بستن

بنر هدر دسکتاپ
بنر هدر موبایل
رایا میکاپ / رایا کازمتیک مراقبتی پوست سرم سرم جوانساز پیشرفته رتینول و فرولیک اسید دکتر دنیس گراس
سرم جوانساز پیشرفته رتینول و فرولیک اسید دکتر دنیس گراس

سرم جوانساز پیشرفته رتینول و فرولیک اسید دکتر دنیس گراس

Dr Dennis Gross Advanced Retinol + Ferulic Texture Renewal Serum

کد کالا : 30303518
1,110,000 تومان 1,020,000 تومان

•    برند: دکتر دنیس گراس - Dr Dennis Gross
•    مبدا برند: آمریکا 
•    تقویت کلاژن سازی و بازسازی پوست
•    حاوی چندین ترکیب جوانساز از جمله 2 شکل رتینول برای افزایش اثربخشی 
•    بهبود خطوط ریز، چروک، لک
•    آبرسانی و صاف و درخشان کننده پوست 
•    فرمول ملایم و غیر تحریک کننده
•    مناسب انواع پوست
•    حجم: 7 میلی لیتر

خرید با محصولات مشابه مقایسه کن
دکتر دنیس گراس
نام برند : دکتر دنیس گراس
+ موارد بیشتر

سرم جوانساز پیشرفته رتینول و فرولیک اسید دکتر دنیس گراس محصولی فوق العاده موثر با فواید چندگانه می باشد. در این سرم از ترکیبی اختصاصی از 2 شکل رتینول، اسید فرولیک، باکوچیول و رامبوتان برای افزایش اثربخشی و بدون ایجاد تحریک استفاده شده است. این ترکیبات در کنار هم به طور هم افزایی باعث تقویت تولید کلاژن طبیعی در پوست می شوند. سرم جوانساز رتینول پیشرفته و فرولیک دکتر دنیس گروس به جلوگیری و کاهش خطوط ریز و چروک و لک ها کمک می کند. در نتیجه پوستی به وضوح صاف و شفاف و یکدست و درخشان تر خواهید داشت. 

معرفی سرم ضد پیری پیشرفته رتینول و اسید فرولیک دکتر دنیس گراس

با افزایش سن برای کمک به بازسازی پوست بهتر است از ترکیبات جوانساز و ضد پیری مانند رتینول استفاده کرد. اما بسیاری از افراد نگران بروز حساسیت های پوستی در اثر مصرف لایه بردارهای شیمیایی یا رتینول ها هستند. سرم جوانساز پیشرفته رتینول و فرولیک برند Dr Dennis Gross یک سرم بازسازی کننده روزانه پوست است. این محصول از فرمولی ملایم و غیر تحریک کننده برخوردار است که حتی بعنوان اولین تجربه مصرف رتینول نیز ایده آل می باشد. زیرا حاوی ترکیبات تسکین دهنده ای است که با اثرات تحریک کننده رتینول مقابله می کند. 

سرم جوانساز پیشرفته رتینول و فرولیک اسید دکتر دنیس گراس Dr Dennis Gross Advanced Retinol + Ferulic Texture Renewal Serum

توضیحات تکمیلی سرم جوانساز دکتر دنیس گراس Advanced Retinol + Ferulic Texture Renewal

سرم جوان ساز رتینول و فرولیک دکتر دنیس گراس فرمولاسیون سبکی دارد. لذا فورا جذب پوست می شود و هیچ گونه حس چربی باقی نمی گذارد. این سرم بدون هیچ گونه تحریکی، باعث یکنواخت شدن رنگ و بافت پوست می شود. در نتیجه بلافاصله و به طور قابل توجهی ظاهر کلی پوست را بهبود می بخشد. از طرفی دیگر اسکوالان و اسید هیالورونیک باعث بهبود آبرسانی و حفظ رطوبت پوست می شوند. به طوری که پوست نرم تر، انعطاف پذیرتر و سالم تر خواهد شد. سرم ادونسد رتینول و فرولیک دکتر دنیس گراس در تقویت سد رطوبتی پوست، تقویت لایه های پوستی درم و اپیدرم و همچنین متعادل کردن چربی پوست نیز موثر است.

مشخصات سرم بازسازی کننده پوست رتینول + فرولیک اسید دکتر دنیس گراس

•    جوانساز پیشرفته و بازسازی کننده روزانه پوست
•    حاوی ترکیبی اختصاصی از 2 شکل رتینول، اسید فرولیک، باکوچیول و رامبوتان برای افزایش اثربخشی 
•    تقویت کلاژن سازی طبیعی و یکدست کننده رنگ و بافت پوست
•    جلوگیری و کاهش خطوط ریز و چروک ها و لک های تیره پوست
•    بهبود ظاهر کلی پوست و ایجاد ظاهری صاف و شفاف و نرم و درخشان تر
•    دارای فرمول ملایم و غیر تحریک کننده
•    بافت سبک و زود جذب و بدون ایجاد حس چربی روی پوست
•    حاوی ترکیبات تسکین دهنده برای مقابله با اثرات تحریک کننده رتینول 
•    حاوی اسکوالان و اسید هیالورونیک جهت بهبود آبرسانی و حفظ رطوبت پوست
•    کمک به تقویت لایه های پوستی و سد رطوبتی پوست 
•    متعادل کننده چربی پوست و ایجاد پوست انعطاف پذیرتر و سالم تر
•    قابل استفاده بعنوان اولین تجربه مصرف رتینول 
•    مناسب برای انواع پوست
•    حجم: 7 میلی لیتر

سرم جوانساز پیشرفته رتینول و فرولیک اسید دکتر دنیس گراس Dr Dennis Gross Advanced Retinol + Ferulic Texture Renewal Serum

مواد موثر

این سرم حاوی ترکیبی اختصاصی از 2 شکل رتینول، اسید فرولیک، باکوچیول و رامبوتان برای اثربخشی بالا و بدون تحریک است. ترکیب فیتو رتینول که حاوی آنتی اکسیدان ها و مواد گیاهی است برای تسکین پوست و کمک به جلوگیری از تحریک ناشی از قرار گرفتن در معرض UV فرموله شده است. ترانس رتینول + رتینول کپسول دار با کاهش چروک، بافت پوست را صاف می کنند. همچنین لکه های تیره را محو کرده و کلاژن را تقویت می کنند. باکوچیول یک جایگزین طبیعی است که اثرات شبه رتینول را بدون تحریک ایجاد می کند. بعلاوه سد رطوبتی پوست را تقویت می نماید. اسید فرولیک یک ماده تسکین دهنده بوده و با اثرات تحریک کننده رتینول مقابله می کند. همچنین آسیب های ناشی از نور خورشید را کاهش می دهد. رامبوتان نیز یک آنتی اکسیدان است که به تولید کلاژن کمک می کند. از طرفی دیگر، آبرسان های قوی اسکوالان و اسید هیالورونیک در جلوگیری از هدررفت آب و افزایش هیدراتاسیون موثر هستند.

طرز استفاده

سرم رتینول دکتر دنیس گراس برای استفاده در صبح طراحی شده است. اما از آنجایی که فرمول ملایمی دارد، می توان از آن در صبح یا شب استفاده کرد. 8 تا 10 قطره از سرم را روی پوست تمیز و خشک صورت و گردن و دکلته ماساژ دهید. 
فراموش نکنید که هر روز از ضد آفتاب با حداقل  SPF 30استفاده کنید. 

نقد و بررسی سرم جوانساز Retinol + Ferulic دکتر دنیس گراس

سرم ضدپیری حاوی رتینول و فرولیک دکتر دنیس دارای اثربخشی سریع و بدون تحریکی می باشد. از نظر بالینی ثابت شده است که این سرم بلافاصله بافت، درخشش و قرمزی پوست را بهبود می بخشد. همچنین در یک مطالعه پس از 1 هفته استفاده از محصول،100%  افراد پوستی صاف و نرمتر با چربی کمتر و بدون هیچ تحریک یا سوزشی را تجربه کردند. 94% نیز پوست نرمتر، انعطاف پذیرتر و به طور کلی سالم تری دیدند. زیرا رتینول های آن از تولید بیش از حد سبوم و لک جلوگیری می کنند. 
این سرم به طور قابل توجهی خطوط ریز و ظاهر کلی پوست را در یک هفته بهبود می بخشد. بعلاوه به وضوح درخشش پوست را پس از 1 بار استفاده و پس از 1 هفته افزایش می دهد. ترکیبات این سرم به افزایش هیدراتاسیون و بهبود عملکرد سد رطوبتی کمک می کنند تا آب از پوست خارج نشود. از طرفی دیگر، رتینول و باکوچیول با بهبود کلاژن سازی و افزایش گردش سلولی، ضخامت اپیدرم و درم را افزایش می دهند. از دیگر مزایای این محصول می توان به طراحی و کاربرد دقیق اشاره کرد. قطره چکان منحصر به فرد آن امکان اعمال دوز دقیق محصول را در هر بار استفاده فراهم می کند. 

سرم جوانساز پیشرفته رتینول و فرولیک اسید دکتر دنیس گراس Dr Dennis Gross Advanced Retinol + Ferulic Texture Renewal Serum

مشخصات کالا

موارد استفاده

نوع پوست انواع پوست

مشخصات محصول

حجم

7

کشور مبدا برند

آمریکا

برند

دکتر دنیس گراس

نظرات

لاله
۰۰
پاسخخیلی‌ خوبه
سمیرا
۰۰
پاسخخیلی‌ خوبه
رویا
۰۰
پاسخخیلی‌ خوبه
captcha Refresh
محصولات مشابه
whatsapp