فابر Pierre Fabre  پوست را در برابر طیف فوق العاده وسیع  UVB،UVA  و نور آبی پرانرژیHEV ، تا 450 نانومتر از اشعه ماوراء بنفش و فراتر از آن محافظت می کند. از طرفی این محصول دارای آب چشمه حرارتی  Avèneبوده که یک آب فعال برای داشتن پوستی آرام و سالم است. 

طریقه مصرف

هر روز صبح مقدار کافی از کرم ضدآفتاب را بر روی پوست زده و به خوبی پخش کنید. توصیه می کنیم هر دو ساعت آن را تمدید نمایید.

بررسی عملکرد محصول و نظرات مصرف کنندگان در مورد کرم ضد آفتاب  Cleanance SPF 50+اون

این کرم ضد آفتاب به دلیل فیلترهای قدرتمندی که دارد به خوبی از پوست در برابر اشعه های مضر محافظت می نماید. همچنین دارای اثر فوتو پروتکتیو و فیلترهای مقاوم در برابر نور UVB-UVA است که با اثرات مضر اشعه خورشید مبارزه می کنند. از این ضدافتاب می توان برای داشتن پوست طبیعی و محافظت نامرئی روزانه به عنوان کرم روز استفاده کنید. یکی دیگر از قابلیت های این محصول کاهش قابل توجه ضایعات آکنه است. بر اساس نتایج به دست آمده از مصرف کنندگان92%  از آن ها بهبودی در لک ها به ویژه پوست مستعد آکنه را بیان نمودند. این محصول در55%  از افراد باعث کاهش لک شده است. همچنین در جلوگیری از ظاهر شدن لک های ناشی از نور خورشید موثر بوده است. 

بسیاری از افراد سال هاست که از این محصول به صورت روزانه استفاده می‌کنند. آن ها معتقدند که این کرم ضد آفتاب باعث ایجاد جوش در پوست های مستعد آن نمی شود. همچنین مانند برخی از کرم های ضد آفتاب معمولی به هیچ وجه باعث تحریک پوست های حساس نمی شود. علاوه بر این پوستتان همیشه هیدراته و نرم خواهد ماند. این ضدافتاب بسیار سبک است و کاملاً با کرم پایه آرایش ترکیب می شود. عده ای بیان کرده اند با وجود اینکه این محصول واقعا در برابر نور خورشید در تمام طول روز از پوست محافظت می کند، اما به دلیل سبک بودن، هر بار به میزان بیشتری از کرم نیاز دارند. 

کرم ضد آفتاب کلینانس اون Eau Thermale Avène Cleanance Sun Cream SPF 50

معرفی برند مراقبت از پوست اون

یکی از محبوب ترین برند ها در بین محصولات مراقبتی و آرایشی برند اون می باشد که در ابتدا متعلق به یک کارخانه تولید عطر در کالیفرنیا بود اما در سال 1938 تبدیل به یک کمپانی تولید محصولات مراقبتی و آرایشی شد. این کمپانی تا به امروز توانسته محصولاتی را به بازار عرضه کند که از کیفیت بالا و ویژگی های منحصر به فردی برخوردار هستند. یکی از اشعار های معروف کمپانی آون «یک قدم بردار، این زندگی از آن توست» می باشد که با توجه به این شعار اقدامات زیادی را در زمینه آگاه سازی مردم نسبت به سرطان سینه انجام دادند. با توجه به تحقیقاتی که در مورد محصولات avene انجام شده است حدود 80 درصد از خریداران رضایت خود را از محصولات اعلام کردند. این محصولات کاملاً پایه گیاهی داشته و به سلامت انسان آسیبی وارد نمی کند.

Eau Thermale Avène Cleanance Sun Cream SPF 50+

Very high 'tinted' sun protection for those with oily and blemish-prone skin. A new patented sun filter with high protection and more respect for the environment. Ultra-broad spectrum protection: patented TriAsorB filter: the first Pierre Fabre organic Filter that protects against blue light, beyond UVs. Strict formulation charter for the skin and the environment. The 1st Pierre Fabre organic filter.

مشخصات کالا

موارد استفاده

نوع پوست انواع پوست
مناسب برای همه افراد

مشخصات محصول

حجم

50 و 5 میلی لیتر

کشور مبدا برند

فرانسه

برند

اون

نظرات

شیما
۰۰
پاسخارزش خرید داره واقعا فوق العاده اس
Helma
۰۰
پاسخمن اولین باره گرفتم از این خیلی خوبه راضیم
خردی
۰۰
پاسخبرای کسایی که زیاد عرق میکنن عالیه
captcha Refresh
محصولات مشابه