بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد رایا میکاپ / رایا کازمتیک کاملا محفوظ می باشد

رایا میکاپ / رایا کازمتیک مراقبتی پوست کرم صورت کرم درمان و اصلاح کننده رنگ پوست سیکاپیر تایگر گراس دکتر جارت با SPF 30
حراجی

زمان باقیمانده تا پایان حراجی

00 : 00 : 00 : 00
کرم درمان و اصلاح کننده رنگ پوست سیکاپیر تایگر گراس دکتر جارت با SPF 30

کرم درمان و اصلاح کننده رنگ پوست سیکاپیر تایگر گراس دکتر جارت با SPF 30 حجم 10 میل

DR. JART+ Cicapair Tiger Grass Colour Correcting Treatment SPF 30 10ml

کد کالا : 30308503
190,000 تومان 145,000 تومان

•    برند: دکتر جارت - Dr Jart
•    مبدا برند: کره جنوبی
•    درمان و اصلاح رنگ پوست
•    حاوی عصاره سنتلا و تایگر گراس 
•    کاهش فوری قرمزی و تسکین سوزش پوست 
•    آرام بخش پوستهای حساس
•    دارای SPF 30 و فیلترهای ضدآفتاب معدنی
•    محافظت پوست در برابر اشعه UVA و UVB، آسیبهای محیطی، گرد و غبار
•    مناسب انواع پوست 
•    حجم: 50 و 10 میلی لیتر

حجم مورد نظر خود را انتخاب کنید :

خرید با محصولات مشابه مقایسه کن
دکتر جارت
نام برند : دکتر جارت
+ موارد بیشتر

کرم درمان و اصلاح کننده رنگ پوست سیکاپیر تایگر گراس دکتر جارت با SPF 30 محصول کره جنوبی، یک کرم درمانی و رنگی سبز تا بژ است که فورا قرمزی پوست را خنثی کرده و رنگ پوست را یکدست می کند. این کرم به تسکین، آرام کردن و مرطوب کردن پوست های قرمز کمک کرده و ظاهری فوق العاده سالم و طبیعی به آن می بخشد. کرم اصلاح کننده رنگ پوست دکتر جارت مدل سیکاپیر تایگر گراس با SPF 30 دارای فیلترهای ضدآفتاب معدنی و فیزیکی می باشد. از این رو در برابر اشعه های ماوراء بنفش نور خورشید (UVA و UVB) و عوامل محیطی از پوست محافظت می کند. 

معرفی کرم Cicapair Tiger Grass Colour Correcting دکتر جارت با SPF 30

پوست ما در اثر عوامل متعددی مانند اشعه های UV، آسیب های محیطی و ... دچار مشکلاتی مانند التهاب و قرمزی می شود. استفاده از کرم های درمانی و اصلاح کننده رنگ تاثیر زیادی در بهبود این مشکلات دارد. کرم اصلاح کننده رنگ سیکاپیر تایگر گراس با اس پی اف 30 برند دکتر جارت پرفروش ترین کرم مراقبت از پوست روزانه این برند است. این کرم با بهره گیری از کمپلکس عصاره های تسکین دهنده پوستی مانند سنتلا آسیاتیکا و تایگر گراس برای آرام کردن پوست حساس، کاهش قرمزی و تسکین سوزش پوست طراحی شده است. همچنین برای بهبود رنگ ناهموار پوست، آکنه و لک ها نیز موثر است. 

کرم درمان و اصلاح کننده رنگ پوست سیکاپیر تایگر گراس دکتر جارت DR. JART+ Cicapair Tiger Grass Colour Correcting Treatment SPF 30

توضیحات تکمیلی کرم سیکاپیر تایگر گراس کالر کورکتینگ تریتمنت اس پی اف 30 دکتر جارت 

کرم تصحیح کننده رنگ سیکاپیر تایگر گرس با SPF 30 دکتر جارت یک درمان همه کاره است که فرمول آن شامل یک کپسول برای تغییر رنگ جهت پوشاندن لکه ها و بازگرداندن ظاهر استحکام، سلامت و شادابی پوست است. این محصول بافت کرمی دارد و در هنگام تماس قرمزی پوست را تصحیح می کند. این کرم یک لایه محافظ بر روی پوست ایجاد کرده و از آن در برابر آسیب های محیطی و گرد و غبار نیز محافظت می کند. کرم ضد قرمزی پوست سیکاپیر تایگر گرس SPF 30 دکتر جارت سطح رطوبت پوست را افزایش می دهد. این کرم برای انواع پوست مناسب است.

مشخصات کرم اصلاح کننده رنگ پوست سیکاپیر تایگر گراس Dr Jart با SPF 30

•    درمان و اصلاح کننده رنگ پوست 
•    رفع قرمزی و یکدست کننده فوری رنگ پوست
•    حاوی کمپلکس عصاره های تسکین دهنده سنتلا آسیاتیکا و تایگر گراس 
•    آرام بخش پوست های حساس
•    کاهش قرمزی و تسکین دهنده سوزش پوست 
•    دارای SPF 30 و فیلترهای ضدآفتاب معدنی و فیزیکی 
•    محافظت از پوست در برابر اشعه های ماوراء بنفش UVA و UVB 
•    ایجاد یک لایه محافظ روی پوست و محافظت از آن در برابر آسیب های محیطی و گرد و غبار 
•    دارای بافت کرمی و رنگی سبز تا بژ 
•    یک درمان همه کاره شامل کپسول تغییر رنگ 
•    بهبود رنگ ناهموار پوست، آکنه و لک ها
•    بازگرداندن استحکام، سلامت و شادابی پوست 
•    تسکین دهنده و مرطوب کننده پوست 
•    ایجاد ظاهری فوق العاده سالم و طبیعی 
•    پرفروش ترین کرم مراقبت از پوست روزانه این برند 
•    مناسب برای انواع پوست 
•    حجم: 50 و 10 میلی لیتر

کرم درمان و اصلاح کننده رنگ پوست سیکاپیر تایگر گراس دکتر جارت DR. JART+ Cicapair Tiger Grass Colour Correcting Treatment SPF 30

مواد موثر

این کرم حاوی سیکا یا سنتلا آسیاتیکا و تایگر گراس (علف ببر) می باشد. این عصاره ها نوعی داروی گیاهی در تالاب های آسیایی هستند که قرن هاست برای کمک به التیام زخم ها و تسکین پوست به کار می روند. گیاهان رستاخیز، هوتوینیا کورداتا و بومادران نیز استحکام پوست را بازیابی می کنند. این محصول حاوی سدیم، پتاسیم، کلسیم و منیزیم است تا به بهبود سطح رطوبت پوست کمک کرده و ظاهری سالم به پوست های خسته بدهد. این کرم دارای عوامل ضد آفتاب معدنی مانند زینک اکسید و تیتانیوم دی اکسید برای محافظت از پوست در برابر آسیب های خورشید و انعکاس اشعه های UVA و  UVBمی باشد. فیلترهای معدنی ضدآفتاب برای پوست های حساس توصیه شده است و به طور ایمن از پوست در برابر نور خورشید محافظت می کند.

طرز استفاده

مقداری از کرم به اندازه یک سکه را بین دست ها گرم کرده و روی پوست تمیز و مرطوب بزنید. سپس به آرامی پخش کنید. این کرم با رنگ پوست ترکیب شده و از سبز به بژ تغییر می کند و قرمزی را نیز خنثی می سازد. در صورت نیاز می توانید بیشتر استفاده کنید.
از این محصولمی توانید به تنهایی به عنوان یک اصلاح کننده رنگ برای داشتن ظاهر و آرایش طبیعی و یا به عنوان پرایمر استفاده کنید و در صورت تمایل به پوشش بیشتر، از کرمپودر نیز استفاده کنید.

نقد و بررسی کرم اصلاح کننده قرمزی پوست سیکاپیر تایگر گرس دکتر جارت با SPF 30

پس از آشنایی با مشخصات این کرم، در این قسمت به بررسی عملکرد آن می پردازیم. این کرم پرفروش ترین محصول تصحیح کننده رنگ پوست این برند می باشد. در یک مطالعه بالینی بر روی 106 فرد مصرف کننده بین 20-50 سال، بلافاصله پس از استفاده از این کرم،95%  گفتند که پوستشان با رطوبت رسانی تسکین یافت. 92% نیز گفتند پوستشان کمتر قرمز به نظر می رسد.91%  باور داشتند که لک ها و تغییر رنگ های پوست محو شده اند. در90%  از افراد، ظاهر پوست درخشان و شاداب و سالم تر شده است. همچنین در 92% از آن ها رنگ پوست یکدست تر به نظر می رسید. این کرم امتیاز 4.4 از 5 را دارد و بسیار مقرون به صرفه است. زیرا هر بار فقط باید مقدار کمی از محصول را بزنید. از این رو هر بطری تا مدت زیادی برای شما باقی می ماند. این محصول روی پوست حس بسیار خوبی نیز دارد. 
این کرم بسیار سبک و تقریبا بی بو است و پس از استفاده، ظاهری شاداب، یکدست و آراسته به پوست می دهد. همچنین می توان آن را زیر آرایش نیز استفاده کرد، اما از آنجایی که خود کرم رنگی عالی به جا می گذارد، نیازی به کرمپودر ندارید. لذا می توانید از این محصول فوق العاده به جای کرم پودر یا آرایش استفاده کنید و در عین حل از پوست مراقبت نمایید. و اگر قصد آرایش ندارید، این یک جایگزین سبک است که قرمزی ها را در چند دقیقه ناپدید می کند. این کرم تصحیح رنگ کاملاً با رنگ پوست تطبیق می یابد و آن را یکدست می کند. اما عده ای بر این باورند که این محصول فقط برای پنهان کردن قرمزی و ناهمواری ها است و درمانی برای مبارزه با آن ها ارائه نمی دهد. در واقع مانند کرم BB و یا یک زیرساز سبک، روی پوست را می پوشاند و به کمک رنگدانه ها، قرمزی را از بین می برد.

کرم درمان و اصلاح کننده رنگ پوست سیکاپیر تایگر گراس دکتر جارت DR. JART+ Cicapair Tiger Grass Colour Correcting Treatment SPF 30

برند دکتر جارت Dr.Jart

برند دکتر جارت در سال 2004 توسط دکتر لی جین ووک در شهر سئول کره جنوبی راه اندازی شد. این پزشک در سال 2001 و پس از کسب مدرک دکترای تخصصی پوست، کلینیکی تاسیس نمود. او به دلیل علاقه زیادی به نوآوری، به تولید و تست فرمول های موثر مراقبت از پوست روی آورد. فرمول های دکتر یونگ توسط یکی از دوستان وی به نام چین ووک لی به بازارهای جهانی معرفی شد. چین ووک پس از 3 سال تلاش زیاد برای ایجاد یک شرکت مراقبت از پوست، برند دکتر جارت پلاس را ایجاد کرد. این برند انواع محصولات مراقبتی و درمانی از جمله کرم، لوسیون و ... را ارائه می دهد. محصولات این برند فرمولاسیون تخصصی و عملکرد بی نظیر و کیفیت بسیار بالایی دارند.

DR. JART+ Cicapair Tiger Grass Colour Correcting Treatment SPF 30

A green-to-beige cica cream that instantly neutralizes redness and evens skin tone for a healthy, natural look. What makes it unique: This best-selling daily skincare treatment with a creamy texture corrects skin redness on contact and leaves skin with an incredibly natural finish. It helps soothe, calm, and moisturize the look of skin and protects skin from the sun with mineral SPF (recommended sunscreen for sensitive skin).

مشخصات کالا

موارد استفاده

نوع پوست انواع پوست
مناسب برای همه افراد

مشخصات محصول

حجم

50 و 10 میلی لیتر

کشور مبدا برند

کره جنوبی

برند

دکتر جارت

نظرات

آیناز
۰۰
پاسخبافت سبک و فینیش طبیعی داره
captcha Refresh
محصولات مشابه