بستن

بنر هدر دسکتاپ
بنر هدر موبایل
رایا میکاپ / رایا کازمتیک مراقبتی پوست ماسک ماسک کرمی صورت آبرسان و جوانساز و روشن کننده آگوستینوس بادر 
ماسک کرمی صورت آبرسان و جوانساز و روشن کننده آگوستینوس بادر 

ماسک کرمی صورت آبرسان و جوانساز و روشن کننده آگوستینوس بادر 

Augustinus Bader The Face Cream Mask

کد کالا : 30301119
580,000 تومان 490,000 تومان

•    برند: آگوستینوس بادر - Augustinus Bader
•    آبرسانی فوری و مرطوب کننده پوست
•    لیفت و سفت و صاف کننده صورت و گردن 
•    روشن کننده و کاهش لک و چروک 
•    تقویت کلاژن سازی و بازسازی پوست
•    افزایش خاصیت ارتجاعی پوست
•    محافظت پوست از استرس روزانه و عوامل محیطی 
•    مناسب انواع پوست
•    حجم: 7 میلی لیتر

خرید با محصولات مشابه مقایسه کن
آگوستینوس بادر
نام برند : آگوستینوس بادر
+ موارد بیشتر

ماسک کرمی صورت آبرسان و جوانساز و روشن کننده آگوستینوس بادر محصولی عالی با چندین فواید بی نظیر است. این ماسک آبرسانی فوری به پوست می دهد و از هدر رفتن رطوبت آن جلوگیری می کند. همچنین پوست صورت و گردن را لیفت، سفت و محکم می کند. از سوی دیگر، لک و هایپرپیگمانتاسیون را کاهش می دهد و بافت پوستتان را صاف و روشن تر می کند. ماسک کرمی صورت ضد پیری آگوستینوس بادر ظاهر خطوط ریز و چین و چروک ها را کاهش می دهد. بعلاوه با تقویت کلاژن سازی، خاصیت ارتجاعی را افزایش می دهد. این محصول همچنین پوست را از اثرات استرس های روزانه و آسیب های ناشی از عوامل محیطی تسکین می دهد. لذا از سلامت و عملکرد کلی پوست پشتیبانی می نماید.

معرفی ماسک صورت کرمی آبرسان و لیفت کننده Augustinus Bader

ماسک کرمی صورت آگوستینوس بادر د فیس کریم ماسک محصولی عالی با ترکیباتی انحصاری است. در ساحت این محصول از ترکیب علمی پیشرفته با نتایج اثبات شده و فناوری TFC8 که سرشار از آمینو اسیدهای طبیعی، ویتامین ها و پپتیدها و مواد مغذی برای بازسازی سلولی پوست است، استفاده شده است. همچنین حاوی انگور و پلی ساکارید سوئیس، ویتامین سی، انار، جینسینگ، اسکوالن، اسید هیالورونیک، آنتی اکسیدان و غیره است. این ترکیبات پوست را شدیدا آبرسانی و مرطوب کرده و باعث لیفتینگ و حجیم شدن فوری آن می شوند. در نتیجه پوستی سفت تر، انعطاف پذیرتر، روشن، یکدست تر با خطوط و چروک های کمتر خواهید داشت. 

توضیحات تکمیلی ماسک صورت جوانساز و سفت کننده پوست اگوستینوس بادر 

ماسک صورت آبرسان و جوان ساز آگستینوس بادر بافتی غنی و کرمی دارد که هنگام استفاده تقریباً نامرئی است. این ماسک به سرعت جذب شده و باعث افزایش رطوبت و درخشش و لطافت پوست می شود. همچنین دارای اپلیکاتور ضد حساسیت است که هنگام استفاده از ماسک، پوست را به آرامی خنک و حجیم می کند. این محصول یک درمان هوشمند برای ترمیم پیشرفته پوست است که پوستتان را تقویت و محافظت می کند. این ماسک با رطوبت غنی از مواد مغذی به پوست نفوذ کرده و کلاژن سازی و بازسازی سلولی را بهینه می کند. در نتیجه آسیب ها را ترمیم نموده و پوست را درخشان و سالم نشان می دهد. این ماسک وگان بوده و بدون مواد محرک یا رایحه مصنوعی فرموله شده و غیر کومدوژنیک است. 

ماسک کرمی صورت آبرسان و جوانساز و روشن کننده آگوستینوس بادر  Augustinus Bader The Face Cream Mask

مشخصات فیس ماسک کرمی صورت آگوستینوس بادر 

•    آبرسانی فوری و مرطوب کننده قوی و جلوگیری از هدر رفتن رطوبت پوست
•    لیفت و سفت کننده پوست صورت و گردن 
•    کاهش لک و هایپرپیگمانتاسیون و صاف و روشن کننده پوست
•    کاهش ظاهر خطوط ریز و چین و چروک ها 
•    تقویت کلاژن سازی و بازسازی سلولی و ترمیم کننده پوست
•    افزایش خاصیت ارتجاعی و انعطاف پذیری و جوانی پوست
•    تسکین و محافظت پوست از استرس های روزانه و آسیب عوامل محیطی 
•    حجیم و درخشان کننده پوست
•    ساخته شده با ترکیبات پیشرفته و فناوری TFC8 سرشار از آمینو اسیدهای طبیعی، ویتامین و مواد مغذی 
•    حاوی انگور، ویتامین سی، انار، جینسینگ، اسکوالن، اسید هیالورونیک، آنتی اکسیدان
•    دارای بافتی غنی و کرمی با جذب سریع
•    دارای اپلیکاتور ضد حساسیت با اثر خنک کننده و حجیم کننده
•    وگان و بدون مواد محرک یا رایحه مصنوعی 
•    غیر کومدوژنیک 
•    مناسب انواع پوست
•    حجم: 7 میلی لیتر

مواد موثر

فناوریTFC8،Trigger Factor Complex TFC  ترکیبی اختصاصی از اسیدهای آمینه طبیعی، ویتامین های اصلی و پپتیدها است. این کمپلکس مواد مغذی کلیدی و مواد طبیعی قدرتمند را به پوست هدایت می کند و یک محیط بهینه برای بازسازی سلولی ایجاد می کند. همچنین فرمولاسیون پایه قوی را به یک فرمول مراقبت از پوست هوشمندتر و سازگارتر تبدیل می کند که قادر به رفع نگرانی های فردی - مانند ظاهر خطوط ظریف و چین و چروک، قرمزی، هایپرپیگمانتاسیون، سلولیت، علائم کشش و آسیب ناشی از عوامل استرس زا خارجی است. 

ماده بعدی، کمپلکس انگور و پلی ساکارید سوئیس به آبرسانی مجدد پوست کمک می کند تا اثرات لیفتینگ و حجیم کننده فوری داشته باشد. بعلاوه پوست خشک شده را صاف و شاداب می کند. در عین حال مانع از دست دادن بیشتر آب می شود تا پوستی لطیف و نرم داشته باشید.
ویتامین سی تقویت کننده قوی و سرشار از آنتی اکسیدان برای پوست است. لذا با حمایت از تولید طبیعی کلاژن پوست سفت تر و انعطاف پذیرتر به شما می دهد. بعلاوه رنگ چهره را روشن می کند و از پوست در برابر استرس ناشی از عوامل محیطی محافظت می کند.

عصاره انار منبعی غنی از آنتی اکسیدان ها و اسیدهای چرب پونیسیک و لینولنیک است. مکانیسم های خود نوسازی پوست را بهینه می کند. در عین حال سم زدایی کرده و پوست را در برابر علائم قابل مشاهده آسیب از جمله چین و چروک محافظت می کند. عصاره جینسینگ یک درمان باستانی مملو از آنتی اکسیدان های مغذی و ویتامین  Bاست. این ماده آبرسانی به پوست را بهینه می کند، زبری را صاف می کند، رنگ چهره را یکدست و محکم می کند و ظاهر خطوط ریز و چین و چروک ها را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد.

عصاره سه گانه استخراج ریشه چینی، ترکیبی ترمیمی از ریشه های دارویی است که برای نسل ها ارزشمند بوده است. این ماده استرس پوست ناشی از عوامل محیطی مانند اشعه ماوراء بنفش و آلودگی را از بین می برد. همچنین به ترمیم علائم آسیب از جمله کم آبی، چین و چروک و هایپرپیگمانتاسیون کمک می کند. اسکوالن یک روغن به شدت آبرسان و مرطوب کننده مشتق شده از گیاه است. لذا به ماسک کرمی کمک می کند تا رطوبت را جذب و حفظ کند تا پوستی درخشان و لطیف داشته باشید. اسید هیالورونیک، پلی ساکاریدی که به طور طبیعی توسط بدن تولید می شود یک ابرسان قوی است. این ماده فوق العاده در جذب و حفظ رطوبت و ایجاد پوستی حجیم، شاداب و هیدراته بسیار موثر است.

ماسک کرمی صورت آبرسان و جوانساز و روشن کننده آگوستینوس بادر  Augustinus Bader The Face Cream Mask

طرز استفاده

مقدار مورد نظر ماسک را با اپلیکاتور روی پوست تمیز و خشک صورت، گردن و دکلته بزنید. با حرکات رو به بالا و ملایم ماساژ دهید. اجازه دهید حداقل 8 تا 10 دقیقه روی پوست بماند و جذب شود. همچنین می توانید از آن به عنوان ماسک شب در تمام طول شب استفاده کنید. در آخر آن را به طور کامل آبکشی کنید. 

نقد و بررسی ماسک صورت The Face Cream Mask آگوستینوس بادر 

ماسک شب صورت اگوستینوس بادر جزو بهترین ماسک های صورت است و به شما کمک می کند پوستی نرم و جوان و هیدراته و شیشه ای داشته باشید. شما می توانید از آن برای رطوبت رسانی فوری و یا به عنوان آخرین مرحله از روتین مراقبت از پوست کنید. این ماسک نتایج قابل مشاهده ای ارائه می دهد. بر اساس نتایج آزمایشات کاربران مشخص شده که99٪ موافق هستند که رنگ و بافت پوست آنها به طور قابل توجهی بهبود یافته است.98٪ موافق هستند که پوست آنها به شدت هیدراته شده است.98٪  موافقند که پوست برجسته تر، سفت تر و محکم تر به نظر می رسد.95٪  موافقند که پوست آنها روشن تر و درخشان تر به نظر می رسد و درخشش طبیعی دارد. همچنین در مطالعه دیگری شاهد 164% بهبود آبرسانی پوست، 365% یکدست تر شدن رنگ پوست و 271% احساس سفت شدن پوست بوده اند. 110% پوست کشسانی بیشتری داشته و 335% از دست دادن آب از طریق پوست کاهش یافت. 

در مطالعه ای مشخص شده با استفاده از این محصول، 100% پوست احساس تغذیه و تقویت می کند. 98% پوست لیفت، سفت تر و محکم تر به نظر می رسد. 95% موافقند پوست حجیم تر و صاف تر ظاهر می شود. 97% پوست نرم تر، ابریشمی و انعطاف پذیرتری را تجربه کرده اند. 99% موافقند که پوست تحت استرس آنها احساس آرامش، راحتی و تسکین می کند. 94% موافقند که پوست آنها دگرگون شده به نظر می رسد. 96% گفتند پس از استفاده از ماسک کرم صورت، پوستشان کاملاً برای آرایش آماده است. 92% موافقند که سد پوستی بازسازی شده است. 99% موافقند که این ماسک کرمی صورت پس از استفاده به راحتی پاک می شود. 

آشنایی با برند مراقبتی آگوستینوس بادر 

آگوستینوس بادر یکی از برند های مراقبت از پوست آلمانی است که به وسیله ی پروفسور و پزشکی ماهر به همین نام تاسیس شد. پروفسور بادر که در زمینه زیست شناسی سلولی فعالیت داشت، با 30سال تحقیق درباره ی سلول ها متوجه فرمولی موثر در ترمیم و بازسازی سلول های آسیب دیده شد. در سال 2008، پروفسور بادر کرم ژل مخصوص زخم را تولید کرد که هرگونه آسیب شدید پوستی را بدون جراحی بهبود می بخشید. آگوستینوس بادر با تولید کرم های درمان کننده زخم شهرت یافت و با تولید شوینده، کرم آبرسان و ماسک های درمانی و جوانساز، برند خود را گسترش داد. 

مشخصات کالا

موارد استفاده

نوع پوست انواع پوست
مناسب برای همه افراد

مشخصات محصول

حجم

7

برند

آگوستینوس بادر 

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه