بستن

بنر هدر دسکتاپ
بنر هدر موبایل
رایا میکاپ / رایا کازمتیک مراقبتی پوست سرم سرم بازسازی کننده پوست درانک الفنت مدل پروتینی پاورپپتید ریسرفیسینگ
سرم بازسازی کننده پوست درانک الفنت مدل پروتینی پاورپپتید ریسرفیسینگ

سرم بازسازی کننده پوست درانک الفنت مدل پروتینی پاورپپتید ریسرفیسینگ

Drunk Elephant Protini Powerpeptide Resurfacing Serum

کد کالا : 30303406

•    برند: درانک الفنت - Drunk Elephant
•    مبدا برند: آمریکا
•    حاوی ترکیبی قوی از 11 پپتید، اسیدهای آمینه، 10% اسید لاکتیک 
•    ابرسانی، تقویت و بازسازی کننده پوست
•    بهبود بافت، رنگ و درخشش طبیعی پوست 
•    لایه برداری و حذف سلول های مرده 
•    بهبود خطوط ریز، آسیبهای نور خورشید و منافذ بزرگ 
•    مناسب انواع پوست 
•    حجم: 5 میلی لیتر

نا موجود موجود شد به من اطلاع بده
درانک الفنت
نام برند : درانک الفنت
+ موارد بیشتر

سرم بازسازی کننده پوست درانک الفنت مدل پروتینی پاورپپتید ریسرفیسینگ یکی از بهترین سرم ها برای مراقبت از پوست و بهبود زیبایی و جوانی آن است. این سرم حاوی ترکیبی فوق العاده غلیظ و قوی از 11 پپتیدهای سیگنال تقویت کننده پوست، اسیدهای آمینه و 10 درصد اسید لاکتیک لایه بردار فرموله شده است. از این رو ظاهر بافت، رنگ و درخشش طبیعی پوست را بهبود می بخشد. سرم بازسازی کننده پوست پروتینی پاورپپتید ریسرفیسینگ درانک الفنت پوست را تقویت و بازسازی می کند. در نتیجه آن را به سالم ترین حالت خود باز می گرداند.

آشنایی با سرم بازسازی کننده پوست درانک الفنت مدل Protini Powerpeptide Resurfacing

افزایش سن و عوامل آسیب رسانی نظیر اشعه های یووی، آلودگی، استرس ها و ... باعث ظاهر شدن علائم پیری روی پوست می شوند. بنابراین با افزایش سن باید مراقبت از پوست را به طور جدی تری دنبال کرد. یکی از محصولاتی که مزایای ضد پیری موثری دارد، سرم بازسازی کننده پوست پروتینی پاورپپتید ریسرفیسینگ برند Drunk Elephant است. این سرم صورت نشانه های متعدد آسیب های پوستی را هدف قرار می دهد و به ترمیم و بازسازی ان ها کمک می کند. بعلاوه با pH سازگار با پوست 3.5 فرموله شده و برای همه انواع پوست مناسب است. 

سرم بازسازی کننده پوست درانک الفنت مدل پروتینی پاورپپتید ریسرفیسینگ Drunk Elephant Protini Powerpeptide Resurfacing Serum

سایر توضیحات سرم صورت ضد پیری و ترمیم کننده پروتینی پاورپپتاید درانک الفنت 

سرم صورت بازسازی کننده درانک الفنت پروتینی پاورپپتید ضمن تقویت هیدراتاسیون، رطوبت سبکی به پوست اضافه می کند. همچنین پوست کدر و ناهموار را صاف و حجیم و درخشان می سازد. این سرم با لایه برداری و حذف سلول های مرده باعث تجدید سلول ها و بازیابی پوست می شود. لذا ظاهر خطوط ریز، آسیب های ناشی از نور خورشید و منافذ بزرگ را بهبود می دهد. از طرفی با فواید آنتی اکسیدانی باعث محافظت، تسکین، مرطوب و سفت شدن پوست می شود. این محصول فرمولی وگان، بدون تست حیوانی و فاقد روغن، سیلیکون، سولفات، الکل خشک کننده، عطر و رنگ مصنوعی دارد. بعلاوه به راحتی قابل جذب و ترکیب شدن روی پوست است. 

خصوصیات سرم جوانساز صورت پروتینی پاور پپتید ریسرفیسینگ درانک الفنت

•    حاوی ترکیبی غلیظ و قوی از 11 پپتید تقویت کننده، اسیدهای آمینه و 10% اسید لاکتیک 
•    ترمیم و بازسازی کننده نشانه های متعدد آسیب های پوستی
•    بهبود ظاهر بافت، رنگ و درخشش طبیعی پوست 
•    تقویت کننده پوست و بهبود پوست های کدر و ناهموار
•    ابرسانی و مرطوب کننده پوست
•    صاف و حجیم و درخشان کننده پوست
•    لایه برداری و حذف سلول های مرده و کمک به تجدید سلول ها و بازیابی پوست 
•    بهبود ظاهر خطوط ریز، آسیب های ناشی از نور خورشید و منافذ بزرگ 
•    دارای فواید آنتی اکسیدانی و محافظت، تسکین و سفت کننده پوست 
•    فرموله شده با pH سازگار با پوست 3.5 
•    قابل جذب و ترکیب شدن اسان روی پوست 
•    برنده جایزه های زیبایی و ضد پیری متعدد در سال  2021
•    فاقد روغن، سیلیکون، سولفات، الکل خشک کننده، عطر و رنگ مصنوعی 
•    وگان، بدون تست حیوانی 
•    مناسب برای همه انواع پوست 
•    حجم: 5 میلی لیتر

سرم بازسازی کننده پوست درانک الفنت مدل پروتینی پاورپپتید ریسرفیسینگ Drunk Elephant Protini Powerpeptide Resurfacing Serum

مواد تشکیل دهنده کلیدی

اسید لاکتیک (10%): اسید یک آلفا هیدروکسی اسید یا AHA ملایم تر و آبرسان است که از تخمیر قند بدست می آید. این اسید لایه بردار با حل کردن پیوندهایی که سلول های مرده را در کنار هم نگه می دارد، پوست را لایه برداری می کند. 
کمپلکس پپتید سیگنال که شامل 11 پپتید سیگنال (ساخته شده از اسیدهای آمینه که پروتئین ها را در پوست تشکیل می دهند) و فاکتورهای رشد بی خطر و مشتق از گیاه می باشد. این پپتیدها به افزایش خود نوسازی پوست، جذب رطوبت به پوست و حجیم تر، سفت تر و بازیابی پوست کمک می کنند. 
ترکیب چند آمینو اسیدی نیز با مجموعه ای از اسیدهای آمینه با جذب سریع پوست را تسکین، تقویت و مرطوب می کند. 
یکی دیگر از ترکیبات این سرم، عصاره قارچ برفی است که به دلیل خواص تقویت کننده هیدراتاسیون شناخته می شود. این ماده فواید آنتی اکسیدانی را به پوست اضافه می کند. در عین حال از پوست در برابر کم آبی محافظت می نماید. 

نحوه مصرف

از این سرم صبح و شب روی صورت تمیز و خشک استفاده کنید. قبل از استفاده آن را به آرامی تکان دهید. پس از آن نیز از مرطوب کننده استفاده نمایید. همچنین می توانید سرم را با مرطوب کننده خود مخلوط کنید. از تماس این سرم با ناحیه دور چشم خودداری شود. 

نقد و بررسی سرم بازسازی کننده پوست صورت درانک الفنت پروتینی پاورپپتاید 

به منظور بررسی عملکرد این سرم به نتایج بالینی که در یک مطالعه بر روی 58 نفر مصرف کننده در طی 8 هفته مصرف انجام شده است، رجوع کرده ایم. بر اساس نتایج حاصل، 100٪ آن ها توافق داشتند که به کمک سرم درانک الفنت بافت پوست بهبود یافته به نظر می رسد.96٪  موافق بودند که پوست صاف تر شده است.90٪  نیز تایید کردند که درخشش پوستشان بهبود یافته است. این سرم به تنهایی لایه برداری شیمیایی ملایمی را ایجاد می کند که در بازسازی سلولی پوست نقش موثری دارد. بعلاوه با داشتن ترکیبات قدرتمند به بازسازی آسیب ها و مشکلات پوست کمک می کند. این سرم صورت فرمول بدون سیلیکونی داشته و بسیار راحت قابل جذب و مخلوط شدن روی پوست است. همچنین نتایج قابل مشاهده و چشمگیری را برای پوست ایجاد می کند. این سرم راهکار عالی برای بازسازی پوست بدون تحریک ارائه می دهد. لذا برای لایه برداری پوست های حساس نیز مناسب است. با این وجود اگر نگران بروز حساسیت هستید، قبل از استفاده، آن را تست کنید. یا آن را یک شب در میان و یا به صورت ترکیب با سایر کرم های مرطوب کننده استفاده نمایید. 

سرم بازسازی کننده پوست درانک الفنت مدل پروتینی پاورپپتید ریسرفیسینگ Drunk Elephant Protini Powerpeptide Resurfacing Serum

معرفی برند درانک الفنت (Drunk Elephant)

برند درانک الفنت توسط Tiffany Masterson در آمریکا تاسیس شد که فعالیت خود را از سال 2013 در زمینه تولید محصولات مراقبت از پوست بهداشتی شروع کرده است. محصولات این برند حاوی ترکیباتی غلیظ از آنتی اکسیدان، اسید های آمینه و پپتید های تقویت کننده پوست می‌باشد که به ترمیم و بازسازی ظاهر و رنگ آن کمک کرده و باعث بهبود آسیب های ناشی از اشعه های UV و خطوط ریز پوستی می‌شوند. محصولات تولیدی برند درانک الفنت برای همه انواع پوست مفید بوده و به دلیل بافت وگان و طبیعی فاقد روغن های معدنی، فتالات، سلیکون، رنگ و عطر مصنوعی هستند که جایزه زیبایی و ضد پیری را در سال 2021  را دریافت کرده است. 

Drunk Elephant Protini Powerpeptide Resurfacing Serum

This mega-strength serum combines skin-fortifying signal peptides, growth factors, and amino acids with lactic acid for a dramatic improvement in the appearance of skin’s texture, tone, radiance, and bounce.

مشخصات کالا

موارد استفاده

نوع پوست انواع پوست

مشخصات محصول

حجم

5

کشور مبدا برند

آمریکا

برند

درانک الفنت

نظرات

نسرین
۰۰
پاسخاین برند همه محصولاتش عالیه
صبا رحیمی
۰۰
پاسخواقعا جزو بهترینهاست
captcha Refresh
محصولات مشابه