بستن

بنر هدر دسکتاپ
بنر هدر موبایل
رایا میکاپ / رایا کازمتیک مراقبتی پوست کرم صورت مرطوب کننده لوسیون مرطوب کننده فاقد چربی حاوی ویتامین سی و لاکتیک اسید دکتر دنیس گراس
لوسیون مرطوب کننده فاقد چربی حاوی ویتامین سی و لاکتیک اسید دکتر دنیس گراس

لوسیون مرطوب کننده فاقد چربی حاوی ویتامین سی و لاکتیک اسید دکتر دنیس گراس

Dr Dennis Gross Vitamin C Lactic Oil-Free Radiant Moisturizer

کد کالا : 30301313
770,000 تومان 770,000 تومان

•    برند: دکتر دنیس گراس - Dr Dennis Gross
•    مبدا برند: آمریکا 
•    مرطوب کننده عمیق پوست با عملکرد آنتی اکسیدانی قوی
•    حاوی سه شکل ویتامین C، اسید لاکتیک، نیاسینامید 
•    درخشان و روشن و یکدست کننده پوست
•    بهبود لک، زبری، منافذ باز، خطوط و چروک
•    فاقد چربی و غیر کومدوژنیک 
•    مناسب انواع پوست
•    حجم: 7 میلی لیتر

خرید با محصولات مشابه مقایسه کن
دکتر دنیس گراس
نام برند : دکتر دنیس گراس
+ موارد بیشتر

لوسیون مرطوب کننده فاقد چربی حاوی ویتامین سی و لاکتیک اسید دکتر دنیس گراس یک سرم آنتی اکسیدانی قوی می باشد. این محصول درمانی در واقع ترکیبی از هیدراتاسیون عالی یک مرطوب کننده با قدرت نفوذ یک سرم است. در این فرمول از سه شکل ویتامین C به همراه اسید لاکتیک، نیاسینامید یا ویتامین B3، اسکوالان، سنتلا آسیاتیکا و عصاره قارچ چاگا استفاده شده است. این ترکیبات به طور هم افزایی در کنار هم عمل می کنند تا میزان جذب را افزایش دهند. سرم ویتامین سی و اسید لاکتیک دکتر دنیس گراس پوست را عمیقاً مرطوب و نرم می سازد. بعلاوه بافت و رنگ پوست را روشن و یکدست کرده و درخشش جوانی را به ارمغان می آورد. 

معرفی کرم مرطوب کننده ویتامین سی و لاکتیک اسید اویل فری دکتر دنیس گراس

پوست ما به مرور بر اثر عوامل مختلفی همچون افزایش سن، آسیب های محیطی و ... درخشش و جوانی خود را از دست می دهد. بهترین کار رطوبت رسانی صورت با استفاده از یک مرطوب کننده حاوی مواد فعال می باشد. مرطوب کننده فاقد چربی ویتامین سی و لاکتیک اسید برند Dr Dennis Gross محصولی عالی با چندین ماده فعال است. با این محصول می توانید به نوعی متخصص پوست را به خانه بیاورید. این مرطوب کننده فاقد چربی و روغن و غیر کومدوژنیک بوده و منافذ پوست را مسدود نمی کند. از این رو برای انواع همه پوست ها مناسب می باشد. 

لوسیون مرطوب کننده فاقد چربی حاوی ویتامین سی و لاکتیک اسید دکتر دنیس گراس Dr Dennis Gross Vitamin C Lactic Oil-Free Radiant Moisturizer

توضیحات تکمیلی مرطوب کننده و درخشان کننده پوست ویتامین سی لاکتیک دنیس گراس

مرطوب کننده بدون چربی Vitamin C Lactic  دکتر دنیس گراس بافت لوسیونی کرمی بدون روغن دارد و زود جذب می شود. این لوسیون با عملکرد آنتی اکسیدانی به مبارزه با آسیب های محیطی، بهبود مشهود پوست کم آب و علائم قابل مشاهده پیری ناشی از نور خورشید کمک می کند. همچنین از پوست در برابر آسیب رادیکال های آزاد محافظت می نماید. کرم ویتامین C و لاکتیک اسید دکتر دنیس گراس در بهبود تجدید سلولی و ترمیم پوست موثر است. در نتیجه در مدت کوتاهی ظاهر لک، زبری، منافذ باز، خطوط ظریف و چین و چروک را بهبود می بخشد. بعلاوه ضمن محافظت و تقویت سد رطوبتی پوست، ظاهری درخشان تر، روشن تر، سالم تر، متعادل تر و صاف تر ایجاد می کند. 

مشخصات سرم دکتر دنیس گروس ویتامین سی لاکتیک اویل فری رادیانت مویسچرایزر 

•    مرطوب کننده عمیق پوست و محافظت و تقویت سد رطوبتی آن
•    حاوی سه شکل ویتامین C، اسید لاکتیک، نیاسینامید یا ویتامین B3، اسکوالان و ... 
•    افزایش درخشش و روشن و یکدست کننده بافت و رنگ پوست
•    دارای بافت سبک و زودجذب با قابلیت جذب و نفوذ عمیق در پوست
•    عملکرد آنتی اکسیدانی قوی و مبارزه با آسیب های محیطی 
•    بهبود مشهود پوست کم آب و علائم قابل مشاهده پیری ناشی از نور خورشید 
•    محافظت از پوست در برابر آسیب رادیکال های آزاد 
•    موثر در بهبود تجدید سلولی و ترمیم پوست 
•    بهبود ظاهر لک، زبری، منافذ باز، خطوط ظریف و چین و چروک در مدت کوتاه
•    ایجاد ظاهری درخشان تر، روشن تر، سالم تر، متعادل تر و صاف تر 
•    فرمول فاقد چربی و روغن و غیر کومدوژنیک 
•    فرمول ایمن و فاقد پارابن، فتالات، سولفات
•    وگان و بدون تست حیوانی
•    مناسب برای انواع پوست
•    حجم: 7 میلی لیتر

لوسیون مرطوب کننده فاقد چربی حاوی ویتامین سی و لاکتیک اسید دکتر دنیس گراس Dr Dennis Gross Vitamin C Lactic Oil-Free Radiant Moisturizer

مواد موثر

این محصول حاوی 3  شکل از ویتامین  C و A، ترکیبی تثبیت شده از 3-O اتیل اسکوربیک اسید، تتراهگزیل دسیل آسکوربات، اسید ال اسکوربیک برای نفوذ به اعماق پوست است. در نتیج به بهترین شکل باعث محافظت در برابر آسیب رادیکال های آزاد و کمک به بهبود علائم قابل مشاهده پیری مانند ظاهر پرپیگمانتاسیون سفتی، خطوط ظریف و چین و چروک می شود. 
اسید لاکتیک که از چغندر به دست می آید، اما به طور طبیعی توسط بدن شما نیز تولید می شود. این شکل گیاهی اسید لاکتیک یک آلفا هیدروکسی اسید است. این ماده جذب و عملکرد محصول را افزایش می دهد. همچنین نوسازی سلولی را تحریک کرده و فاکتور مرطوب کننده طبیعی پوست (NMF) را افزایش می دهد. بعلاوه از طریق غیرفعال کردن رادیکال های آزاد سطحی به ترمیم و محافظت از سد پوست کمک می کند.
اسکوالان سد رطوبتی پوست را تقویت می کند. این ماده عمیقاً بدون مسدود کردن منافذ پوست را مرطوب می سازد. در عین حال از از دست دادن آب ترانس اپیدرمی جلوگیری می کند. 
نیاسینامید همچنین به عنوان ویتامین B3 شناخته می شود، از منابع طبیعی مانند آووکادو و قارچ به دست می آید. این ماده برای عملکرد سالم پوست ضروری است. این ویتامین و آنتی اکسیدان همچنین سرامیدها را تحریک کرده و از هدر رفتن آب جلوگیری می کند تا سد رطوبتی را تقویت و ترمیم کند و تیرگی را بهبود بخشد. علاوه بر این، نیاسینامید به اصلاح ظاهر منافذ کمک کرده و در عین حال رنگ پوست را روشن می کند. 

طرز استفاده 

یک بار در روز، 4-6 قطره از محصول را به عنوان یک درمان کامل روی پوست تمیز و خشک بزنید. 
ممکن است تا زمانی که پوستتان نسبت به آن سازگار شود، احساس سوزن سوزن شدن خفیفی ایجاد کند. 

نقد و بررسی کرم مرطوب کننده فاقد چربی ویتامین C و لاکتیک اسید دکتر دنیس گراس

مرطوب کننده ویتامین سی و لاکتیک اسید بدون چربی دکتر دنیس گراس به رفع انواع مشکلات پوست کمک می کند. محصولات این برند که توسط متخصصین پوست ساخته می شوند، متعهد به تضمین اثربخشی بدون به خطر انداختن سلامت پوست است. لذا تنها با مواد فعال و دارویی فرموله شده تا از نتایج برتر، بدون تحریک، اطمینان حاصل شود. این سرم نیز عملکرد موثری دارد. از نظر بالینی ثابت شده است که ظاهر خطوط ریز را پس از 1 هفته به وضوح بهبود می بخشد. در نتیجه پوست را صاف تر می سازد. بعلاوه از نظر بالینی ثابت شده است که ظاهر و احساس رنگ و بافت پوست را تنها پس از 1 هفته بهبود می بخشد. این محصول پوستی درخشان تر و روشن تر به شما می دهد.92٪  از افراد گفتند که پوست آنها روشن تر به نظر می رسد و 89٪ از افراد در 2 هفته بهبود درخشش پوست را داشتند. افزون بر این، باعث ایجاد پوست سالم تر و متعادل تر می شود. بطوریکه 92 درصد از افراد تنها پس از 1 هفته استفاده، پوست سالم تری را مشاهده کردند و 89 درصد از افراد پس از 2 هفته پوست متعادل تر و صاف تری را تجربه کردند. این مرطوب کننده برای پوست چرب نیز احساس سبکی داشته و سنگین نیست. بعد از استفاده این محصول قطعا پوستتان درخشان تر می شود و در طول روز می درخشد.

لوسیون مرطوب کننده فاقد چربی حاوی ویتامین سی و لاکتیک اسید دکتر دنیس گراس Dr Dennis Gross Vitamin C Lactic Oil-Free Radiant Moisturizer

Dr Dennis Gross Vitamin C Lactic Oil-Free Radiant Moisturizer

This oil-free, non-comedogenic treatment combines lactic acid with three forms of vitamin C to increase absorption and enhance antioxidant performance for visible improvement of dehydrated, sun-aged skin. Vitamin C and lactic acid work synergistically with centella asiatica and chaga mushroom extract to combat environmental aggressors, even out texture and tone, and reveal youthful radiance.

سوالات متداول

 

آیا لوسیون ویتامین سی لاکتیک اسید دنیس گراس غیر کومدون زا است؟

بله این محصول هم غیر کومدون زا یا اصطلاحا non-comedogenic و همچنین فاقد چربی میباشد.

 

از لوسیون اویل فری ویتامین C و لاکتیک اسید دنیس گراس میتوان برای پوست چرب استفاده کرد؟

بله این محصول قابل استفاده برای پوست های چرب بوده و به تعادل میزان چربی ترشح شده پوست کمک میکند.

مشخصات کالا

موارد استفاده

نوع پوست انواع پوست
مناسب برای همه افراد

مشخصات محصول

حجم

7

کشور مبدا برند

آمریکا

برند

دکتر دنیس گراس

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه